NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Gochna H
Pon Wrz 24, 2012 9:35 pm
pytanie o wymeldowanie
Autor Wiadomość
piękna agata
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 7
Wysłany: Nie Cze 03, 2012 10:13 am   pytanie o wymeldowanie

post przenioslam do tego watku dotyczacego wymeldowania ,ktory juz wczesniej zalozylas na forum
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Wrz 24, 2012 9:44 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Nie Cze 10, 2012 12:28 pm   

piękna agata,
Cytat:
to jest to jednoznaczne z wymeldowaniem?.....dostaje sie wyżej wspomniane pismo


Tak, jest to poswiadczenie wymeldowania
 
 
piękna agata
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 7
Wysłany: Nie Cze 10, 2012 9:56 pm   

Bardzo dziękuje za odpowiedz;)

[ Dodano: Pon Wrz 24, 2012 5:26 pm ]
Witam ponownie ;)
A jeszcze odnośnie tego wymeldowania,bo na tym zaświadczeniu jest taka pozycja jak Vertrekdatum -TOEKOMSTIG VERTREK.I tego nie rozumiem bo mam dwie daty,jedna to aangiftedatum i to jest data jak byłam w gemeente a przy tej drugiej pozycji toekomstig vertrek mam date pare miesiecy pozniej.I nie rozumiem.Przeciez jak poszlam do gemeente i powiedziałam że sie chce wymeldować to chyba wymeldowanie mi leci od tego dnia kiedy to zgłaszałam tym bardziej ze Pan urzędnik pouczył mnie ze pod tym adresem moge byc podajże 3 albo 5 dni.No bo chyba byłoby to nie logiczne że ide i zgłaszam chęć wymeldowania a wymedldowanie zaczyna sie dopiero od tej następnej daty...co to wogóle za jakś data,nie rozumiem...
Jeżeli ktoś wie,proszę o odpwiedz.
Pozdrawiam.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Wrz 24, 2012 9:36 pm   

przeniesione


piękna agata napisał/a:
Witam ponownie
Streszcze sie.Poszłam sie wymeldować do Gemeente.Dostałam zaświadczenie o nazwie AANGIFTE VAN VERTREK.I wiem ze na bank jest to wymeldowanie.Tylko ze mam tam die daty.AANGIFTEDATUM i tu mam date z dnia kiedy byłam w gemeente i następna jest VERTREKDATUM-TOEKOMSTAG VERTEK i tu mam date pare miesiecy pozniej.Teraz wiem ze pierwsza data to data deklaracji a druga to niby planowana data wyjazdu.I teraz mam zagwózdke czy wymeldowanie zaczyna sie od aangiftedatum czy niby od planowanego wyjazdu.Ale chyba to by nie miało sensu.Bo skoro ide do Gemeente i mowie ze sie che wymeldowac i dostaje takie pismo z informacja ze moge jeszcze w mieszkaniu mieszkac 3 albo 5 dni(nie pamietam) to chyba od tego dnia jestem wymeldowana.Nie wiem o co wogóle chodzi z tymi dwoma datami.Bo ja po tej wizycie w Gemeente wyjechałąm z NL moze 2 dni pózniej.Ja sie chyba z tym Panem nie dogadałam.Tylko teraz siedze i sie zastanawiam jak to jest.Podawałam tam tez adres polski ale niestety nie przebywałam pod nim po powrocie,bo wyjechałam od razu do Irlandii do pracy.
Jeżeli ktoś jest w temacie prosze o odpwoiedz.
Dziekuje i pozdrawiam.
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
piękna agata
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 7
Wysłany: Pon Wrz 24, 2012 9:41 pm   

Tak tak,wiem ze pisałam wcześniej,ale nie umiałam sie doszukać tego mojega wcześniejszego posta *-) przepraszam za zamieszanie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group