NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Postbank
Autor Wiadomość
EdysiaK 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 24 Lip 2009
Posty: 565
Wysłany: Sob Sie 14, 2010 7:45 am   

Beny.rac, teraz coraz wiecej Polek pracuje w sklepach, w bankach i innych :) takze przyzwyczajaj sie hehe :P
a to byl taki sam bank, czy inny?? moze poprostu tamten bankomat byl zepsuty i dlatego kazal Ci zabrac karte spowrotem hmm
 
 
Marcin-z 
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Cze 2011
Posty: 32
Skąd: Den Haag/Łódź
Wysłany: Czw Lip 21, 2011 2:20 pm   

Witam,
zeby nie zakładac kolejnym tematów podepne sie pod ten.Moja zona ma załozone konto intrnetowe w ING.Nie podawała przy zakladnaiu konta numeru telefonu i stad moje pytanie.

Czy kody sms potrzebne do zrobienia przelewu sa uaktywnione od razu czy trzeba je jakos uaktywnic ?
Gdzie musze podac numer telefonu na ktory maja przychodzic?

jezeli ktos wie jak to uruchomic proszę o pomoc.





Istnieje sporo tematów na ten temat jednak powiem szczerze ze wszystko jest da mnie pomieszane.Potrzebuje pilnie zrobić przelew z holenderskiego ING na konto w Polsce(np pko złotówkowe). Czytałem rożne tematy ale tam jest rożnie opisane to.Wiem tez ze strona się zmieniała ING i są porobione jakieś zmiany.
Proszę kogoś obeznanego w przelewach o napisanie co i jak muszę zrobić , co powpisywać w poszczególne rubryki do przelewu.Niestety nie znam holenderskiego i stad problem.

Czy przelew na konto wautowe robi sie jakos inaczej?

Pozdrawiam i proszę o pilną pomoc.
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Czw Lip 21, 2011 11:55 pm   

musiasz miec internetowe bankowanie- mozesz to zrobic online.
wejdz na ing.nl wpisz aanvraag internetbankieren i odpowiedz na pytania- wyslij a potem juz tylko czekaj na koperty z banku
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
 
 
Marcin-z 
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Cze 2011
Posty: 32
Skąd: Den Haag/Łódź
Wysłany: Pią Lip 22, 2011 11:13 am   

Konto internetowe juz mam .Chodzi o to jak zrobic przelew bo niestety nie znam holenderskiego.Chce zrobic przelew na konto w Polsce do PKO.
 
 
wandaf 
Poczatkujacy

Dołączyła: 01 Wrz 2011
Posty: 2
Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 5:48 pm   

Mam prośbę, nie znam holenderskiego - czy ktoś mógłby mi znaleźć na stronie ING nl http://www.ing.nl/particulier/ formularz do likwidacji konta? Obecnie jestem w Polsce i nie opłaca mi się trzymać tego konta, z góry bardzo dziękuje :)
 
 
Mathnl 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 23 razy
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 906
Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 9:25 pm   

http://www.ing.nl/Images/..._tcm7-73951.pdf
Wydrukuj,wypelnij i wyslij na adres:
ING
Antwoordnummer 40580
8900 TR Leeuwarden
W ciagu 15 dni roboczych otrzymasz wiadomosc z ING.
Mozesz wyslac bez znaczka.Tak napisali.
 
 
Ainka 
Super gaduła
Princess of the Sun


Pomogła: 4 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 239
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Wrz 02, 2011 12:12 am   

Z Polski nie moze bez znaczka i adres moze byc inny. mnie w banku podali inny jak powiedzialam ze bede z polski wysylac
_________________
...And I am filled
With the sweetest devotion
As I, I look into your perfect face...
 
 
 
wandaf 
Poczatkujacy

Dołączyła: 01 Wrz 2011
Posty: 2
Wysłany: Pią Wrz 02, 2011 12:32 pm   

Ainka napisał/a:
Z Polski nie moze bez znaczka i adres moze byc inny. mnie w banku podali inny jak powiedzialam ze bede z polski wysylac


a ja potlumaczylam sobie ta strone przy pomocy google i znalazlam taki formularz http://www.ing.nl/Images/..._tcm7-53062.pdf

ale rozumiem, ze ten ktory Mathnl mi podal jest formularzem likwidacji konta?

Ainka - a Ty wczesniej dzwonilas do ING do Holandii z informacja, że likwidujesz konto? Bo chciałabym wiedzieć, w jaki sposób dowiedziałaś sie na jaki adres masz wysłać :)
 
 
Mathnl 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 23 razy
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 906
Wysłany: Pią Wrz 02, 2011 10:36 pm   

Ainka napisał/a:
Z Polski nie moze bez znaczka

Racja.Nie doczytalem,ze z PL bedzie wysylane.
 
 
wikar 
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 17
Wysłany: Pią Wrz 23, 2011 5:41 pm   

witam a zmiana adresu w ing może sie odbyś w każdym banku w NL ,czy w tym w którym sie zakładało konto?czy na miejscu jak bede i zmienie adres zamieszkania będe mógł złozyć wniosek o ponowne hasło do internetu i odbiór hasła odbędzie sie w tym samym banku?
Ostatnio zmieniony przez wikar Pią Wrz 23, 2011 5:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zaq 
Mega gaduła
miszcz nad miszcze


Pomógł: 96 razy
Wiek: 102
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 2348
Skąd: z Nienacka k/Ams
Wysłany: Pią Wrz 23, 2011 6:25 pm   

w rabobanku zalatwialem wszystko w nowym miejscu zamieszkania. moze w ing jest podobnie...
_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierza w ich prawdziwosc." - Abraham Lincoln

"Dlaczego meteoryty zawsze lądują w kraterach?" - Sedes z Porcelitu

http://bynajmniej.net
 
 
 
wikar 
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 17
Wysłany: Nie Wrz 25, 2011 3:51 pm   

pewnie w ing tak samo że w każdym banku da sie załatwić.

A jeszcze jedno pytanie wie ktoś jak długo na poczcie przechowywany jest list w ing,bo w grudniu 2010r dałem przez neta zgłoszenie o nowe hasło do internetu i mi wysłali,lecz nie poszedłem w listem i hasła wtedy nie odebrałem ,i jestem teraz i chciałbym iść z tym listem i odebrac te hasło będzie ono na mnie czekało czy już musze ponowanie wysłaś zgłoszenie o nowe hasło?
 
 
Mathnl 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 23 razy
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 906
Wysłany: Nie Wrz 25, 2011 5:52 pm   

wikar, Musisz jescze raz wyslac wniosek.W liscie masz date do kiedy nowe haslo bedzie mozliwe do odebrania.To jest +- 6 tyg.
 
 
wikar 
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 17
Wysłany: Nie Wrz 25, 2011 9:39 pm   

Tak myślałem że bede musiał ponownie złożyć wniosek.
A jeśli chodzi o zmiane adresu na inny w ing to da sie to odrazu zmienić poprzez internet by było to zatwierdzone w 2 dni np,by nie wypisywać formularza i wysyłać do ing zaś 2 tygodnie czekania to zadługo dlamnie musze zmienić adres zamieszkanai odrazu ,a osobiscie do banku nie dam rady iść bo pracuje od 8.00 do 21.00:( pomoze ktoś ?

Za dotychczasowe info dziękuje wam koledzy!
 
 
Mathnl 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 23 razy
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 906
Wysłany: Nie Wrz 25, 2011 10:38 pm   

wikar napisał/a:
A jeśli chodzi o zmiane adresu na inny w ing to da sie to odrazu zmienić poprzez internet by było to zatwierdzone w 2 dni

Moglbys go zmienic przez Mijn ING,jednak nie masz do niego dostepu.Nie wiem tylko czy udaloby sie to w 2 dni.Mozesz jednak sprobowac telefonicznie,dane powinny byc przetworzone od razu(nie jestem pewny czy nie ma jakichs procedur zabezpieczajacych).Rowniez telefonicznie mozesz zamowic haslo do Mijn ING.W ciagu 5 dni roboczych otrzymujesz list z ktorym jednak tak czy inaczej musisz stawic sie w banku.Ale wtedy podajesz juz nowy adres i odbior hasla nastepuje w najblizszym oddziale ING,tak wiec najprostsze rozwiazanie to telefon.0900 09 33
Maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 21.00 uur, zaterdag van 09.00 tot 17.00 uur
Ostatnio zmieniony przez Mathnl Nie Wrz 25, 2011 10:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group