NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gochna H
Nie Gru 05, 2010 2:37 pm
Problem z KPN!!!
Autor Wiadomość
jedrzej55 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 9
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 10:07 pm   Problem z KPN!!!

witam, mam problem z firma KPN. chcialem zalozyc internet, zrobilem to, podpisalem umowe wszystko ladnie, mialem czekac dwa tygodnie na przyjscie modem, modem przyszedl. Pozniej mial przyjsc monetr zalyc gniazdko no i pozniej aktywowac internet. monter nprzyszedl i okazalo sie ze u mnie w domu nie ma lini telefonicznej i to jest nie mozliwe mialem czekac nastepne dwa tygodnie na decyzje po czy sciagneli i pieniadze za modem i za pierwszy miesiac! czekalem dalej nic sie nie dzialo,poszedlem do KPN i przedstawilem sytuacje, powiedziano mi ze postaraja sie cos z tym zrobic czyli zalozyc ta linie telefoniczna minal kolejny miesiac no i sciagnieto mi z konta kolejne pieniadze za nastepny miesiac gdy jeszcze wogole nie dzialal mi internet! juz zdenerowany poszedlem tam i znowu powiedzialem im o co chodzi, powiedzieli ze rozumieja mnie i tak nie moze byc i do dwoch tygodni odezwie sie do mnie KTOS i bedzie wiadomo co z tym robimy CZYLI KOLEJNE DWA TYGODNIE. po dwoch tygodniach zadzwonila do mnie pani z pytaniem kiedy mozna przyjsc aktywowac internet :/ powiedzialem ze ja chce anulowac ten internet poniewaz czekam na niego juz 3 miesiace! powiedziala ok i ze do dwoch tygodni przyjdzie ktos i oddadza mi moje pieniadze(nastepne dwa tygodnie ) . nikt sie nie odzywa po 3 tygodniu ide znowu. dzwonia mowia ze nie mozna u mnie w domu zalozyc tego internetu wiec oddadza mi pieniadze i anuluja wszystko! powiedzialem ok czekam na moje pieniazki dziekuje. no i tak teraz mijaja 4 miesiace patrze na konto a z konta zniknely mi pieniazki a zabral je KPN ZA INTERNET KTOREGO NIE UZYWALEM !!! MIAL KTOS PODOBNE PROBLEMY Z TA FIRMA? PISZE O TYM PONIEWAZ TA HISTORIA JEST AZ DZIWNA JAK MOZNA PLACIC ZA COS CZEGO SIE NIE UZYWA!!!
 
 
Hera 
MODERATOR
Hera


Pomogła: 8 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 11 Maj 2007
Posty: 952
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 10:17 pm   

Też miałam problem z KPN - po przeprowadzce dosłownie o dwie ulice dalej. Gdzieś to już opisywałam na forum:)
To chyba u nich norma:)
_________________
Nigdy nie poddawaj się kiedy zgaśnie światło
Gdy cię walnie życia pięść
Nigdy nie poddawaj się dzisiaj nie jest łatwo
Jutro będzie lepszy dzień
 
 
Mucha_75 
Gaduła nad gadułami :-)
Mucha

Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 624
Skąd: Schiedam, GA
Wysłany: Sob Gru 04, 2010 3:43 pm   

Heh, widzę standardowe praktyki KPN u. Mi po przeprowadzce, i przeniesieniu wszystkiego na nowy adres, ściagali za nowy pakiet, czyli Internet plus bellen, i do tego interactive tv, i do tego jeszcze za stary pakiet jaki miałem na poprzednim adresie. Nie pomagały żadne telefony, w każdym pracownik KPN u mnie zapewniał, że sprawa jest załatwiona, po czym na koncie mi ubywało podwójnie. Chodziłem do KPNu, tam mi mówili że nic mi nie pomogą, muszę dzwonić, przy pytaniu kto mi odda za telefony, cisza. Poskutkowało dopiero, jak moja cierpliwość się skończyła, poszedłem do KPN u, powiedziałem, że nie wyjdę tak długo od nich, dopóki nie dostanę na piśmie, że stary pakiet jest zamknięty, a moje pieniądze będą z powrotem na koncie, i dało radę, anulowali poprzedni pakiet, a teraz co miesiąc mam zniżkę przy fakturach, o to co im nadpłaciłem poprzednio. Niestety, ale w Holandii jest normą, że wszędzie są mili przy podpisywaniu umowy, jak już jest po, to najważniejszy jest dla nich twój numer konta, ja miałem przeboje też z UPC, żadnego kontraktu, podpisanej umowy, a pociągnęli mi z konta chyba 60 euro. Idź do jakiegoś głównego punktu KPN u, naświetl sprawę, a jak Ci powiedzą, że masz zadzwonić, to powiedz im żeby się wypałowali, i niech dzwonią przy Tobie i sami to załatwiają. U mnie to poskutkowało.
 
 
jedrzej55 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 9
Wysłany: Sob Gru 04, 2010 3:58 pm   

Tak zrobie czekam OSTATNIE dwa tygodnie I jak nie przesla tej kasy to wlasnie zrobie tak jak piszesz. Dziekowa
 
 
chris-nb 
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 57
Wysłany: Sob Gru 04, 2010 6:17 pm   

tez mam problem z kpn, kompletnie zero informacji na temat dostepu do linii poprzez inne uradzenia niz ich modemy (te ich skrzynki to kompletny szajs, za kilkadziesiat zlotych mozna o wiele bardziej wzbogacic swoj uzytek z internetu).
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Nie Gru 05, 2010 2:40 pm   

jedrzej55,
w dwoch watkach nie bedziemy ciagneli tych samych tematow

tamten byl wczesniej zalozony, ten zamykam
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group