NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Pią Maj 11, 2012 3:56 pm
pewne biura pośrednictwo pracy
Autor Wiadomość
bleidzik
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Maj 2012
Posty: 2
Wysłany: Pią Maj 11, 2012 3:10 pm   pewne biura pośrednictwo pracy

Mieszkam w województwie świętokrzyskim, a dokładniej w Sandomierzu, szukam już od dobrych kilku miesięcy dobrego i sprawdzonego pośrednika pracy za granicą z mojego województwa, lub jeśli jest naprawdę pewny to z innego województwa, kogo możecie mi polecić,
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Maj 11, 2012 3:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Paweł79 
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 44
Wysłany: Sob Maj 12, 2012 8:31 am   

a jakie masz agencje pracy w swoim wojewodztwie?napisz to Ci doradze


ikonki usuniete
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Maj 17, 2012 5:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Beny.rac 
MODERATOR

Pomógł: 20 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 1906
Skąd: Flevoland/SRC(PL)
Wysłany: Sob Maj 12, 2012 11:59 am   

bleidzik napisał/a:
szukam już od dobrych kilku miesięcy dobrego i sprawdzonego pośrednika pracy za granicą


Z mojej strony napisze tyle:

Posrednik moze byc i dobry i sprawdzony bedziesz mial pecha i wyladujesz w Obozie pracy i po paru tyg zjedziesz do PL

Rownie dobrze mozesz wyjechac przez sredniego posrednika bedziesz mial szczęście i wyladujesz w dobrym zakladzie i bedziesz sobie pracowal pare ladnych miechow ...

Moral taki :
Szukac posrednikow ktorzy maja PEWNE OFERTY PRACY a takich chyba brak ... :043:
_________________
„Jest ,mnóstwo ludzi na świecie , którzy powiedza Ci , ze nie możesz tego osiągnąć . A Ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć „to patrz „ …
 
 
VEndriuV
Poczatkujacy

Dołączył: 07 Maj 2012
Posty: 2
Wysłany: Sob Maj 12, 2012 12:36 pm   

Wydaje mi się, że województwo także nie ma dużego znaczenia. Dużo firm zostawia podróż na własną ręke, albo jeźdzą po całej polske i zbierają ludzi ..

Sam czegoś szukam, ale róznie jest ...
Śląsk.
Ostatnio zmieniony przez VEndriuV Sob Maj 12, 2012 12:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bleidzik
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Maj 2012
Posty: 2
Wysłany: Sob Maj 12, 2012 2:38 pm   

myślałem o nazwisko i imie edytowane na forum nie podajemy danych personalnych innych osob ze stalowej woli, otto praca, lub ostatecznie Bakker Detachering. Wiadomo na Śląsku są także niegłupie biura, lecz póki co się nie odzywają od rejestracji na stronie:(

[ Dodano: Sob Maj 12, 2012 3:43 pm ]
VEndriuV napisał/a:
Wydaje mi się, że województwo także nie ma dużego znaczenia. Dużo firm zostawia podróż na własną ręke, albo jeźdzą po całej polske i zbierają ludzi ..

Sam czegoś szukam, ale róznie jest ...
Śląsk.

B & B quality bulbs korzysta z agencji pśrednictwa, a byłem u nich kiedyś na praktyce wakacyjnej płatnej przez szkołę, niestety nie mogę bezpośrednio nic załatwić, pewnie firmom tak wygodniej:(

[ Dodano: Sro Maj 23, 2012 2:29 pm ]
Widzę że nikt mi nie może pomóc szkoda:-(((
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Maj 12, 2012 2:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
szpachla
Poczatkujacy

Dołączył: 31 Maj 2012
Posty: 9
Wysłany: Czw Maj 31, 2012 10:32 am   

Otto to złodzieje i wieśniaki. nie polecam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group