NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ogłoszenia na temat transportu na lotnisko
Autor Wiadomość
Krisztof1 
Poczatkujacy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sty 2008
Posty: 15
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 12:17 pm   Ogłoszenia na temat transportu na lotnisko

Witam od dawna chodził mi po głowie taki pomysł aby w rubryce ogłoszeń miało też miejsce TRANSPORT NA LOTNISKO - jak wiadomo na lotnisku nikt auta nie zostawi bo drogo myśle że wielu ludzi ma problem aby się tam dostać w rubryce można by pisać czy się szuka czy ma wolne miejsca skąd sie jedzie kiedy i o której. Myślę że byłby to dobry pomysł ponieważ odszukać kogoś takiego w ogłoszeniu transport graniczy z cudem przy wielokrotnie powielanych ogłoszeniach od przewoźników. Jestem pewien że nie tylko mi podobał by sie taki pomysł czekam na odzew ludu no i admina oczywiście
 
 
 
Mathnl 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 23 razy
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 906
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 12:36 pm   

Parkowanie wcale nie jest takie drogie.Np. w Eindhoven zostawisz auto za jedyne 40 e na tydzien ( 600 m na piechote na lotnisko). http://www.parkenfly.com/
W Kolonii albo Dortmundzie ceny podobne albo nawet jeszcze taniej.
 
 
proximo 
Poczatkujacy

Dołączył: 31 Sie 2011
Posty: 17
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 1:40 pm   

post w calosci edytowany

doskonale wiesz gdzie sie umieszcza ogloszenia i jeszcze wyskoczyles z nim na forum ?
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Cze 24, 2012 8:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 4:35 pm   

A po co w ogole jechac samochodem na lotnisko? Na Schipchol wysiadasz z pociagu i jestes w hali odpraw, w Eindhoven z pociagu wsiadasz w autobus. Nie prosciej i taniej?
_________________
<cenzura>
 
 
proximo 
Poczatkujacy

Dołączył: 31 Sie 2011
Posty: 17
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 5:42 pm   

Różnie to bywa jeśli jadą 4 osoby i bagaż trzeba zapłacić 4x pociąg i 4x busa u mnie wychodzi taniej ale każdy wybiera sobie transport jaki uważa. Ja kursuje też na Belgię i Niemcy z prywatnymi osobami i to zdarza się częściej i lepiej dla mnie. Aczkolwiek zdarza się zawieść kogoś na dyskotekę czy do Urzędu.
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 6:10 pm   

No fakt, nie pomyslalam o tym, ze moga chciec jechac razem 4 osoby :) Tu masz zupelna racje, ze bardziej sie oplaca prywatny transport. :039:
_________________
<cenzura>
 
 
Krisztof1 
Poczatkujacy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sty 2008
Posty: 15
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 6:41 pm   

Podejrzewam że wiele osób ma problem dostania się na na dworzec jeśli mowa o pociągu. Ja mieszkam 60km od eindoven i żeby tam dojechać potrzebuje ponad dwie godziny i co najmniej 3 przesiadki a jeśli chodzi o parking to 40€ to faktycznie niedrogo ale jak lece na tydzień to podejrzewam że musiałbym zapłacić za dwa no bo wylatuje w piatek a przylatuje w niedziele a to juz mi sie mniej opłaca. A jak ktoś by na przyklad napisał ze jedzie 10 lipca na lotnisko w Eindhoven i na lotnisku bedzie około 18:00 jedzie z arnhem i zabierze kogoś po drodze. Myśle że taka nowa rubryka TRANSPORT NA LOTNISKO przydała by sie a napewno nie zaszkodziła.
 
 
 
Mathnl 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 23 razy
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 906
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 11:25 pm   

Krisztof1 napisał/a:
40€ to faktycznie niedrogo ale jak lece na tydzień to podejrzewam że musiałbym zapłacić za dwa no bo wylatuje w piatek a przylatuje w niedziele a to juz mi sie mniej opłaca.
Plus 3 euro za kazdy dodatkowy dzien.Podeslalem Ci linka.
 
 
jolcia29 
Super gaduła

Pomogła: 1 raz
Wiek: 47
Dołączyła: 19 Sty 2012
Posty: 229
Skąd: Olsztyn/Tilburg
Wysłany: Czw Cze 28, 2012 3:29 pm   

proximo, jezeli uwazasz ze sie przyda to do dziela mi na razie na czyms takim nie zalezy no ale roznie to w zyciu bywa
 
 
Krisztof1 
Poczatkujacy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sty 2008
Posty: 15
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: Czw Cze 28, 2012 8:55 pm   

no tak masz racje parking niejest najdroższy ale i tak taniej mnie wyjdzie jak mnie kumpel odwiezie a potem po mnie przyjedzie. Kumplowi dam za te dwa kursy jakieś 40€ a mógłbym ten koszt obniżyć i kogoś zabrać. Nie zawsze mogę na kogoś liczyć i w takich przypadkach to ja bym mógł kogoś sobie znaleźć kto by mnie zabrał.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group