NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
szukanie pracy bezpośrednio na miejscu
Autor Wiadomość
mefju
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Maj 2012
Posty: 4
Wysłany: Pon Maj 28, 2012 11:03 pm   szukanie pracy bezpośrednio na miejscu

Witam!
W te wakacje wybieram się do Hagi i chciałem zapytać czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w szukaniu pracy bez pośredniaków. Mam w planie pomieszkać przez jakiś czas u kumpla i poszukać jakiejś pracy w McDonaldzie, albo Burger Kingu, albo czegokolwiek innego.
Czy ktoś z Was szukał w ten sposób pracy? Udało się znaleźć? Opłaca się bardziej niż szukanie pracy przez pośredniaka? Chodzi mi oczywiście o pracę dorywczą, albo tymczasową dla studenta i nie wymagającą jakichś specjalnych kwalifikacji ani dobrej znajomości niderlandzkiego.

Pozdrawiam serdecznie!
Mateusz
 
 
petras 
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Lut 2012
Posty: 15
Wysłany: Pon Maj 28, 2012 11:08 pm   Re: szukanie pracy bezpośrednio na miejscu

mefju napisał/a:
nie wymagającą jakichś specjalnych kwalifikacji ani dobrej znajomości niderlandzkiego

Sezon w pełni. Marne szanse na znalezienie pracy przez agencję. Zapomnij o pracy bezpośredniej (kontrakt) bez dobrej znajomości niderlandzkiego i jakiejś specjalizacji.
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pon Maj 28, 2012 11:14 pm   

jesli znasz np angielski i jestes studntem to poprobuj przez uczelnie poszukac czegos. Inaczej ciezko.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
mefju
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Maj 2012
Posty: 4
Wysłany: Pon Maj 28, 2012 11:29 pm   

petras: przez agencję czyli pośredniaka w polsce?

suska: masz na myśli moją polską uczelnię? czy holenderskie uczelnie pomagają w znalezieniu pracy? ;)

może głupie pytania, ale nie orientuję się w holenderskich realiach zbyt dobrze, ale z drugiej strony mam kilkoro znajomych w Holandii i kilka rzeczy zdążyło mnie już zaskoczyć.

dzięki za szybką odpowiedź
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group