NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Level One Espel!
Autor Wiadomość
Renifer74
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 10
Skąd: Espel
Wysłany: Pią Mar 09, 2007 12:31 pm   Level One Espel!

Espel
Level One North
Vaartweg 44
8311 AA Espel

T 0527 27 13 69
F 0527 27 12 27
E [email protected]


Bodegraven
Level One South
van Tolstraat 5
2411 BP Bodegraven

T 0172 65 29 29
F 0172 61 17 71
E [email protected]




Level One Sp. z o. o.
ul.1Maja 111
45-356 Opole
www.level1.com.pl
tel. (77) 456 47 67
fax (77) 402 54 76

Level One Sp. z o. o.
ul. Leśna 10
47-450 Nowa Wioska
tel. (32) 419 53 02
[email protected]
tel. kom: (0) 660 75 03 77
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Lis 12, 2011 12:40 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
lukasz.uk
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Mar 2007
Posty: 20
Skąd: EUROPA
Wysłany: Pią Mar 09, 2007 5:21 pm   MAM PYTANIE

ALE ONI ZALATWIAJA POZWOLENIE NA PRACE TYLKO DLA WSPOLMALZONKA CZY DLA WSZYSTKICH TYCH KTORZY POSIADAJA TYLKO PASZPORT POLSKI I SIE DO NICH ZGLOSZA NO I ZOSTANA POZYTYWNIE ZWERYFIKOWANI.
 
 
Renifer74
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 10
Skąd: Espel
Wysłany: Pią Mar 09, 2007 10:52 pm   

Dla wszystkich!!!!jezeli odpowiada Ci praca glownie w rolnictwie! Proponuje tam zadzwonic. Nie znam aktualnej oferty ale zaczal sie sezon wiec pewnie beda potrzebowac ludzi. Powodzenia
 
 
Renifer74
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 10
Skąd: Espel
Wysłany: Pią Mar 09, 2007 11:01 pm   

tylko jedna mala uwaga . dla wszystkich ale nie zawsze. tzn glownie wtedy gdy brakuje ludzi z niemieckim paszportem albo do konkretnej pracy, wtedy zalatwiaja pozwolenia. Tylko nie wiem czy jest sens sie starac o pozwolenie skoro granica bedzie otwarta lada dzien (wg zapowiedzi rzadu)
 
 
manienka 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 31 Sty 2007
Posty: 69
Skąd: polska
Wysłany: Śro Mar 14, 2007 11:27 pm   

Na innym forum przeczytałam,
ze ta firma to przekręt i oszuści!!!!!!!!!!
Ciekawe jaka jest prawda.
Wiele osob ,ktore były z ta firmą ,jej nie polecają.
_________________
manienka-1962
 
 
Renifer74
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 10
Skąd: Espel
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 7:00 pm   

podaj na jakim forum? wiesz nie ma to jak kogos oczerniac bez powodu. ja mam wielu znajomych, sama tez tam pracowalam i nie mam zadnych zastrzezen. Jezeli ktos chce dostawac pieniadze za nic to faktycznie nie firma dla niego. Jak znajdziesz lepsza daj znac!!!
 
 
manienka 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 31 Sty 2007
Posty: 69
Skąd: polska
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 8:18 pm   

Ja przeczytałam o Level 1 na forum gazeta pl.-praca za granicą-Europa

Nie wiem jaka jest ta firma. Nie pisałam tego by kogoś urazić,tylko to co mozna pozcytać o roznych firmach w tym i tej.
Tylko pisałam co tam na jej temat mozna przeczytać.
I nie sa to dobre wypowiedzi.
Wejdz i sam poczytaj.
Pozdrawiam
_________________
manienka-1962
 
 
manienka 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 31 Sty 2007
Posty: 69
Skąd: polska
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 8:59 pm   

Renifer
przeciez to Ty polecałaś tą firmę.
Ja nawet tam dzwoniłam, ale przyjmują do pracy na niemiecki paszport
tylko :roll:
A potem właśnie na forum gazeta pl. czytałam o tej polecanej przez Ciebie firmie.
I nic poza tym.
Ja tej firmy nie znam, wiec to nie była moja wypowiedz o niej,
tylko informacja, ze tam tak o tej firmie piszą.
Przeciez to tylko luzne wypowiedzi, takie jak wiele innych o roznych firmach na forum.
Zawsza jest tak ,ze jedni są za ,a iinni przeciw.
Mozna wiecej powiedziec o firmie, gdy sie tam pracuje.
Pozdrawiam :D
_________________
manienka-1962
 
 
karionek 
Poczatkujacy

Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 8
Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 8:15 pm   

Reniferek ,ile Ci zaplacili za pisanie takich bzdur albo To Tobie aga sie tak nudzi czy tomaszu nie masz co robic?????? Ostrzegam przed ta firma,jedno wielkie oszustwo,uwierzcie.Ta firma to jeden wielki przekret!!!
 
 
a08083 
Poczatkujacy

Pomogła: 1 raz
Wiek: 41
Dołączyła: 18 Maj 2007
Posty: 49
Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 1:32 pm   

Najgorsze biuro pracy jakie może być.Ostrzegam wszystkich!!!

(moderator: dlaczego?)
Ostatnio zmieniony przez Niedziela.NL Czw Kwi 16, 2009 1:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Nadia2009 
Poczatkujacy

Dołączyła: 21 Mar 2009
Posty: 8
Skąd: Holland
Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 3:42 pm   

Ja tez ostrzegam..porazka jedna wielka
 
 
a08083 
Poczatkujacy

Pomogła: 1 raz
Wiek: 41
Dołączyła: 18 Maj 2007
Posty: 49
Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 6:57 pm   

Oczywiście,już piszę dlaczego.Po pierwsze ludzie są tam traktowani przedmiotowo,jak robole i nic więcej.Level One ściąga mnóstwo ludzi do pracy,a po przyjeździe ludzie ci siedzą, poupychani w malutkich klitkach po kilka osób,bez pracy,a jesli już trafi się jakieś zajęcie to tylko na kilka godzin,aby "biuro" mogło sobie ściągnąć należne za "mieszkanie".Bardzo ciężko doprosić się o cokolwiek dla siebie,np. o polisę ubezpieczeniową,za którą oczywiście pieniążki są ściągane z wypłaty.Level ma swojego "zakładowego" lekarza,do którego posyła się ludzi "w razie w",a on oczywiście zawsze mówi,że jest wszystko w porządku,aby nie narazić "biura" na koszta lub wysyła ludzi do Polski,aby tam się leczyli.
Co jeszcze?W biurze każdy jest szefem na czele z Panią A.,która ciągle powtarza,że "jak się coś nie podoba to do domu".Są to ludzie podli,zakłamani i nieszczerzy w każdym calu,a co najważniejsze są to w większości Polacy,którzy właśnie tak traktują nas...Polaków.
Ogólnie biuro to jest totalną porażką.
 
 
 
dobroduszny 
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Lis 2011
Posty: 1
Wysłany: Pią Lis 11, 2011 11:30 pm   

UWAGA NA OGŁOSZENIE FIRMY "WORK CENTERE" (LEVEL ONE) O NASTEPUJACEJ TRESCI:

ogloszenie usuniete


Praca ciężka, ale to nie jest problem, jeżeli ta praca jest uczciwie wynagradzana. Tam dostaje się 50% owych obiecanych "atrakcyjnych zarobków", co jest naprawdę nie współmierne do nakładu pracy, którym jest człowiek obarczany. Wielkie obietnice z ich strony, ogromne nadzieje ze strony pracownika (draaiera), że się napracuje, ale jednak zarobi a na koniec... wielkie rozczarowanie... To skrócona wersja współpracy z Level One.
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Lis 12, 2011 12:40 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
brbrw 
Poczatkujacy
brbrw

Dołączyła: 06 Gru 2010
Posty: 19
Wysłany: Śro Lis 23, 2011 10:50 am   

a08083 napisał/a:
Oczywiście,już piszę dlaczego.Po pierwsze ludzie są tam traktowani przedmiotowo,jak robole i nic więcej.Level One ściąga mnóstwo ludzi do pracy,a po przyjeździe ludzie ci siedzą, poupychani w malutkich klitkach po kilka osób,bez pracy,a jesli już trafi się jakieś zajęcie to tylko na kilka godzin,aby "biuro" mogło sobie ściągnąć należne za "mieszkanie".Bardzo ciężko doprosić się o cokolwiek dla siebie,np. o polisę ubezpieczeniową,za którą oczywiście pieniążki są ściągane z wypłaty.Level ma swojego "zakładowego" lekarza,do którego posyła się ludzi "w razie w",a on oczywiście zawsze mówi,że jest wszystko w porządku,aby nie narazić "biura" na koszta lub wysyła ludzi do Polski,aby tam się leczyli.
Co jeszcze?W biurze każdy jest szefem na czele z Panią A.,która ciągle powtarza,że "jak się coś nie podoba to do domu".Są to ludzie podli,zakłamani i nieszczerzy w każdym calu,a co najważniejsze są to w większości Polacy,którzy właśnie tak traktują nas...Polaków.
Ogólnie biuro to jest totalną porażką.



Nikt nikogo do pracy w zadnej firmie nie zmusza, ludzie narzekaja na forach na kazda jedna firme, a tak naprawde nikt nic nie robi, Pani A. Ma racje, jak komus sie cos nie podoba to zawsze mozna sie zwolnic, zmienic firme lub znalezc prace w Polsce. Wszystkie firmy sa takie zle, ale kazdy w tych zlych firmach pracuje nawet czasem kilka miesiecy lub lat.
 
 
klimt 
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 4
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Cze 01, 2014 3:14 am   

Postanowiłem odświeżyć, tak mało postów na tyle lat a i są zmiany więc potrzebne są aktualizacje. Jest rzeczywiście level one north i south, z tym że kiedyś się tak podzielili ale teraz nie używają w nazwach tego north i south i ciężko wyłapać, który jest który.
Ten co miał siedzibę w Espel, to ten level przez który teraz jestem i byłem też kiedyś raz to mogę trochę opinii wysypać.
Kiedyś jak widzicie na początku tematu w 2007 roku było w Espel, potem się przeniosło do Emmeloord, to jest ten sam rejon flevolandu, miasta odległe o 10 km. Ludzie mieszkają i pracują w tych małych miejscowościach tego rejonu: Urk, Emmeloord, Espel, Marknese, Nagele, Ens.., mała grupka w Dronten i Almere
Agencja jest całkiem ok, u mnie należy do tych przez które mogę wyjeżdżać a jest też duża lista tych przez których nie mam zamiaru nigdy wyjeżdżać do Holandii ;)
Ale nie że wszystko jest super, jeden ma dobrze drugi nie. Nie ma przekrętów, nie ma dziwnego zabierania pieniędzy i tygodniówki wychodzą dość dobre. Transport darmowy albo rower albo przyjeżdża kierowca albo na grupę osób jadących do pracy przysługuje auto. Auta agencji nazywane tu są levelkami, po emmeloordzie jeździ ich dużo, i dużo można zobaczyć na parkingach co świadczy o tym, że najwięcej ludzi to mieszka w mieszkaniach w Emmeloord.
Więc jak jest mieszkanie w normalnym mieście to jest spoko, ale są też osoby co mieszkają tak, że stoi dom, dookoła pola, nie ma kompletnie gdzie i po co iść, gdyby to był las to by było lepiej, bo po lasach można sobie chodzić.. Oni nawet nie dostają roweru, nie mogą nawet zrobić zakupów wtedy gdy chcą, tylko wyznacza im się raz w tygodniu wyjazd do sklepu - ja bym tak nie mógł i uciekłbym. Jest też hotel przerobiony ze stodoły również pomiędzy polami... i tam ponoć nawet łóżka piętrowe i 4 osoby w pokoju... Więc może być i dobrze i tragicznie ;) zależy co kto lubi i jakie warunki są dla niego znośne. Ale ja od tych warunków na pewno potrzebowałbym ucieczki na spacer albo pochodzić po mieście a tam nie ma takiej możliwości ;)
Więc jak by ktoś miał jechać to pytajcie czy do konkretnego miasta/miasteczka czy na dom przy polu uprawnym 10 km od cywilizacji ;) Co do pracy i godzin albo jest stała praca albo jest się rzucanym to tu to tam aż się trafi tam, gdzie się zostaje na dłużej. Są ci co mają ciągle ponad 45 godzin jak i Ci, co mają 3 prace w tygodniu ale razem tylko 20 godzin.. Ale też można być ciągle rzucanym i mieć więcej godzin niż Ci na stałej pracy, w tym weekendowe i nocne lepiej płatne :)
Więc też bym przed wyjazdem pytał czy do stałej pracy się jest kierowanym czy na skoczka.. Pośredniczy do tego biura Work Centre z Opola, za pierwszym razem trzeba być w biurze podpisać papiery i kupić bilet na współpracującego z nimi przewoźnika - Marecki Tour. Agencja jest na plus, rejon tego flevolandu jest na minus, to jeszcze niedawno było pod morzem a od kiedy osuszyli to zrobili tylko małe miejscowości i same pola uprawne śmierdzące gównem. Większość zakwaterowań spoko w postaci domów i mieszkań ale są też te najgorsze warianty ;)
Jeszcze z takich ważniejszych rzeczy, to widzę, że dużo osób nie zna języka lub zna bardzo słabo i się załapują, więc każdy może właściwie tu pracować
Ostatnio zmieniony przez klimt Nie Cze 01, 2014 3:14 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group