NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tempo-team. Brak wypłaty od 3go grudnia.
Autor Wiadomość
sephiroth1983
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Sty 2013
Posty: 14
Wysłany: Pią Sty 11, 2013 11:18 am   

Mogłem wziąć zaliczkę, ale miałem na tyle pieniędzy, że nie potrzebowałem jej. Myślałem sobie, że lepiej będzie wyglądać na koncie 1500 jednorazowo :) no i się przeliczyłem. Mam tylko nadzieję, że sprawa się szybko wyjaśni i odzyskam swoją kasę.
 
 
nodoubtme
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Sty 2013
Posty: 3
Wysłany: Pią Sty 11, 2013 12:41 pm   

Ja mam coś takiego na swoim profilu
http://imageshack.us/a/img833/2452/beztytuuwsh.png
I gdzie mam szukać tego wydruku?
Ostatnio zmieniony przez nodoubtme Pią Sty 11, 2013 12:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ewcia.pol 
Mega gaduła

Pomogła: 15 razy
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 1071
Skąd: GLD
Wysłany: Pią Sty 11, 2013 1:12 pm   

nizej pod Declaraties powinienes miec jeszcze jedno okienko i tam sa loonstrookje
 
 
nodoubtme
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Sty 2013
Posty: 3
Wysłany: Pią Sty 11, 2013 1:23 pm   

i właśnie tego nie mam... ;/
Ostatnio zmieniony przez nodoubtme Pią Sty 11, 2013 1:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sephiroth1983
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Sty 2013
Posty: 14
Wysłany: Pią Sty 11, 2013 1:44 pm   

No właśnie. Ja tego też nie mam ...
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Śro Sty 23, 2013 11:57 am   

przeniesione


sephiroth1983 napisał/a:

: Jak długo mam czekać na wypłatę?

Witam.
Pisałem już na podobny temat, lecz sprawa się nie wyjaśniła i w akcie desperacji muszę się powtórzyć.
Skończyłem pracę 28.12.2012. Pracowałem przez tempo-team.
Do tej pory jednak nie otrzymałem żadnego wynagrodzenia. Powodem ma być to, że zaginęło podanie o wyrobienie nr'u sofi - oczywiście nie z mojej winy. W ubiegłym tygodniu w randstad podpisałem ponownie to podanie i podobno zostało wysłane do T.T.
Pytanie moje brzmi następująco.
Jak długo muszę czekać na wypłatę i ewentualnie jakie konsekwencje powinienem wyciągnąć w stosunku do agencji? Gdzie mogę się zgłosić o pomoc?
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Sty 25, 2013 12:06 pm   

Cytat:
sephiroth1983"

Powiem w ten sposób. W grudniu wyjechałem przez Randstad -> Tempo-Team w holandii. Pracowałem na poczcie PostNl przy sortowaniu. Ja i czwórka znajomych mieliśmy szczęście, którego innym zabrakło. Tygodniowo wychodziliśmy po 387 € +/-. Powiedziałem, mieliśmy szczęście, bo pracowaliśmy po 12 godzin łącznie z sobotami, tylko we wtorki 5,5h. Pracowało tam b. dużo polaków, lecz mieli dużo mniej godzin i co za tym idzie - mniej €. Za 2 tygodnie, w których to pracowaliśmy około 25 h dostaliśmy po 200 €. Operuję kwotami 'na rękę' po odliczeniu wszystkiego. Dodam jeszcze, że byłem pierwszy raz w NL i zostałem mile zaskoczony warunkami mieszkalnymi. Wcześniej, przeglądając fora miałem obawy, lecz w zupełności się nie potwierdziły. Może dlatego, że były to tylko 4 tygodnie.




http://www.niedziela.nl/f...ghlight=#284740

i to by bylo na tyle
 
 
nicesthing
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 1
Wysłany: Pią Sty 25, 2013 4:20 pm   

Gochna H napisał/a:
przeniesione


sephiroth1983 napisał/a:

: Jak długo mam czekać na wypłatę?

Witam.
Pisałem już na podobny temat, lecz sprawa się nie wyjaśniła i w akcie desperacji muszę się powtórzyć.
Skończyłem pracę 28.12.2012. Pracowałem przez tempo-team.
Do tej pory jednak nie otrzymałem żadnego wynagrodzenia. Powodem ma być to, że zaginęło podanie o wyrobienie nr'u sofi - oczywiście nie z mojej winy. W ubiegłym tygodniu w randstad podpisałem ponownie to podanie i podobno zostało wysłane do T.T.
Pytanie moje brzmi następująco.
Jak długo muszę czekać na wypłatę i ewentualnie jakie konsekwencje powinienem

wyciągnąć w stosunku do agencji? Gdzie mogę się zgłosić o pomoc?




w tej sytuacji jedziesz do urzędu gdzie wyrabia się sofi .Albo jedziesz do bióra tempo teamu lub na park gdzie znajduje sie jobcoach i wyjaśnia całą sprawę lub pisze maila z groźbą przekazania sprawy policji o oszustko finansowe
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Lut 04, 2013 4:40 pm   

przeniesione

sephiroth1983 napisał/a:
Witam.
Czy jest jakoś ogólnie przyjęty standard w jakim terminie pracodawca ma obowiązek wypłacić wynagrodzenie?
Szukałem jakiejś wzmianki na ten temat w kontrakcie, lecz niczego takiego nie znalazłem.
Pracę skończyłem 28.12.2012 i do tej pory nie otrzymałem wynagrodzenia, co spowodowane było brakiem jakichś dokumentów dotyczących sofinummer. Dokumenty te podpisałem ponownie 3 tygodnie temu i nadal cisza w eterze. Wiem, że bez sofi nie mam prawa dostać wypłaty, lecz załatwianie tego przez pracodawcę trwa już bardzo długo i nie wiem co mam robić w obecnej sytuacji. Tym bardziej jest to kiepska sprawa, gdyż od stycznia jestem w polsce i nie jestem w stanie sam sobie sofi załatwić.
Proszę o jakąś podpowiedź, co powinienem zrobić teraz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group