NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA NA Flamingo Dienstverlening w Hadze!!!!!!!!!
Autor Wiadomość
madprofesor 
Poczatkujacy
madprofesor

Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 4
Wysłany: Śro Sty 18, 2012 8:19 pm   UWAGA NA Flamingo Dienstverlening w Hadze!!!!!!!!!

Witam wszystkich

Stanowczo odradzam pracy we Flamingo w Hadze u niejakiego "miłego" pana Aliego
Umowa jest na tak zwana "mordę" na papierku masz 7 eu do ręki masz płacone 6,5 ale i tak potem okazuje się że dostajesz 6 eu przez pierwsze 2 tygodnie a i tak potem okazuje się że Ali twierdzi że umawiał się z Tobą na 3 :] Przelewy z wypłatą miały być co 2 tyg ale "pech" kilka dni pózniej nie robi dla Turka różnicy . Zawsze dostajesz za dużo pieniędzy bo cóż biedny Ali nie może płacić mniej niż ustawa przewiduje a potem wszyscy ładnie do biura i kasa do reki come back , że niby się pomylił a może inny system metryczny maja w Turcji no nie wiem. I tekst "koordynatora" (ten co kroił wcześniej po 70eu za załatwianie pracy) ustawić się w kolejce i ten uśmiech spoko kola niezapomniany.
Nie można pominąć bicia rekordu 3 miejsca 5 osób btw. są lepsi może jakiś ranking ? :]
I najlepszy rodzynek na koniec po oddaniu tak zwanej "pomyłki" pięknie nazywanej rozliczeniem po wyjściu z biura wieczorkiem dowiadujesz się że jutro już nie masz roboty w zasadzie nie dziwie sie Aliemu bo kto by mu oddał "jego" ciężko zarobione pieniadze

Przestrzegam przed tą agencją i proszę nie piszcie że mogłem sobie odpuścić prace w niej ale jak człowiek nie ma co do garnka włożyć czasem musi takie życie
tu adres i omijać szerokim łukiem
Flamingo Dienstverlening
Monstersestraat 166
2512 PE Den Haag
pozdrawiam
 
 
angelika30 
Poczatkujacy

Dołączyła: 28 Paź 2011
Posty: 47
Wysłany: Śro Sty 18, 2012 10:22 pm   

no ja cie rozumie!!! ta akurat nie pracowalam ...szkoda gadac o tureckich biurach!!!!
_________________
zycie jest piekne tylko ludzie to k....!!
 
 
staza
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Gru 2012
Posty: 1
Wysłany: Pon Gru 24, 2012 7:35 am   

zgadzam sie z tym! unikajcie tego biura jak ognia!!!!
 
 
zygfryd1
Poczatkujacy
zygfryd1

Dołączył: 11 Sty 2014
Posty: 2
  Wysłany: Sob Sty 11, 2014 9:36 am   

niestety muszę potwierdzić wyżej cytowane opinie, ładny uśmiech to nie wszystko!!!!!!trzeba wypłacić pieniądze co do centa!!! a pan ali i jego braciszek delikatnie mówiąc to nie turki tylko "żydy na kase" , kantują aż piszczy!!! niestety więcej napisać nie mogę bo nie będzie to wpuszczone na forum.....pozdrawiam
 
 
michaltg 
Nieśmiały użytkownik
popcorn

Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 55
Wysłany: Pon Sty 13, 2014 8:49 pm   Re: UWAGA NA Flamingo Dienstverlening w Hadze!!!!!!!!!

madprofesor napisał/a:
Witam wszystkich

Stanowczo odradzam pracy we Flamingo w Hadze u niejakiego "miłego" pana Aliego
Umowa jest na tak zwana "mordę" na papierku masz 7 eu do ręki masz płacone 6,5 ale i tak potem okazuje się że dostajesz 6 eu przez pierwsze 2 tygodnie a i tak potem okazuje się że Ali twierdzi że umawiał się z Tobą na 3 :] Przelewy z wypłatą miały być co 2 tyg ale "pech" kilka dni pózniej nie robi dla Turka różnicy . Zawsze dostajesz za dużo pieniędzy bo cóż biedny Ali nie może płacić mniej niż ustawa przewiduje a potem wszyscy ładnie do biura i kasa do reki come back , że niby się pomylił a może inny system metryczny maja w Turcji no nie wiem. I tekst "koordynatora" (ten co kroił wcześniej po 70eu za załatwianie pracy) ustawić się w kolejce i ten uśmiech spoko kola niezapomniany.
Nie można pominąć bicia rekordu 3 miejsca 5 osób btw. są lepsi może jakiś ranking ? :]
I najlepszy rodzynek na koniec po oddaniu tak zwanej "pomyłki" pięknie nazywanej rozliczeniem po wyjściu z biura wieczorkiem dowiadujesz się że jutro już nie masz roboty w zasadzie nie dziwie sie Aliemu bo kto by mu oddał "jego" ciężko zarobione pieniadze

Przestrzegam przed tą agencją i proszę nie piszcie że mogłem sobie odpuścić prace w niej ale jak człowiek nie ma co do garnka włożyć czasem musi takie życie
tu adres i omijać szerokim łukiem
Flamingo Dienstverlening
Monstersestraat 166
2512 PE Den Haag
pozdrawiam



potwierdzam info. wszystko co napisales zgadza sie.
zapomniales dodac ze koles kasuje kosmiczne kwoty za dojazd do pracy.
najlepiej tego kolesia podpierd... gdzies.
przerwy 15 mninutowe sa 10 minutowe spoznisz sie minute na stanowisko pracy odejcie ci pol godziny.
mam nadziej ze ktos sie ogarnie i go zglosi albo w inny sposob to zalatwi :062:

[ Dodano: Wto Sty 14, 2014 6:11 pm ]
W tym biurze nie ma wakacyjnego. Czyli kolejny walek.
Koles daje pracownikom do podpisania puste kartki. Co z tym robi kazdy juz chyba wie...
 
 
zygfryd1
Poczatkujacy
zygfryd1

Dołączył: 11 Sty 2014
Posty: 2
Wysłany: Wto Sty 14, 2014 6:55 pm   

wszystko co napisane zgadza sie co do joty!!!!!omijajcie to biuro z daleka i nie martwcie sie,że nie będziecie mieć pracy!!!w holandii jest tyle biur, że kto chce pracować to będzie :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group