NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
agencja 24/7 ktos slyszal o niej?????
Autor Wiadomość
PapaSmerf82 
Nieśmiały użytkownik
Szukam Smerfetki:)

Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 79
Skąd: Zundert
Wysłany: Sob Wrz 26, 2009 9:31 am   

shyne podbij do mnie na priv jeśli dalej pracujesz w tej agencji Może skrzykniemy wiecej osob i zaczna placic terminowo a o wakacyjnych nie wspomne hehe
_________________
Nikogo nie obchodzi juz rasa,naród,ojczyzna Gdzie są teraz tamci ludzie co za Polske przelali swa krew... http://change.menelgame.pl/change_please/3940317/
 
 
 
GRINGO1111 
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Wrz 2009
Posty: 3
  Wysłany: Pią Paź 02, 2009 5:07 pm   24x7

24x7 jak sama nazwa muwi praca jest 7 dni wtygodniu i musisz byc dostepny 24h na dobe czekajac na smsa od koordynatorki,ale jest tez tak ze nazmiane z innymi ludzmi ma sie wolne(tak to zalerzy od kaprysu)pan z biura,wszystko sie zgadza co ludzie napisali otej firmie na forum...wiem bo niedawno tam pracowalem :021: jedyny plus tej firmy to zajefajne domki na Parku Patersven w Wernhout kolo zundert,reszta to lipa tj:wyplaty,samochody to naprawde wraki i chrzy ludzie.pomijajac wakacyjne noale jak ktos chce to zapraszam do dna z dwoma metrami mulu.Uwaga tam na konfidentów bo jesli chodzi oten temat to zgroza.pozdro dla Grzesia i Madzi to chyba jedyni normalni ludzie pracójacy tam,ale trzeba tam samemu popracowac i samemu sie przekonac powodzenia w 24x7...
 
 
lunia88 
Poczatkujacy
lunia88

Dołączyła: 18 Lis 2009
Posty: 1
Wysłany: Śro Lis 18, 2009 9:14 pm   Re: agencja 24/7 ktos slyszal o niej?????

Witam! Przez 9 miesięcy pracowałam w firmie 24/7 . i w sumie nie było źle! ;) wypłaty były w terminach (chociaż zdarzały się opuźnienia) . Zakwaterowanie było świetne! W firmie jest stawka wiekowa czyli dopiero mając ukonczone 23 lata jest lepsza płaca. prace są na różnych halach.Najgorzej jest z wakacyjnym!!! nie płacą !! a tu nie chodzi o małe kwoty. ja juz tam nie pracuję od 4 miesięcy i nadal pieniędzy nie dostałam!! I własnie nie wiem co mam robić bo chciałabym wakacyjne dostać.czy ktoś wie gdzie lub co mam zrobić ????
pozdrawiam
 
 
DudekDance 
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 1
Wysłany: Sob Sty 02, 2010 10:49 am   

Narazie dodam tylko ze odradzam wyjazdu w okresie zimowym Bedziecie utrzymymywac domki.Lepiej na wiosne!
 
 
ludek 
Poczatkujacy

Wiek: 45
Dołączyła: 17 Paź 2010
Posty: 1
Wysłany: Nie Paź 17, 2010 9:28 pm   

pracuje w 24/7 juz trzy lata....uwazam ze nie jest to najgorsze biuro,
jak czytam wypowiedzi osob ktore nie pracowaly w 24/7,a pisza rozne bzdury...to jest parodia...niech wypowiadaja sie osoby pracowaly a nie slyszaly od swoich znajomych.. pozdrawiam
 
 
tubisq 
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 3
Wysłany: Nie Lis 14, 2010 7:13 pm   

hahaha czytam i czytam... pracowalem w zeszlym roku i musze powiedziec ze najgorzej nie jest! pieniadze na czas... WAKACYJNE wypłacają!!!!!!! wystarczy pazery do PL zjechac! napisac maila i po kilku tyg wszytskie pieniazki trafiaja na konto;D koordynatorki sa wporzadku;) praca jak to praca. ja bylem na pieczarkach wiec chwale sobie tamtą prace... czasami bylem na gruszkach truskawkach czy papryce wiec tam jest porodia! jeden cisnie drugiemu! a na pieczarkach lux praca, ludzie hm niby mowicie zaganiacze... no ja poznalem ich z innej strony! domki pierwsza klasa ha! takze tym co chcia wyjecac od wiosny preferuje... bo jesienia tylko na dom zarobi sie;]
serdeczne pozrowienia!:)):033:
 
 
gazu111 
Poczatkujacy

Dołączył: 16 Sty 2011
Posty: 1
Wysłany: Nie Sty 16, 2011 1:08 pm   

Witam!!!
Wie ktoś może coś więcej o tej firmie 24/7? Chodzi mi o aktualne dane, bo z tego co widzę podane tutaj nie są zbyt młode. Może zmieniło się coś na lepsze?
_________________
"Wszyscy chcą zmieniać świat, nikt nie chce zmienić siebie." L. Tołostoj
 
 
czarny112211 
Poczatkujacy

Wiek: 44
Dołączył: 30 Sty 2011
Posty: 1
Wysłany: Nie Sty 30, 2011 2:56 pm   

ludzie!! ta firma to jakas porazka..opoznienia w wyplatach siegaja juz 7 tygodni!!!!! jak zapytasz o kase to smieszna koordynatorka taubertowa powie ci zebys nerke sprzedal....ZENADA!!! odpuscie sobie prace tam..jest wiele innych uczciwych firm..samochody wraki,wypadkow bylo mnostwo,jak nie ma przelewow to koordynatorki tlumacza tym ze zakupiono auta,lub ze pracodawcy nie placa lub inne bzdury!!!!!!Taubert to zlosliwa baba,jak nie jestes jej konfidentem nie pracujesz,siedzisz i zarabiasz tylko na chate i ubezpieczenie.Durna baba ktora z nudow wymysla sobie zabawy kosztem pracownikow,knuje intrygi i cieszy sie jak ludzie sie pokloca..to jest chore!!ale niestetyu prawdziwe..zatrudniajac facetow szuka sobie kandydata na faceta..heheh,zalosna jest!!tylko nikt sie nia nie interesuje jest cholernie brzydka i przezde wszystkim GLUPIA! Nie powinna zajmowac takiego stanowiska,nie potrafi rozgraniczyc zycia prywatnego ze sluzbowym..ma wielu przydupsow ktorzy donosza jej o wszystkim,bedziecie czuli sie tam jak w wiezieniu obnazeni ze wszystkich mysli,slow i jakichkolwiek czynow,...powiesz cos lub zrobisz ona juz wie i sie potem msci...to powinno obic sie o sad!!!
Uwazajcie..naprawde!!
 
 
ralphy11 
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 1
Wysłany: Wto Mar 08, 2011 11:06 am   

Witam.
Mówi się, że po latach pamięta się tylko te dobre chwile itd..
Co od tej agencji to ciężko mi wyrazić jakąkolwiek pozytywną opinię w tym momencie ..
To biuro to porażka ..
Czarny idealnie opisał postać koordynatorki .. dziewczyna granatem od pługa oderwana .. w zasadzie jest nikim i nigdy w życiu niczego sensownego nie osiągnie a uważa się za nie wiadomo kogo .. żal .. :/
To co było pisane o problemach z wypłatami itd to wszystko się zgadza ..
Generalnie odradzam ..stanowczo odradzam ..
 
 
Kolo34 
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 3
Wysłany: Pią Kwi 22, 2011 10:55 pm   

[quote="czarny112211"]ludzie!! ta firma to jakas porazka..opoznienia w wyplatach siegaja juz 7 tygodni!!!!! jak zapytasz o kase to smieszna koordynatorka taubertowa powie ci zebys nerke sprzedal....ZENADA!!! odpuscie sobie prace tam..jest wiele innych uczciwych firm..samochody wraki,wypadkow bylo mnostwo,jak nie ma przelewow to koordynatorki tlumacza tym ze zakupiono auta,lub ze pracodawcy nie placa lub inne bzdury!!!!!!Taubert to zlosliwa baba,jak nie jestes jej konfidentem nie pracujesz,siedzisz i zarabiasz tylko na chate i ubezpieczenie.Durna baba ktora z nudow wymysla sobie zabawy kosztem pracownikow,knuje intrygi i cieszy sie jak ludzie sie pokloca..to jest chore!!ale niestetyu prawdziwe..zatrudniajac facetow szuka sobie kandydata na faceta..heheh,zalosna jest!!tylko nikt sie nia nie interesuje jest cholernie brzydka i przezde wszystkim GLUPIA! Nie powinna zajmowac takiego stanowiska,nie potrafi rozgraniczyc zycia prywatnego ze sluzbowym..ma wielu przydupsow ktorzy donosza jej o wszystkim,bedziecie czuli sie tam jak w wiezieniu obnazeni ze wszystkich mysli,slow i jakichkolwiek czynow,...powiesz cos lub zrobisz ona juz wie i sie potem msci...to powinno obic sie o sad!!!
Uwazajcie..naprawde!![/quote]

Pracuje w Firmie 24x7 B.V. ponad rok...nie zgadzam sie z wypowiedzia czarny 112211 !! np..Ze jezeli Ktos zapyta Kordynatorki o przelew nigdy jeszcze nie slyszalem zeby byla odpowiedz typu zebym sprzedal nerke,lub ze zakupiono samochody i dlatego nie ma przelewow !! Zalosna jest ta wypowiedz !! Co do Pani T... nie zgadzam sie w zadnym slowie,Jest normalna babka ktora lubi sprawiedliwosc i pomaga,wiec nie zgadzam sie z tym co napisal czarny..ale tak na marginiesie ktoremu geyowi podoba sie Kobieta hehe chyba raczej zadnemu !! No wlasnie czarny to ze masz inna orjentacje nie oznacza ze musisz oczerniac,Kogos bo nie lubisz tej osoby a Tylko dlatego ze Sam za duzo namieszales i sam nie wiedziales gdzie jest poczatek a gdzie koniec,dlatego musiales zrezygnowac z pracy..Knules intrygi wobec innych,i tak bylo dobrze do poki kilka osob nie spojrzalo prawdzie w oczy Kim tak naprawde jestes!! A Jak Faceci sa przyjmowani To raczej TY na nich patrzyles jak na swieze mieso hehe bo z tego co wiem to Pani T...jest zajeta od dluszego czasu,wiec wypowiadasz sie tylko po to zeby sobie cos popisac na Forum !!

Dodano: Pią Kwi 22, 2011 10:58 pm
[quote="ralphy11"]Witam.
Mówi się, że po latach pamięta się tylko te dobre chwile itd..
Co od tej agencji to ciężko mi wyrazić jakąkolwiek pozytywną opinię w tym momencie ..
To biuro to porażka ..
Czarny idealnie opisał postać koordynatorki .. dziewczyna granatem od pługa oderwana .. w zasadzie jest nikim i nigdy w życiu niczego sensownego nie osiągnie a uważa się za nie wiadomo kogo .. żal .. :/
To co było pisane o problemach z wypłatami itd to wszystko się zgadza ..
Generalnie odradzam ..stanowczo odradzam ..[/quote]

Kazdy sadzi sam po sobie...Kolego..ale kazdy z nas ma swoje zdanie pozdrawiam
 
 
PapaSmerf82 
Nieśmiały użytkownik
Szukam Smerfetki:)

Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 79
Skąd: Zundert
Wysłany: Pią Kwi 29, 2011 12:07 am   

post w calosci edytowany

tego typpu wiadomosci wysyla sie na priw

zapoznaj sie z Regulaminem forum ( nie podajemy na forum danych personalnych innych )
_________________
Nikogo nie obchodzi juz rasa,naród,ojczyzna Gdzie są teraz tamci ludzie co za Polske przelali swa krew... http://change.menelgame.pl/change_please/3940317/
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Kwi 29, 2011 9:40 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
daremny 
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 9
  Wysłany: Nie Paź 09, 2011 12:24 am   

Witam, pracowałem w tej agencji prawie rok... przez ten czas poznałem dokładnie jak ona funkcjonuje:P Koordynatorka Aśka T. to osoba niekompetentna, uważająca siebie za Bóg wie kogo, zna język i moim zdaniem tylko to jest jej pozytywem:P nie potrafi albo nie chce zorganizować żadnej pomocy... czy to wizyta u lekarza, czy inne sprawy np. administracyjne.... podpisuję się pod wszystkim umieszczonymi tutaj negatywnymi opiniami na jej temat. Ma swoich pupili z "Joozkiem", "Frankiem" na czele i "śmierdzącą stopą" :D ale te pazie są jej warci, to tylko pozerzy... sprzedaliby Cię za 5 euro... Sylwia natomiast jest już bardziej "ogarnięta" ale w sumie nic z tego nie wynika, bo nie było jej na miejscu a przez telefon wiadomo jak się załatwia sprawy:P Zgodzę się, że w sezonie można pracować po kilkanaście godzin dziennie ale faktycznie są opóźnienia z wypłatami, wakacyjnym itp. dojeżdżaliśmy 100 km do pracy co było bardziej męczące niż sama praca... Poza sezonem zarabiasz na domek i ubezpieczenie nawet na zachwalanych pieczarkach... Prace głównie na halach produkcyjnych i stacjach pakowania... Pomiatają Tobą turasi, hindusi itp. O wyjeździe do pracy często dowiadujesz się 5 min, przed przyjazdem kierowcy i nie masz prawa się spóźnić... Autami strach jeździć a i kierowcy dobierani są bez żadnego doświadczenia itp... Domki spoko a opłaty standardowe jak na agencje także to nie jest "in minus"... Brak sensownej organizacji pracy głównie przez Aśkę T... Pracownicy innych agencji się z nas śmiali jak opowiadaliśmy im o tym co się u nas dzieje... Podsumowując: JEDNA WIELKA PORAŻKA!!! najgorszemu wrogowi nie polecę tej firmy:P:P:P ale jeśli ktoś ma ochotę to proszę bardzo:) pozdro dla ekipy z 307 (09.2010-02.2011:) poza dzifffką Jasiem oczywiście:P:P:P

[ Dodano: Nie Paź 09, 2011 12:29 am ]
Kolo34 napisał/a:
czarny112211 napisał/a:
ludzie!! ta firma to jakas porazka..opoznienia w wyplatach siegaja juz 7 tygodni!!!!! jak zapytasz o kase to smieszna koordynatorka taubertowa powie ci zebys nerke sprzedal....ZENADA!!! odpuscie sobie prace tam..jest wiele innych uczciwych firm..samochody wraki,wypadkow bylo mnostwo,jak nie ma przelewow to koordynatorki tlumacza tym ze zakupiono auta,lub ze pracodawcy nie placa lub inne bzdury!!!!!!Taubert to zlosliwa baba,jak nie jestes jej konfidentem nie pracujesz,siedzisz i zarabiasz tylko na chate i ubezpieczenie.Durna baba ktora z nudow wymysla sobie zabawy kosztem pracownikow,knuje intrygi i cieszy sie jak ludzie sie pokloca..to jest chore!!ale niestetyu prawdziwe..zatrudniajac facetow szuka sobie kandydata na faceta..heheh,zalosna jest!!tylko nikt sie nia nie interesuje jest cholernie brzydka i przezde wszystkim GLUPIA! Nie powinna zajmowac takiego stanowiska,nie potrafi rozgraniczyc zycia prywatnego ze sluzbowym..ma wielu przydupsow ktorzy donosza jej o wszystkim,bedziecie czuli sie tam jak w wiezieniu obnazeni ze wszystkich mysli,slow i jakichkolwiek czynow,...powiesz cos lub zrobisz ona juz wie i sie potem msci...to powinno obic sie o sad!!!
Uwazajcie..naprawde!!


Pracuje w Firmie 24x7 B.V. ponad rok...nie zgadzam sie z wypowiedzia czarny 112211 !! np..Ze jezeli Ktos zapyta Kordynatorki o przelew nigdy jeszcze nie slyszalem zeby byla odpowiedz typu zebym sprzedal nerke,lub ze zakupiono samochody i dlatego nie ma przelewow !! Zalosna jest ta wypowiedz !! Co do Pani T... nie zgadzam sie w zadnym slowie,Jest normalna babka ktora lubi sprawiedliwosc i pomaga,wiec nie zgadzam sie z tym co napisal czarny..ale tak na marginiesie ktoremu geyowi podoba sie Kobieta hehe chyba raczej zadnemu !! No wlasnie czarny to ze masz inna orjentacje nie oznacza ze musisz oczerniac,Kogos bo nie lubisz tej osoby a Tylko dlatego ze Sam za duzo namieszales i sam nie wiedziales gdzie jest poczatek a gdzie koniec,dlatego musiales zrezygnowac z pracy..Knules intrygi wobec innych,i tak bylo dobrze do poki kilka osob nie spojrzalo prawdzie w oczy Kim tak naprawde jestes!! A Jak Faceci sa przyjmowani To raczej TY na nich patrzyles jak na swieze mieso hehe bo z tego co wiem to Pani T...jest zajeta od dluszego czasu,wiec wypowiadasz sie tylko po to zeby sobie cos popisac na Forum !!

Dodano: Pią Kwi 22, 2011 10:58 pm
ralphy11 napisał/a:
Witam.
Mówi się, że po latach pamięta się tylko te dobre chwile itd..
Co od tej agencji to ciężko mi wyrazić jakąkolwiek pozytywną opinię w tym momencie ..
To biuro to porażka ..
Czarny idealnie opisał postać koordynatorki .. dziewczyna granatem od pługa oderwana .. w zasadzie jest nikim i nigdy w życiu niczego sensownego nie osiągnie a uważa się za nie wiadomo kogo .. żal .. :/
To co było pisane o problemach z wypłatami itd to wszystko się zgadza ..
Generalnie odradzam ..stanowczo odradzam ..


Kazdy sadzi sam po sobie...Kolego..ale kazdy z nas ma swoje zdanie pozdrawiam


Widać reprezentujesz poziom wspomnianej koordynatorki T.... nic tylko usiąść i się śmiać... człowieku błaźnisz się takimi komentarzami:P:P:P za taką opinię pewnie wysłali a Cię do dobrej roboty albo wcześniej się sprzedałeś i napisałeś to żeby wakacyjne dostać....

[ Dodano: Nie Paź 09, 2011 12:36 am ]
... jeśli macie problemy z odzyskaniem kasy piszcie na PW:D z chęcią pomogę...

[ Dodano: Nie Paź 09, 2011 12:47 am ]
... zapomniałem dodać, że pierwszą wypłatę dostajesz po od 3 do nawet 5-7 tygodni... zależy jak Ci się trafi:D
 
 
Obiektywnie 
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 3
Skąd: Holandia
Wysłany: Wto Lis 08, 2011 11:19 pm   

[quote="daremny"]Witam, pracowałem w tej agencji prawie rok... przez ten czas poznałem dokładnie jak ona funkcjonuje:P Koordynatorka Aśka T. to osoba niekompetentna, uważająca siebie za Bóg wie kogo, zna język i moim zdaniem tylko to jest jej pozytywem:P nie potrafi albo nie chce zorganizować żadnej pomocy... czy to wizyta u lekarza, czy inne sprawy np. administracyjne.... podpisuję się pod wszystkim umieszczonymi tutaj negatywnymi opiniami na jej temat.[/quote]
24x7 ma mieszkania na Parku Patersveen - wiec przychodnia jest 7 km od miejsca zakwaterowania pracownikow. Duzy budynek przy glownej drodze. Z tego co wiem nie zatrudniaja osob uposledzonych tylko normalnych rozwinietych ludzi. Wiem dlaczego niby jakas tam Aska czy ktos tam inny ma organizwac wizyte u lekarza? Jak jestem chory to nikogo sie nie prosze tylko sam sie rejestruje i nie ma problemu. Z tego co wiem osoby pracujace w 24x7 moga jezdzic autami firmowymi do sklepu wiec do lekarza tez chyba nie bylby problem?? Lekarze holenderscy znaja angielski wiec nawet jezeli ktos nie zna holenderskiego to sobie poradzi.
Troche dziwne te pretensje.
Ogolnie wydaje mi sie ze ''daremny'' raczej stara sie tu zalatwic jakies swoje prywatne porachunki a nie wystawic obiektywna opinie firmie czy tez Koordynatorce Asce. Aski osbiscie nie znam , ale pracowalem kiedys z osobami pracujacymi w 24x7 i te wypowiadaly sie na Aski temat normalnie.
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Śro Lis 09, 2011 1:19 am   

Ja tak czasami czytam te wypowiedzi i sie zastanawiam: czy wy jestescie uposledzeni? Mnie nikt do lekarza za raczke nie prowadzi, musze go sobie sama znalezc, sama sie zapisac, sama umowic na spotkanie i sama sie tam dostac... Boze drogi, dorosli ludzie ale nianczyc trzeba...
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
xenon 
Super gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 238
Wysłany: Śro Lis 09, 2011 3:47 am   

suska napisał/a:
Ja tak czasami czytam te wypowiedzi i sie zastanawiam: czy wy jestescie uposledzeni? Mnie nikt do lekarza za raczke nie prowadzi, musze go sobie sama znalezc, sama sie zapisac, sama umowic na spotkanie i sama sie tam dostac... Boze drogi, dorosli ludzie ale nianczyc trzeba...

Zgadzam się z toba w 100% Czasem mysle ,ze niektorzy chca na sile byc ubezwlasnowolnieni...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group