NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
przykra sytuacje w Media Markt
Autor Wiadomość
Estamos 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 6 razy
Wiek: 39
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 426
Skąd: provincie Utrecht...
Wysłany: Nie Wrz 26, 2010 9:03 am   

suska napisał/a:
Marekk napisał/a:
Po prostu jak ich tak wszystkich wsadzaja w jedo osiedle to robia to tylko i wylacznie dlatego, aby ich odizolowac zdala od siebie. O to ich pseudo tolerancja.

Kpisz sobie? Holendrzy ich wsadzaja w jedno osiedle? Oni sami sie tak osadzaja, zeby tworzyc sobie swoje male Turcje, Maroka, rowniez Polski ostatnio. Pojezdzij troche po Holandii, poczytaj a nie glupoty gadasz, bo jednym z najwazniejszych celow stawianych ostatnio w Holandii dosc wysoko, jest by mieszkancow roznych narodowosci jak najbardziej wymieszac za rowno ze soba jak i z Holendrami. Zapraszam np do Delft, gdzie widze to na wlasne oczy.

Kontynując post suski, chodzi o to by Ci niby "gorsi" kolorowi etc mieli okazje widziec jak zyje sie tym niby lepszym i sami doszli do tego ze moga zyc lepiej niz teraz. Niektóre rodziny arabskie to wrecz male osady, mieszkaja po 30 osob w jednym domu!
Tam wyzej ktos stwierdzil, ze ich tolerancja to na pokaz jest. Prosze wskaz mi w Europie bardziej tolerencyjny kraj. Wydaje mi sie, ze to kwestia bardziej polskiej zazdrosci wszak oni nieroby, bezowcy ale Holendrzy a my robotni i tacy wspaniali a za najnizsza krajowa trza tyrac.
 
 
Gryzomir 
Gaduła


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 136
Wysłany: Nie Wrz 26, 2010 9:21 am   

Estamos napisał/a:
Prosze wskaz mi w Europie bardziej tolerencyjny kraj.


Polska :039: Polska jest duzo bardziej tolerancyjnym krajem niz Holandia. W Polsce w miejscowosci z ktorej pochodze okolo 10 - 20% stanowia Cyganie z Buglarii, ktorzy wyemigrowali do Polski po przystapieniu Bulgarii do EU. Podobine jak Polacy w Holandii wynajmuja oni mieszkania na pokoje. Zajmuja sie glownie handlem. Oprocz jednej bojki na wiejskiej dyskotece ich wpolrzycie z Polakami uklada sie dobrze. Nikt nie pisze petycji ani nikt ich nie deportuje. Nie zapomnij ze przed wojna w Polsce byla najwieksza spolecznosc zydowska w Europie. Zydow ktorzy uciekali z Europy zachodniej przed przesladowaniami. Wiez rowniez pod uwage polskich muzulmanow tzw. Tatarow. Mieszkaja w Polsce od wiekow. Buduja sobie meczety i nikomu to nie przeszkadza.
Ostatnio zmieniony przez Gryzomir Nie Wrz 26, 2010 9:27 am, w całości zmieniany 7 razy  
 
 
MAARIT 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 9 razy
Wiek: 55
Dołączyła: 13 Cze 2007
Posty: 479
Wysłany: Nie Wrz 26, 2010 9:56 am   

Chyba pekne ze smiechu Polska bardziej tolerancyjna jak Holandia............
np.dwoch homeseksualistow mieszkajacych w duzym bloku?,nikt nie zwraca na nich uwagi ?
na wsi rodzina nie chodzaca do Kosciola? itp.Kto sie w co ubiera
W Holandii naprawde nilt nie zwraca na to uwagi ,ale w Polsce napewno tak
_________________
Leven is.
Geven en Nemen.
Meestal nemen we te veel!
 
 
 
Bronka 
Mega gaduła


Pomogła: 31 razy
Dołączyła: 27 Maj 2010
Posty: 1086
Wysłany: Nie Wrz 26, 2010 10:14 am   

Gryzomir napisał/a:


Polska :039: Polska jest duzo bardziej tolerancyjnym krajem niz Holandia.


Ales wymyslil :082:
 
 
Miep 
Super gaduła

Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 311
Skąd: z domu
Wysłany: Nie Wrz 26, 2010 10:28 am   

Gryzomir, lubisz chyba jak widze klotnie wywolywac i ludzi obrazac. A Co poniektorzy obydwoma butam w twoje gowno wlaza i sie kloca tylko pozto zebys ty ioch mogl na koniec obrazic.
UWAGA TROL !!!!
Ostatnio zmieniony przez Miep Nie Wrz 26, 2010 10:28 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Nie Wrz 26, 2010 12:25 pm   

nie tak dawno przerabialismy ''dyskryminacje polakow'' na forum i znow?

http://forum.niedziela.nl/viewtopic.php?p=184449
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Estamos 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 6 razy
Wiek: 39
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 426
Skąd: provincie Utrecht...
Wysłany: Nie Wrz 26, 2010 12:58 pm   

post edytowany zupelnie na na temat !
a to co ponizej umiesciles, tez moze, wez sobie jako dobra rade do siebie



Zgadzam się, nie karmić trolla.
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Wrz 26, 2010 1:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
domi23 
Poczatkujacy

Dołączyła: 01 Wrz 2010
Posty: 2
Wysłany: Nie Wrz 26, 2010 10:26 pm   

Guiscard napisał/a:
Zamiast wyplakiwac sie na forum bys to zglosila komu trzeba.


ja nie wyplakuje tylko pisze jakie sytuacje wynikaja na codzien .. niestety czasem trzeba zagrysc zeby .. jestesmy na obczyznie i czasem poprostu nie warto sie za bardzo wychylac..moglabym zrobic inaczej policja itp ale po co ..
tylko pokazuje sytuacje jaka zaistniala .. czasem w Polsce mozna sie spotkac z takimi czy nawet gorszymi aktami .
Duzo osob zadaje sobie pewnie pytanie to jak tutaj tak zle to po co tutaj siedze.. ja odpowiadam-> po to po co wiekszosc..



Jak ktos w Pl zapewni mi takie zarobki jakie mam tutaj to tam wroce narazie nie ma do czego

pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
 
 
MacGrey 
Gaduła


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 140
Skąd: Rijswijk
Wysłany: Nie Wrz 26, 2010 11:20 pm   

domi23 napisał/a:
Po odejsciu od kasy podchodzi do mnie facet i mowi ze mam isc za nim jak nie to wezwie policje


No w tym przypadku nie ma nic szczegolnego.To jego job i mial pelne prawo tak sie zachowac a i nawet przymus.Chwila nieuwagi, rzut okiem gdzies pomiedzy i byl przekonany,ze cos kombinowalas.Nie musialas sie stosowac do niczego z ich strony czekac na przyjazd policji i jak to napisalas "holenderskiemu frajerowi" dac argument do glebszych przemyslen.
 
 
jso 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 963
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 10:28 am   

MacGrey napisał/a:
domi23 napisał/a:
Po odejsciu od kasy podchodzi do mnie facet i mowi ze mam isc za nim jak nie to wezwie policje


No w tym przypadku nie ma nic szczegolnego.To jego job i mial pelne prawo tak sie zachowac a i nawet przymus.


Ta część jest legalna i w porządku z jego "job" tudzież pracą. Za to przeszukiwanie torebki bez pytania, oskarżenia i na końcu szukanie pretekstu byleby tylko sprawić jej kłopoty, to już nie było w porządku. Raz byłem podobnie zatrzymany przez ochroniarza w Praxisie i zapytał czy mogę pokazać mu zawartość plecaka. Otworzyłem, pokazałem zawartość, nawet facet nie musiał go dotykać, bo po prostu wykonałem polecenia i miałem prawo zaprotestować (wtedy pewnie by wzywał policję). Na koniec z uśmiechem podziękował i wszystko. Żadnego pytania skąd pochodzę, jakiej jestem orientacji i jaki mam numer buta.

Ta insynuacja, że skoro jest z Polski, to "wszystko jest jasne" jest wg mnie skandaliczna. Proponuję autorce skrobnąć coś do dyrektora tamtej placówki i tyle. W końcu skoro nic w efekcie nie ukradła i nic jej nie udowodniono to jest w świetnej pozycji do składania takiej skargi na zachowanie pracownika. Następnym razem będzie gębę trzymał na kłódkę.
_________________
Dumny Polak
 
 
PanMarcepan 
Poczatkujacy

Wiek: 50
Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 16
Skąd: Dordrecht
Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 11:20 am   

Złożyc zażalenie jak najbardziej mozna.

Też miałem taką sytuacje ale w polskim MM. Wchodząc ochroniarz na mnie się gapił i nie zwrócił mi uwagi, że wchodze ze swoją lustrzanką... a przy wyjściu... oj się zaczeło dziać. Że ją ukradłem i blablabla i łażenie na zaplecza i sprawdzania... i tym tłukom nawet rachunek i gwarancja z innego sklepu nie przemówiła (lustrzanke kupiłem 2h wcześniej).

Po prostu, czy to polska czy holandia to chyba nie ma różnicy. Oni po prostu muszą coś robić by nie umrzeć z nudów... a wyobrażacie sobie prace, gdzie 8h dziennie stoicie i gapicie się na ludzi? Ciekawe jak prędko byście ją sobie zaczeli urozmaicać :)
 
 
lusia0101 
Gaduła nad gadułami :-)
UWAGA! Dyslektyk!


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 500
Skąd: Drenthe
Wysłany: Śro Wrz 29, 2010 5:20 pm   

Gryzomir napisał/a:
Polska Polska jest duzo bardziej tolerancyjnym krajem niz Holandia.


no i nawiazujac do cytatu dzisiaj pojawil sie artykul na wp http://konflikty.wp.pl/ka...,wiadomosc.html
_________________
Pomagam w miare mozliwosci :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group