NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Czw Maj 24, 2012 1:04 pm
Same problemy.
Autor Wiadomość
Vladimir
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Maj 2012
Posty: 14
Wysłany: Czw Maj 24, 2012 12:41 pm   Same problemy.

Witam.

Wraz z dziewczyna planujemy podjąc pierwszą pracę w Holandii ( oboje mamy po 20lat).

Chodzi nam o prace sezonowa na 6-10tyg.

Od marca tego roku bylismy zapisani do ABOost Holandia (siedziba w Dronten), czekajac na wyjazd ktory ma sie odbyc 24 czerwca i trwac 6-8tyg.

Zapisani bylismy oczywiscie jako para, zeby razme mieszkac bo innej mozliwosci nie ma.

Wszystko bylo ladnie pieknie , az tu nagle dzisiaj babka w biurze mi mowi, ze " bedą problemy bo ona ma zebrac grupe chlopakow i grupe dziewczyn, a wszyscy chcą parami"

Nic konkretnego wiecej z niej nie wyciagnalem mimo iusilnych prob i stawianych jasno pytan, co moze swiadczyc o jakims przekrecie.


Po prostu nie ma opcji, zebym pojechal tam z dziewczyna,a nas rozdziela.

Pozatym nasluchalem sie troche o Dronten, ze duzo cpunow i warunki kiepskie. A ja i dziewczyna jestemy normalni, chcemy tam jechac do pracy i ciezko pracowac zeby zarobic, pozatym troche odpoczac w weekend. Wiec towarzystwo cpunow jest raczej srednie...

Zdenerwowany tym jestem, bo wszystko z pracą bylo ustawione w tym biurze,wiec nawet nie szukalem innego,a tu nagle moze wyjsc taka lipa.


W zwiazku z tym prosilbym o polecenie mi jakis biur ktore jasno bez kombinowania oferuja wyjazd dla par(najlepiej pokoj 2 osobowy...) do pracy sezonowej, z komunikatywna znajomoscia angielskiego.

Myslicie, ze da rade jeszcze zalatwic jakas prace biorąc pod uwage ze juz koncowka maja...? od 20 czerwca mozemy jechac.

Prosze o pomoc bo samemu naprawde ciezko znalesc, nie orientujac sie w tym.
 
 
bejupi 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 670
Wysłany: Czw Maj 24, 2012 8:02 pm   

holland contracting
 
 
Vladimir
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Maj 2012
Posty: 14
Wysłany: Śro Maj 30, 2012 10:50 am   

dziekuje za odpowiedz,wyslalem zgloszenie do tego biura oraz do innego ze szczecina ktore rowniez oferuje wyjazd dla par.

Jesli ktos jeszcze zna jakies biura,to prosze o wpis, jesli nie mozna tutaj,to chociaz na pm.
 
 
852976521 
Poczatkujacy

Dołączył: 19 Maj 2012
Posty: 2
Wysłany: Śro Maj 30, 2012 2:53 pm   

Wyjedź z biura a po tygodniu wynajmij sobie pokoj i idz na swoje.
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Śro Maj 30, 2012 5:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Vladimir
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Maj 2012
Posty: 14
Wysłany: Śro Maj 30, 2012 5:43 pm   

Wlasnie widzialem jedna fajna strone z ogloszeniami wynajmu mieszkania , ale mysle ze ciezko bedzie wynajac cos na miesiac czy dwa, wiekszosc chce wplate od razu za kwartal.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group