NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Gochna H
Śro Gru 05, 2012 10:28 pm
Jestem na diecie :)
Autor Wiadomość
CICHOWSKA 
MRÓWKA

Dołączyła: 02 Sty 2009
Posty: 0
Wysłany: Wto Lut 24, 2009 11:00 pm   

onaaa napisał/a:
. chwile poćwicze i strasznie kręci mi się w głowie.......

tzn. ze z twoja dieta jest cos nie tak, pewnie sama ja opracowałas, warto najpierw poczytac czego potrzebuje organizm, bo fakt chudnie sie, ale mozna sobie zrobic kuku.
Pół życia spędziłam na dietach i głodówka, wiec mniej wiecej sie orientuje. Moje pytanie w jakim czasie zgubilas te 8 kilo i jak długo masz zamiar byc na tej diecie, a i oczywiscie w jaki sposób chcesz utrzymac wage kiedy diete skonczysz
onaaa napisał/a:
mam mało siły ale wkońcu coś za coś!!

Zawsze myślałam ze chcemy chudnac, owszem zeby wygladac dobrze, ale tez zeby byc zdrowszym, miec wiecej energii, po co sie odchudzac jesli czujemy sie przez to jeszcze gorzej, a juz napewno nie wygladamy lepiej, bo jak ktos ma osłabiony organizm to nie wyglada dobrze i juz, co najwyzej chudo.
 
 
onaaa 
Poczatkujacy

Dołączyła: 05 Sty 2009
Posty: 6
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Śro Lut 25, 2009 4:15 pm   

luzik......... wszystko ze mną w pożądku!!! od 2 miesięcy już się odchudzam ale nie traktuje tego jak jakaś dieta tylko zmiane nawyków żywieniowych :P więc nie będzie problemu żeby to utrzymać :) :)
 
 
odchudzanie 
Poczatkujacy

Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 3
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 3:45 pm   adipex

SPAM
_________________
Adipex - sposób na skuteczne odchudzanie.
Ostatnio zmieniony przez m4rcin Pon Paź 05, 2009 4:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aknairam 
Gaduła nad gadułami :-)
mari(an)ka


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Wrz 2008
Posty: 409
Skąd: śląskie
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 8:49 pm   

jak dobrze ze wrocilyscie do tematu !!ja niestety znow mam wiecej !!! Juz slyszalam o tym adipex-sie ale podobno szkodliwy i kupic go nigdzie nie moglam !Zostala mi tylko dieta ,MŻ,,bo na wszelakie gimnastyki ,bieznie rowerki jestem niestety za leniwa ,a moze jeszcze cos znacie typu ,,cud,,? :041:
 
 
 
kocica 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 5 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2007
Posty: 99
Skąd: HOLANDIA
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 8:57 pm   

polecam diete sonja bakker , dieta trwa 8 tygodni, wystarczy kypic jedna z jej ksiazek i trzymac sie jadlospisu , chudnie sie ok 1 kg tygodniowo, dziala - sprawdzilam
ps i bez zadnych tabletek i herbatek schudlam :038: :039:
 
 
aknairam 
Gaduła nad gadułami :-)
mari(an)ka


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Wrz 2008
Posty: 409
Skąd: śląskie
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 9:08 pm   

kocico dzieki zanim kupie to mi napisz czy w tej diecie to trzeba bardzo zolądek skurczyc ? :011:
 
 
 
kocica 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 5 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2007
Posty: 99
Skąd: HOLANDIA
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 9:36 pm   

jesz 6 posilkow dziennie , ja czasmi nie moglam tego przejesc , skladniki sa normalne od dziemow na kanapkach przez tosty, kebaby czy na obiad kipsate a na desery mango czy szrlotka
 
 
Ann. 
Poczatkujacy
let's rock !

Wiek: 35
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 7
Wysłany: Śro Paź 07, 2009 12:16 pm   

próbowałyscie blonnika?
naturalny srodek poprawiajacy przemiane materii i reulujacy prace jelit. mozna go kupic w postaci sproszkowanej lub w tabletkach, dodaje sie go do potraw lub łyka. powoduje uczucie sytosci ;) produkowany jest z naturalnych produktów /jabłkowy z jablek, kakaowy, buraczany itp../ mozna tez wzbogacic diete o produkty bogate w blonnik;)
sama czesto zajadam sie musli i jabłkami ;) pomaga, czuje sie wtedy lzejsza :033: a i w talii cm nie przybywa
 
 
patryk01_2006 
Poczatkujacy

Wiek: 38
Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 1
Skąd: Nettal-Leuth DE.
Wysłany: Sob Paź 10, 2009 6:44 pm   

Hmmmm... ze 121 na 90kg. w 5 miesiecy! Jest ktos lepszy ode mnie?

[ Dodano: Nie Paź 11, 2009 10:15 pm ]
Do musli polecam siemie lniane! Nie dosc ze poprawia prace jelit i wysciela scianki zoladka kleista mazia co ulatwia trawienie to dobrze wplywa na polysk wlosow i paznokci! Wprawdzie zalane wrzatkiem jest strasznie ochydne,ale z musli lub serkiem cotteg'e smakuje juz lepiej! Samo zdrowie! pozdrawiam
 
 
 
aknairam 
Gaduła nad gadułami :-)
mari(an)ka


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Wrz 2008
Posty: 409
Skąd: śląskie
Wysłany: Pią Lip 27, 2012 10:52 am   

Witam ponownie w tym temacie !! :083: Ja znow szukam diety !! Lata śmigają jak szalone a ja w tym temacie stoję w miejscu . I moje ,,nad,,kilogramy ,ktore przez lata chce zrzucic ani drgną !! Wracam zawsze do punktu wyjscia :083: Moze macie cos nowego ? moze jakas nowa ,,cud,,nad cudy dieta :033: sie znalazła ,ktorą mozecie polecic ? -pozdr.
 
 
 
ewcia.pol 
Mega gaduła

Pomogła: 15 razy
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 1071
Skąd: GLD
Wysłany: Pią Lip 27, 2012 11:35 am   

aknairam napisał/a:
moze jakas nowa ,,cud,,nad cudy dieta :033: sie znalazła ,ktorą mozecie polecic ? -pozdr.

Najlepsza to dieta MŻ ("mniej żreć")
przypatrz sie swojemu menu tam na pewno cos znajdziesz,co przeszkadza schudnac.
 
 
aknairam 
Gaduła nad gadułami :-)
mari(an)ka


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Wrz 2008
Posty: 409
Skąd: śląskie
Wysłany: Pią Lip 27, 2012 11:53 am   

ewcia wiem wiem ,wiem .O nic innego nie chodzi tylko o to cholerne menu !!! :033:
Wiem jaki robie błąd, ale problem w tym ,ze nie umie sie z niego wyleczyc !! Nie siadam do obiadu ,do kolacji ,nie musze jesc !(niby) ale cały dzien coś skubac ! Co sie pokręce po domu to juz bym cos skubneła Normalnie tak jak bym chciała zapalic papierosa ,tylko ze to o jedzenie chodzi !!
 
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pią Lip 27, 2012 12:06 pm   

Ja w sierpniu zaczynam Cambridge, zobaczymy co z tego bedzie ;)
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
aknairam 
Gaduła nad gadułami :-)
mari(an)ka


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Wrz 2008
Posty: 409
Skąd: śląskie
Wysłany: Pią Lip 27, 2012 12:38 pm   

suska- mówi co to takiego !! -sie wsciekne i zaczne juz dzisiaj !! :033:
..ooo juz znalazłam -poczytam chociaz :073:
Ostatnio zmieniony przez aknairam Pią Lip 27, 2012 12:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
K_aczy20 
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Lip 2012
Posty: 1
Wysłany: Sob Lip 28, 2012 8:50 pm   

łapcie dziewczyny cos na motywację

http://www.youtube.com/watch?v=KmFEo3GdDLw

warto obejrzec taki filmik przed treningiem albo na dzien dobry fajnie nakreca a i mozna podejrzec fajne cwiczenia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group