NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Śro Sty 23, 2013 8:55 pm
Zmiana konta bankowego.
Autor Wiadomość
Laura76 
Poczatkujacy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Sty 2009
Posty: 21
Wysłany: Sob Mar 19, 2011 12:57 am   Zmiana konta bankowego.

Witam
Mam pytanie co zrobic ,a mianowicie chodzi mi o to.Wlasnie wczoraj wieczorem odebralam list z belastingen o zmianie numeru konta na dofinasowanie do ubezpieczenia,zeby bylo jasne ja nie zmienialam konta jestem tym zdziwiona.List byl wyslany 11 marca doszedl w piatek 18.Teraz zastanawiam sie czy dofinansowanie juz nie poszlo na te drugie konto.Czyje te konto jest nie wiem,cos mi tu nie pasuje kto to zrobil i dlaczego?Prosze powiedzcie mi czy przez internet mozna to zrobic zmienic numer konta?Jezeli tak to czy do tego jest potrzebny DIgi code.Jezeli tak to tylko jedna osoba poza mna zna moj digi jest to ksiegowa(zeby bylo jasne ja dopiero wyciagnelam moj Digi od niej 11 marca,poniewaz do tej pory ona wszystko mi zalatwiala i uaktywnila mi te kody.Mowiac mi te kody mam na mysli mnie i meza.Teraz zdecydowalam roztac sie z owa ksiegowa.Skorzystac z innego biura rozliczeniowego musialam odzyskac swoje digi kody,po trzech mailach i telefonie udalo sie podala mi te kody.I teraz mam pytanie i to mnie bardzo gnebi czy owa ksiegowa zbywajac mnie prawie tydzien z zemsty czy tez innych powdow mogla to zrobic,zmienic mi numer konta w belastingen na doplaty?Prosze pomozcie mi i doradzcie co mam zrobic.
Pozdrawiam :061:
 
 
mavd 
Mega gaduła

Pomogła: 45 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1134
Skąd: Hilversum
Wysłany: Sob Mar 19, 2011 8:02 am   

musisz jak najszybciej zmienic ten nr konta , najlepiej idz w poniedzialek do belastingu nie zablokuja ten przelew , a ty jeszcze dzis zmien swoj nr konta
mozesz to zrobic wchodzac na formularz zorgtoeslag i tam jest opcja wijzigen pod koniec formularza jest mozliwosc zmiany konta

powodzenia

monika
 
 
AGW 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 72
Wysłany: Sob Mar 19, 2011 8:46 am   

Laura76 Zeby dlugo nie szukac tu masz link do formularza http://download.belasting...0401z4plfol.pdf
 
 
sylwia_lelystad 
Gaduła nad gadułami :-)
zajeta..xD


Pomogła: 13 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 10 Wrz 2009
Posty: 826
Skąd: Lelystad schiphol
Wysłany: Sob Mar 19, 2011 10:19 am   

No tak ale jak 11 marca ten list wyslali to pewnie ta jedna "rata" zorgtoeslag pojdzie na konto kogos tam, bo wyplacaja w poniedzialek.

Zmien konto ale tez zaloz nowy digid ( wtedy automatycznie ten stary bedzie niewazny).


:039:
_________________
...stoję, nic więcej i nic mniej niż człowiek
z każdą wadą i zaletą gotowa konsekwencje ponieść...
 
 
 
ja1206 
Gaduła

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Kwi 2009
Posty: 103
Wysłany: Sob Mar 19, 2011 10:09 pm   

hej ja mam taka sama sytuacje tez wczoraj dostalam taki sam list ze zmieniam numer konta,ale ja niczego takiego nie robilam.A co dziwne moi dwaj koledzy rowniez dostali te pisma i te nowe numery kont u nas wszystkich sa jednakowe.co jest grane.ja juz dzwonilam do belasting i maja sie do mnie odzywac w tej sprawie
 
 
bejupi 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 670
Wysłany: Nie Mar 20, 2011 6:27 am   

ja1206 napisał/a:
hej ja mam taka sama sytuacje tez wczoraj dostalam taki sam list ze zmieniam numer konta,ale ja niczego takiego nie robilam.A co dziwne moi dwaj koledzy rowniez dostali te pisma i te nowe numery kont u nas wszystkich sa jednakowe.co jest grane.ja juz dzwonilam do belasting i maja sie do mnie odzywac w tej sprawie


zgloscie to belastingowi i najlepiej na policje laatwo policja wytropi czyje to konto i zlapia oszusta
 
 
mavd 
Mega gaduła

Pomogła: 45 razy
Wiek: 58
Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1134
Skąd: Hilversum
Wysłany: Nie Mar 20, 2011 12:23 pm   

ja1206 , ostatnio slysze dosc czesto o tym ze biura pracy wystepuja z wnioskami z zorgtoeslag ( najczesciej jest to robione bez wiedzy danej osoby), a potem ludzie musza oddawac niewiadomo ile nawet jesli nigdy tych pieniedzy nie otrzymali a belasting kaze te problem rowiazac ze swoim pracodawca

monika
 
 
ja1206 
Gaduła

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Kwi 2009
Posty: 103
Wysłany: Nie Mar 20, 2011 1:13 pm   

mavd tylko ze ja nie mam ubezpieczenia przez biuro przacy tylko indywidualne i ci koledzy rowniez
 
 
jedrzej2225 
Mega gaduła

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 1147
Skąd: Purmerend
Wysłany: Nie Mar 20, 2011 1:22 pm   

ja1206 napisał/a:
hej ja mam taka sama sytuacje tez wczoraj dostalam taki sam list ze zmieniam numer konta,ale ja niczego takiego nie robilam.A co dziwne moi dwaj koledzy rowniez dostali te pisma i te nowe numery kont u nas wszystkich sa jednakowe.co jest grane.ja juz dzwonilam do belasting i maja sie do mnie odzywac w tej sprawie
Radziłbym wziąść jutro wolne i udać sie do najblizszego Belastingu.Potem moze być za pozno.To samo z policją.Ktoś chce was złupić z pieniedzy. Czytając te posty o zmianach kont to robi sie chyba nowy sposób na wyłudzenia.Radzę wszystkim szybko na to reagować.
 
 
olka_11
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 1
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 7:41 pm   Zmiana numeru konta bankowego

Chciałam zmienić numer konta w belastingu,bo stary numer mam koleżanki a teraz założyłam konto i chce mieć wpłacany podatek na własne konto, czy ktoś może mi podać link z dokumentem który nalezy wysłać do belastingu aby nowe konto było aktywne?
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 7:49 pm   

olka_11,

Jest juz podany w tym temacie , post >>> trzeci od gory
 
 
Degoostator 
Poczatkujacy
jem dropsy

Wiek: 37
Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 3
Skąd: Noordwijkerhout
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 1:49 pm   

Witam Wszystkich

Mam pytanie:

Jakis czas temu wyslalem do belastingu moj aktualny numer holenderskiego konta, gdyz zostalem poproszony pisemnie celem przelania zwrotu podatku. Podany przeze mnie numer mial format - 1234.56.789
Po czasie dostalem pismo ze otrzymali moj numer konta - ten sam lecz numer konta jest przedzielony jesze jedna kropka - 12.34.56.789

Czy numer konta otrzymany z belastingu jest tym samym numerem, ktory wyslalem czy to juz calkiem inny numer?

Z gory dziekuje za odpowiedz.
 
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 7:58 pm   

to ten sam nr konta, nawet jak podasz bez kropek to bedzie ok
 
 
stroopwafel 
Mega gaduła
Debesciak

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1162
Skąd: Noord Holland
Wysłany: Pon Sie 19, 2013 5:50 pm   zmiana nr,kont - 1 luty 2014

Kto wie co trzeba zrobic przy zmianach numerow kont ktore to nastapia 1go lutego przyszlego roku?
 
 
feel_x 
Super gaduła
feel_x


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 305
Wysłany: Wto Sie 20, 2013 9:16 am   

Ale co robic? Wszystko zmieni sie automatycznie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group