NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Polacy - mężowie Holenderek
Autor Wiadomość
ulcia_h 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 25 Lut 2008
Posty: 78
Skąd: Heerjansdam
Wysłany: Śro Kwi 16, 2008 12:42 pm   

No wlasnie nie Twoja sprawa.
Urody nie stawiam na pierwszym miejscu , ale dobrze jak ona jest zarowno u kobiety jak i u mezczyzny :039:
 
 
Witch01 
Mega gaduła
Witch


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 1196
Wysłany: Śro Kwi 16, 2008 2:05 pm   

ulcia_h napisał/a:
No wlasnie nie Twoja sprawa.
Urody nie stawiam na pierwszym miejscu , ale dobrze jak ona jest zarowno u kobiety jak i u mezczyzny :039:


A jak urody nie ma - to staropanienstwo do konca zycia.

A moze ladna kobieta - tylko dla przystojnego,a brzydka - tylko dla brzydkiego :074:
 
 
ulcia_h 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 25 Lut 2008
Posty: 78
Skąd: Heerjansdam
Wysłany: Śro Kwi 16, 2008 2:14 pm   

a moze ty masz z tym problem, skoro tak sie dopytujesz.
ja osobiscie nie zwiazalabym sie z mezczyzna ktory by nie byl dla mnie przystojny, skoro dla Ciebie to wszystko jedno to Twoja sprawa-zreszta to mnie malo obchodzi.
 
 
Witch01 
Mega gaduła
Witch


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 1196
Wysłany: Śro Kwi 16, 2008 2:18 pm   

ulcia_h napisał/a:
a moze ty masz z tym problem, skoro tak sie dopytujesz.


Nie rozumiem,ze niby z czym mam problem? :119:
 
 
Mar3ena 
Poczatkujacy

Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 1
Wysłany: Śro Kwi 16, 2008 4:38 pm   

to chyba jest tak, ze nie ladne co ladne tylko co sie komu podoba =)

(a do przedmowcy Pana Diabla-ja nigdy nie zapytalam o sprzatanie-nikogo, wiec jak nie generalizujemy to tego nie robmy dobrze?)

a jakby kto chcial z den haag wyjsc ze mna na kawe/ spacer/lody/wino etc to jestem :D
 
 
 
ulcia_h 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 25 Lut 2008
Posty: 78
Skąd: Heerjansdam
Wysłany: Śro Kwi 16, 2008 5:07 pm   

[quote="Witch01
Nie rozumiem,ze niby z czym mam problem? :119: [/quote]

Ze swoja uroda badz jej brakiem.
:029:

Swiete slowa Marlena :039: Jednym sie podobaj Holenderki innym Murzynki a innym Polki ale dajcie sie wszystkim wypowiedziec a nie pozniej jakas tam bedzie zarzucac ze ktos patrzy tylko na wyglad,lubie przystojnych mezczyzn,moj maz jest przystojny, syn rowniez i nic Ci Witch01 do tego.
 
 
ajax4ever 
PRZYJACIEL FORUM

Pomógł: 12 razy
Wiek: 34
Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 439
Wysłany: Śro Kwi 16, 2008 5:37 pm   

Ulcia_h... Ten temat był kilka razy na forum poruszany (jest to bardzo śliski temat) ;) . Więc jak nie chcesz bym go zamknął, to nie prowokuj, bo Twoje uwagi są zwykłymi docinkami. Wszyscy się cieszymy, że jesteś piękna, masz przystojnego męża i syna i jest ok :) . Uwagi Twojego typu nawiązują do nieciekawych rozmów, a tego nie chcemy ;) Temacik pilnuje w razie czego ;) Wypowiadać się... jak najbardziej tak, lecz proszę bez głupich tekstów ;) .
 
 
 
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Śro Kwi 16, 2008 9:38 pm   

Lol o co wam chodzi? Wybieracie kraj najpiekniejszych na swiecie?

Gdyby holenderki byly takie okropne jak o poniektorzy tu nas probuja przekonac to do diabla - Holandia by juz dawno wymarla... Oh przepraszam zapomnialam ze to wlasni dzieki nam, najpiekniejszym polkom (matkom i zonom holendrow) Holandia wciaz istnieje :043:

Wlasnie mialam dzis taka rozmowe z pewna polska pania na temat urody holenderskich pan, ona stwierdzila ze nie sa one wcale piekne... Zaproponowalam by sie przyjzec kazdej napotkanej pani i raz jeszcze ocenich ic fizyczne walory - trasa ze sklepu do domu wypadla nadzwyczaj pozytywnie dla holenderek.

Kobiety niektorym sie juz poprzewracalo (nie powiem gdzie) ze tak krytykujecie inne panie, co was to obchodzi kto jak wyglada... One sie podobaja mezczyznom i o to chodzi, czy lepiej sie bedziecie czuly jak kazdy facet zacznie krakac ze polki sa naj naj pod kazdym wzgledem? Ja znam duuuuuuzo nieladnych polek i co, juz mam o to sie licytowac? He he he wg mnie kobieta ktora jest skromna jest piekna, wcale nie musi miec pieknych niebieskich oczu, idealnych zebow czy pieknego cyca, musi byc po prostu naturalna....

No ale o gustach sie nie dyskutuje dlatego pomine milczeniem weekendy na haskiej plazy gdzie z daleka widac super zadbane (czyt wymalowane i odpindrzone polki) ktore jak gwiazdy na niebie blyszcza.... a gdy juz otworza swoje wymalowane lypki to az uszy wiedna (tych co rozumieja) sluchajac jak takie laleczki przeklinaja.... o kwiecie polskiej kobiecosci, skorupka piekna gdzie wnetrze przezarte przez robale... :119:
 
 
baba jaga 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Gru 2007
Posty: 466
Skąd: Z klanu Nosferatu
Wysłany: Śro Kwi 16, 2008 9:47 pm   

Cytat:
pieknego cyca,
:018:

Eeee eeee teraz tylko BIG CYC sie liczy....

1. "Nie ma kobiet nie do zdobycia, są jedynie mężczyźni do dupy".
2. I jak to kiedys Albert Einstein powiedzial..."Nie ma złego tytoniu, tak jak nie ma brzydkich kobiet".

:069:
 
 
fijne_vent 
Gaduła


Pomógł: 7 razy
Wiek: 46
Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 188
Skąd: ze Fsi ;)
Wysłany: Śro Kwi 16, 2008 10:14 pm   

Cytat:
wnetrze przezarte przez robale...


:119: ...brrr : :033:


Pozdro! :wink:
_________________
Gdyby Mickiewicz nadal żył
to z pewnością wciąż by pił
 
 
ulcia_h 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 25 Lut 2008
Posty: 78
Skąd: Heerjansdam
Wysłany: Czw Kwi 17, 2008 7:50 am   

Oczywiscie , temat skonczylam ale to nie ja zaczelam prywatne docinki. :039:
 
 
baba jaga 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 03 Gru 2007
Posty: 466
Skąd: Z klanu Nosferatu
Wysłany: Czw Kwi 17, 2008 6:03 pm   

I wazne by ta panna czy holendera czy polka albo marsjanka umiala mezusiowi zaparzyc kawe...
http://nl.youtube.com/watch?v=x5idyptK15w
:021:
 
 
txg 
Nieśmiały użytkownik


Wiek: 42
Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 58
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 7:05 am   hehe fajnie bylo te posty poczytac

Jak mi sie wydaje ze jest
holenderrki chca miec mezow holendrow ale w lozku murzynow :) zreszta wiele Polek tez wie czemu he:) niestety w wielu przypadkach uuu:( o czym dalej
Holender woli Polke bo sa czesto ladne ,nie sa leniwe i sa opiekuncze przy czym niestety czesto bardzo naiwne, a to ze taki maz czy zona ma jeszcze inna lub inne partnerki to tutaj normalne jest ,wiekszosc holenderek wydaje mi sie wie to ,nie ma z tym problemu ba sama korzysta z tej wolnosci ,a ja tam czytalem posty,rzuc drania ,co ty z nim robisz jeszcze itp to nie Polska ,to ze maz czy zona zdradza nie oznacza od razu ze ta osoba jest zla albo nie kocha drugiej strony,ba moze byc lepsza niz wierni monogamisci:)
Holandia to extra mieszanka narodowosciowa ,te mixy niektorych kobiet poprostu z nog zwalaja, jednak na dluzsza mete chyba nie znajdzie sie jednak lepszej niz slowianka ,te piwo i robienie obiadkow jednak naprawde przechyla szale zwyciestwa hehe:)
pozdrowka swit sie zaczol trzeba isc spac.ludzie 7 rano.hej
 
 
 
Dyszka 
Super gaduła

Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 207
Wysłany: Nie Lut 08, 2009 10:52 pm   

a ja chciałbym Holedenderkę, ale jakoś one nie wiem jak Polak to nie są chętnie, może ktoś komu się udało da jakieś porady ?
pozdr.
 
 
rima 
Poczatkujacy

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2009
Posty: 14
Wysłany: Nie Lut 08, 2009 11:19 pm   

witam jestem Arabem i od 15 lat mieszkałem w Polsce,racja jest taka Polki są najlepsze i bardzo ale bardzo ładne ,moja zona jest Polka i jestem dumne że mam Polka,Pozdrawiam wszystkich Polki........
_________________
Live is live
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group