NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory 2007
Autor Wiadomość
Kochanek
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 3
Skąd: Pomorze
Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 12:39 am   

Czy ktoś wierzy że przy opcji " zamieniamy się stołkami" coś się tu zmieni na lepsze. Dziwie się,że ludzie się nabierają na to bla bla bla...
 
 
Pyra 
Gaduła
pyra

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 102
Skąd: Genemuiden
Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 9:29 am   

Najgorsze co mozna zrobic - to nic nie robic. A najlepiej jest potem marudzic, ze to zle ... tamto jeszcze gorzej. Ja po prostu nie moge zrozumiec, ze ludzie nie ida na wybory. Mieszkamy teraz w Holandii (wiekszosc z nas) jest nam tutaj dobrze a dlaczego? Moze dlatego, ze tu ludzie glosuja i decyduja o swoim panstwie i sa z niego dumni.
 
 
yourij 
Poczatkujacy

Wiek: 44
Dołączył: 27 Cze 2007
Posty: 19
Skąd: Myslovitz
Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 5:34 pm   

NIE... napewno jest tak, jak mówi Kochanek - bla, bla, bla...
tylko, skoro tak jest to dlaczego na całym świecie nikt nie wpadł na pomysł, że wybory są niepotrzebne... może anarchia mała, co Kochanek ?
(ale mnie drażnią tacy krótkowzroczni ludzie)
 
 
Pan Diabel 
Poczatkujacy
Fashe Romantyk


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 31
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 6:16 pm   

Ja napewno zaglosuje na PiS bo nie wyobrazam sobie glosowac na PO ktore najpewniej skuma sie z komuchami.
O glosowaniu na komuchow nawet nie wspominam i nie rozumiem jak Polak moglby na tych >>>cenzura<<< oddac glos.
 
 
Pyra 
Gaduła
pyra

Dołączyła: 15 Mar 2007
Posty: 102
Skąd: Genemuiden
Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 6:18 pm   

Mi juz rece opadaja... z moich znajomych nikt nie chce isc na wybory. Dobrze im sie zyje na obczyznie i nie chca niczego zmieniac. Najwyrazniej los ich rodzin, ktore pozostaly w Polsce ich nie interesuje!
 
 
Kiepo 
Gaduła

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Maj 2007
Posty: 139
Wysłany: Śro Wrz 19, 2007 12:12 am   

Pan Diabel napisał/a:
Ja napewno zaglosuje na PiS bo nie wyobrazam sobie glosowac na PO ktore najpewniej skuma sie z komuchami.
O glosowaniu na komuchow nawet nie wspominam i nie rozumiem jak Polak moglby na tych >>>cenzura<<< oddac glos.


buahhahahahahhahahhaah
 
 
Magda W 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 3 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 09 Lut 2007
Posty: 553
Skąd: Zoetermeer / Gdynia
Wysłany: Śro Wrz 19, 2007 9:44 am   

Kiepo napisał/a:
Pan Diabel napisał/a:
Ja napewno zaglosuje na PiS bo nie wyobrazam sobie glosowac na PO ktore najpewniej skuma sie z komuchami.
O glosowaniu na komuchow nawet nie wspominam i nie rozumiem jak Polak moglby na tych >>>cenzura<<< oddac glos.


buahhahahahahhahahhaah




Ale te komuchy byly juz na stolkach a ci idioci z Pis-u tylko ciaglych afer sie doszukuja i nic sie nie zmienilo przez te 2 at jak rzadza jedynie na gorsze kiedys jak ludzie strajkowali (za czasow komuchow)to chociaz ktos ich wysluchal a teraz olali pielegniarki
_________________
Życie jest za krótkie żeby pić marne wino
Życie jest za krótkie by miłości dać zginąć
Życie jest za krótkie żeby się nie spieszyć
Życie jest za krótkie by się nim nie cieszyć
 
 
kravitz
Poczatkujacy


Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 7
Skąd: ZONA
Wysłany: Śro Wrz 19, 2007 9:59 am   

A tak wygląda kampania wyborcza w polsce. Napewno nie wszyscy widzieli:

http://www.youtube.com/watch?v=BKeXNs98ULY

http://www.youtube.com/watch?v=kjRd8l6-r4k

http://www.youtube.com/watch?v=gUCrIhdDeUo

http://www.youtube.com/watch?v=PHyvgdCnWK4

http://www.youtube.com/watch?v=Exm5C9y1vH8

http://www.youtube.com/watch?v=rwQrNRls64A

Oraz kilka plakatów:









_________________
"Jeśli wróg jest w zasięgu strzału, Ty również"

 
 
Pan Diabel 
Poczatkujacy
Fashe Romantyk


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 31
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Śro Wrz 19, 2007 11:47 am   

Kiepo napisał/a:

buahhahahahahhahahhaah


Nie ma to jak wyczerpujaca odpowiedz. Powinienes usunac "o" ze swojego nicka Kiepie. Sklej zdanie zlozone i dopiero wtedy zabieraj glos.

Cytat:
Ale te komuchy byly juz na stolkach


To skoro juz byli na stolkach to znaczy ze juz nie chca? Coz to w ogole za hybryda LiD? Nowi rozowi demokraci?

Cytat:
a ci idioci z Pis-u tylko ciaglych afer sie doszukuja


Zauwaz ze jest to rowniez domena nieudolnej opozycji. Mozna wiec tak samo powiedziec: "Ci idioci z PO".

Cytat:
i nic sie nie zmienilo przez te 2 lata jak rzadza jedynie na gorsze


Mozesz wymienic te zmiany na gorsze? Tylko nie posluguj sie tekstami z Onetu.

Cytat:
kiedys jak ludzie strajkowali (za czasow komuchow)to chociaz ktos ich wysluchal


Chodzi Ci o to jak wladza strzelala do robotnikow?

Cytat:
a teraz olali pielegniarki


Bo i strajk pielegniarek zostal w idiotyczny sposob wykorzystany przez opozycje jako kolejne narzedzie walki z rzadem.

W paru sprawach zupelnie mi nie jest po drodze z PiSem. Ale patrzac na ostatnie dwa lata i zupelna biernosc opozycji to nie pozostaje mi nic innego jak glosowac na nich wlasnie. Moze przy rzadzie wiekszosciowym nie beda musieli bratac sie z pokrakami z dziwnych ugrupowan.
 
 
nelly 
Super gaduła
Pani Viking :)

Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 205
Skąd: Uppsala
Wysłany: Śro Wrz 19, 2007 11:56 am   

yourij napisał/a:
Cytat:
ale moj glos nie wyrazi poparcia dla nikogo.

co przez to rozumiesz ?


to oczywiste. skresle glos niewaznie. do frekwencji i tak sie bedzie liczyl.
_________________
Nell
 
 
yourij 
Poczatkujacy

Wiek: 44
Dołączył: 27 Cze 2007
Posty: 19
Skąd: Myslovitz
Wysłany: Śro Wrz 19, 2007 11:58 am   

no tak... zaczyna się... mnie chodziło tylko o to, żeby Polacy w Holandii poszli na wybory.. jak się nie przestaniecie opluwać nawzajem to tylko zniechęcicie resztę... :roll:
Pan Diabel nie wyrażaj się w taki sposób bo ludzie pomyślą, że elektorat PiS to >>>cenzura<<< i prostaki
Magda W nikt Cię idiotką nie nazywa - nie rób drugiemu i te pe... :wink:
Może tak zamiast się obrzucać błotem jakaś merytoryczna dyskusja, co ? Powiedzmy, ze jestem niezdecydowany - niech mnie ktoś przekona :oops: bo jako standardowy wyborca nie znam nawet dobrze programów poszczególnych ugrupowań... czekam na chętnych :wink:
 
 
sakahet
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 15
Skąd: Lelystad, Dronten
Wysłany: Śro Wrz 19, 2007 12:23 pm   

Taaaa... wyjezdzajac do Holandii tak sobie myslalam: jak to dobrze, ze wyjezdzam, bo w tym jednym wielkim skakaniu sobie do oczy i braku klasy ze wszystkich politycznych stron nie bede musiala podejmowac decyzji, bo nie bedzie mnie w kraju. Ale dobrze yourij mowi. Moze z dystansu to troche bedzie wygladalo inaczej.... i jednak sie wybiore.

Zawsze uwazalam, ze PO ma najzdrowsze podejscie do panstwowosci i gospodarki, ale po tym, jak wszystkie myslace osoby z tamtad odeszly, a PO romansuje z lewica, mam ich dosc.
_________________
Pozdrawiam

Asia
 
 
Pan Diabel 
Poczatkujacy
Fashe Romantyk


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 31
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Śro Wrz 19, 2007 12:24 pm   

Cytat:
Pan Diabel nie wyrażaj się w taki sposób bo ludzie pomyślą, że elektorat PiS to >>>cenzura<<< i prostaki


Czyli z mojej wypowiedzi wnioskujesz ze jestem >>>cenzura<<< i prostakiem?

A zacytuj prosze co bardziej chamskie kawalki...
 
 
Kiepo 
Gaduła

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Maj 2007
Posty: 139
Wysłany: Śro Wrz 19, 2007 1:05 pm   

Ehhh. Panie Diable , Twoi ulubieńcy z PiS również już rządzili.

Nazywało sie to wtedy PC. Koledzy z PC zasilili rząd AWS z Balcerowiczem I Buzkiem na czele. W skład AWS wchodzili: Dorn, Putra, Mariusz Kamiński, Michał Kamiński, Adam Bielan, Jacek Kurski, Marcinkiewicz, Jasiński, Ujazdowski, Jurgiel, Tchórzewski, Leszek Piotrowski. To za AWS były największe afery prywatyzacyjne, i to ci panowie grzecznie podnosili łapki.

Dodam, że to zza tych rządów przybyło wtedy w Polsce 1 milion bezrobotnych.

Nie było jednego dnia od roku 1989, aby Kaczyńscy nie byli u władzy lub z władzą nie współpracowali. Dla władzy Kaczyńscy i ich kolejne partie współpracowały ze wszystkimi z Wałęsą, Michnikiem, Geremkiem, Balcerowiczem, Buzkiem, SD. ZSL, SO, LPR, UW.

To tyle.

A teraz coś co może otworzy Ci jeszcze oczy. Nie lubie Giertycha ani tym bardziej LPR ale obejrzyj sobie to bardzo uważnie. Sluchaj uważnie to tylko 9 minut.

http://www.youtube.com/watch?v=TQWsQVUhYc4 :!: :!: :!:
 
 
nelly 
Super gaduła
Pani Viking :)

Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 205
Skąd: Uppsala
Wysłany: Śro Wrz 19, 2007 2:12 pm   

Panie i panowie! To wylacznie nasza prywatna sprawa. Nikt nikogo nie zmusi i nie przekona by zmienil swoje poglady. Ta dyskusja nie ma sensu, moi drodzy. Po prostu zaglosujcie w zgodzie ze soba i podtrzymujcie zgode na forum. Pozdrawiam.
_________________
Nell
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group