NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
edarling.nl
Autor Wiadomość
pierogiruskie
Poczatkujacy


Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 12
Wysłany: Nie Lip 22, 2012 10:24 pm   edarling.nl

siema wiara,

czy ktoś z Was korzystał z serwisu edarling.nl ?

jak wrażenia? jest opcja poznać tam kogoś wartościowego, rozsądnego i poważnie myślącego o przyszłości?
_________________
wiki: szatan (hebr. שטן satan – oskarżyciel; arab.الشيطان Szejtan – przeciwnik, złe moce)
 
 
 
mbn 
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 84
Wysłany: Nie Lip 22, 2012 11:26 pm   

A co znaczy wartościowy?
Generalnie, pare miesięcy temu zarejestrowałem się w jakimś podobnym serwisie, wyszukiwał 'kandydatki' z okolicy wg. zadanego promienia. I musze powiedzieć że albo same koszmarne raszple holenderskie, a co lepsze sztuki już z dzieciakami, więc uciekłem stamtąd co sił ;) Tak że nie polecam.
 
 
pierogiruskie
Poczatkujacy


Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 12
Wysłany: Nie Lip 22, 2012 11:49 pm   

za holenderkami to raczej nie przepadam ale panie z dzieckiem też nie są alternatywą....

straszny ten los samotnego emigranta, zwłaszcza polaka....
_________________
wiki: szatan (hebr. שטן satan – oskarżyciel; arab.الشيطان Szejtan – przeciwnik, złe moce)
 
 
 
marekd1986 
Poczatkujacy
Den Haag

Wiek: 38
Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 16
Skąd: Den Haag
Wysłany: Pon Lip 23, 2012 1:45 pm   

Zgadza się, mam podobnie, już nie bardzo wiem co wieczorami i szczególnie w weekendy robić ze sobą, tyle co zwiedzam czasem spaceruje, ale ile też można.
z eDarlinga korzystałem w PL, ogólnie po pół roku miałem jedno spotkanie z tajemniczą dziewczyną no i klapa, może i ja nie wyglądam jak James Bond, ale przynajmniej dbam o Siebie, a ta dziewczyna nie dosyć ze przyniosła ze sobą 2kg ciasta (3 rodzaje ciast - mówię prawdę), to po prostu wyglądała jakby nic innego nie robiła po za jedzeniem. No i szkoda :(

Ale serwis polecam, trzeba coś robić, może sam się też tutaj zarejestruje,
mieszkam tutaj, mam jakąś dobrą pracę itd. ale co z tego jeśli wyjechałem z kraju po to żeby być tutaj samotnym, nie mieć z kim dzielić tego wszystkiego co osiągnąłem, takie to troche irytujące... w Polsce koledzy, jak to się mówi "sadzą już drzewa", a ja jestem za granicą...

Takie to nasze plusy-minusy emigracji...
Ostatnio zmieniony przez marekd1986 Pon Lip 23, 2012 2:14 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Wto Lip 24, 2012 7:40 am   

Tiaaaa, niektorzy tu sa tak zdesperowani, ze nawet na stare baby leca :P
_________________
<cenzura>
 
 
pierogiruskie
Poczatkujacy


Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 12
Wysłany: Wto Lip 24, 2012 1:05 pm   

masz na myśli ryczące 40-stki? czy coś bardziej hardcorowego ?
_________________
wiki: szatan (hebr. שטן satan – oskarżyciel; arab.الشيطان Szejtan – przeciwnik, złe moce)
 
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Wto Lip 24, 2012 2:05 pm   

Zdecydowanie większy hardcor w wydaniu zarowno małolatow, jak i seniorow :033:
_________________
<cenzura>
 
 
pierogiruskie
Poczatkujacy


Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 12
Wysłany: Wto Lip 24, 2012 3:04 pm   

ładnie się tu bawicie.....

a jakieś gang-bang i bukake wchodzą w grę ?
_________________
wiki: szatan (hebr. שטן satan – oskarżyciel; arab.الشيطان Szejtan – przeciwnik, złe moce)
 
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Wto Lip 24, 2012 3:52 pm   

Czy nie uwazasz, ze jak faceci leca na baby w wieku swoich matek albo na wyjatkowo obrzydliwe, to jest to harcore? Juz s/m do tego nie trzeba :D
_________________
<cenzura>
 
 
pierogiruskie
Poczatkujacy


Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 12
Wysłany: Wto Lip 24, 2012 4:41 pm   

a czy nie uważasz, że niektóre dojrzałe i lekko starsze kobiety są tak zadbane i prezentują się lepiej niż palące notorycznie i wytapetowane nastolatki ?
_________________
wiki: szatan (hebr. שטן satan – oskarżyciel; arab.الشيطان Szejtan – przeciwnik, złe moce)
 
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Wto Lip 24, 2012 9:57 pm   

Nie wiem, wole nie patrzec w lustro :D
_________________
<cenzura>
 
 
Estamos 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 6 razy
Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 426
Skąd: provincie Utrecht...
Wysłany: Wto Lip 24, 2012 10:36 pm   

ja bym sie tam z baginiaczka umówił jakbym dziewczyny nie miał:)
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Wto Lip 24, 2012 11:06 pm   

Estamos, hahahahaa, cale szczescie, ze masz dziewczyne :D
_________________
<cenzura>
 
 
sidandnancy 

Wiek: 36
Dołączyła: 29 Lip 2012
Posty: 0
Skąd: Tilburg
Wysłany: Nie Lip 29, 2012 7:14 pm   

ogloszenie usuniete
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Lip 29, 2012 10:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
TenTyp 
Poczatkujacy

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 45
Wysłany: Sob Sie 04, 2012 3:50 pm   

W Polsce udalo mi sie poznac kilka naparawde interesujacych Kobiet (najomosci kontynuowane w "realu") na portalu fotka.pl... niestety tutaj nie jest juz tak latwo jesli chodzi o e-dating. Jestem zarejestrowany na polishdating.nl ale im dluzej to trwa tym bardziej jestem przekonany, ze caly serwis to sciema aby wyciagnac od uzytkownikow kase [pewnie podobnie e-darling].

Na pewno nie jest latwo... jak sie osiagnie szczescie ze samym soba to jest naturalne, ze chce sie nim podzielic. W Polsce wszystko wydawalo sie o wiele prostsze... Tutaj wiedzac, ze ma sie mniejszy wybor (i, ze latka uciekaja) caly czas czuje swojego rodzaju obawe, ze ta z ktora sie spotkam to bedzie ta jedyna... Niby o to wlasnie chodzilo caly czas a teraz staje sie to przeszkoda... (ale co ja sie dziwie jak na drugim spotkaniu mialem rozmowe o tym kto bedzie musial zmienic prace z powodu odleglosci.. w Polsce by to nie przeszlo:) )

Osobiscie chyba zawiesze poszukiwania kobiet i zaczne szukac kolegow do wspolnego grillowania, picia 20letniej whisky, wypadow na "lowy" co bardziej bedzie przypomnac czasy z przed emigracji a Kobiety same sie pojawia :D [nie interpretowac blednie - nadal strictly hetero :) ]
A moze czas juz porzucic marzenia o Polce i zainteresowac sie Holenderkami... brzydkie nie sa...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group