NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak najtatniej przesłać pieniądze do Polski??
Autor Wiadomość
LeGolasik 
Gaduła nad gadułami :-)
LeGolasik


Pomógł: 13 razy
Wiek: 35
Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 651
Wysłany: Czw Lut 07, 2013 6:59 pm   

mbn napisał/a:
agastepa13 napisał/a:
co miesiąc wysyłam pieniążki z ABN AMRO (euro) do Polski na konto złotówkowe w BZ WBK i ani za wysłanie przelewu nie płacę w AMRO, ani za odbiór i przewalutowanie w BZ. :039:


Ooo to coś nowego, wymieniają po kursie średnim? Masz u nich private banking czy co?
A poważnie - płacisz, tylko nie masz tego świadomości :p


WABN sie nie płaci jak wysyłąsz przelew do PL...
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę

Kurt Cobain
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Czw Lut 07, 2013 7:11 pm   

mbn napisał/a:
agastepa13 napisał/a:
co miesiąc wysyłam pieniążki z ABN AMRO (euro) do Polski na konto złotówkowe w BZ WBK i ani za wysłanie przelewu nie płacę w AMRO, ani za odbiór i przewalutowanie w BZ. :039:


Ooo to coś nowego, wymieniają po kursie średnim? Masz u nich private banking czy co?
A poważnie - płacisz, tylko nie masz tego świadomości :p


Na biezaco kontrolowalam swoja historie transakcji w BZ i nie zauwazylam zadnych pobranych prowizji. Druga sprawa to nie wiem czy zauwazyles, ale moj post byl z 2010 roku i teraz fakt, zmienilo sie, bo bank pobiera prowizje....5 zl, bez znaczenia w jakiej wysokosci byl przelew. Bank przewalutowuje po swoim kursie, to chyba normalne...
 
 
benqu 
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Lut 2013
Posty: 1
Skąd: Alphen a/d Rijn
Wysłany: Pią Lut 15, 2013 12:51 pm   

Prowizji może i nie zapłaciłaś, ale bank już zadba o to, aby przewalutowanie odbyło się po korzystnym kursie dla banku, a nie dla Ciebie.
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Pią Lut 15, 2013 3:42 pm   

benqu napisał/a:
Prowizji może i nie zapłaciłaś, ale bank już zadba o to, aby przewalutowanie odbyło się po korzystnym kursie dla banku, a nie dla Ciebie.


A gdzie ja napisalam, ze kurs, po ktorym bank przewalutowal eutro byl super dla mnie oplacalny. Przeciez to normalne, ze banki przewalutowuja po swoim kursie, daje sobie z tego calkowita sprawe i nie musicie na mnie skakac :072:
Ostatnio zmieniony przez agastepa13 Pią Lut 15, 2013 3:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group