NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
agencja 24/7 ktos slyszal o niej?????
Autor Wiadomość
Obiektywnie 
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 3
Skąd: Holandia
Wysłany: Śro Lis 09, 2011 1:12 pm   

Tak, jest taki typ osob ktore postawily na ''bycie uposledzonym''. Dlaczego? Bo tak latwiej , bo samemu nie trzeba sie wysilac. A niech inni za mnie zalatwia, zrobia. Bo ja jestem taki / taka biedna pokrzywdzona.Bo jemu sie nalezy.

A jak traktujesz takiego ''uposledzonego z wyboru'' normalnie to twierdzi ze mu sie krzywda dzieje.
Bardzo zalosny typ ludzi.
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Śro Lis 09, 2011 2:33 pm   

Obiektywnie, nawet nie przeczytalam Twojego postu a napisalam dokladnie to samo :D
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
Obiektywnie 
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 3
Skąd: Holandia
Wysłany: Śro Lis 09, 2011 2:56 pm   

Bo jak czytam te wszystkie posty to az sam nie wiem czy jest to smieszne czy zalosne. I zaczynam powaznie wierzyc , ze w tym 24x7 to zatrudniaja uposledzonych umyslowo.
I te opowiadania o intrygach, paziach itd. Ludzie, ktos ma powazne problemy z psychikom. Albo pani Koordynatorka albo osoby piszace te fascynujace opowiadania.
 
 
daremny 
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 9
Wysłany: Czw Lis 17, 2011 11:33 pm   

Obiektywnie napisał/a:
daremny napisał/a:
Witam, pracowałem w tej agencji prawie rok... przez ten czas poznałem dokładnie jak ona funkcjonuje:P Koordynatorka Aśka T. to osoba niekompetentna, uważająca siebie za Bóg wie kogo, zna język i moim zdaniem tylko to jest jej pozytywem:P nie potrafi albo nie chce zorganizować żadnej pomocy... czy to wizyta u lekarza, czy inne sprawy np. administracyjne.... podpisuję się pod wszystkim umieszczonymi tutaj negatywnymi opiniami na jej temat.

24x7 ma mieszkania na Parku Patersveen - wiec przychodnia jest 7 km od miejsca zakwaterowania pracownikow. Duzy budynek przy glownej drodze. Z tego co wiem nie zatrudniaja osob uposledzonych tylko normalnych rozwinietych ludzi. Wiem dlaczego niby jakas tam Aska czy ktos tam inny ma organizwac wizyte u lekarza? Jak jestem chory to nikogo sie nie prosze tylko sam sie rejestruje i nie ma problemu. Z tego co wiem osoby pracujace w 24x7 moga jezdzic autami firmowymi do sklepu wiec do lekarza tez chyba nie bylby problem?? Lekarze holenderscy znaja angielski wiec nawet jezeli ktos nie zna holenderskiego to sobie poradzi.
Troche dziwne te pretensje.
Ogolnie wydaje mi sie ze ''daremny'' raczej stara sie tu zalatwic jakies swoje prywatne porachunki a nie wystawic obiektywna opinie firmie czy tez Koordynatorce Asce. Aski osbiscie nie znam , ale pracowalem kiedys z osobami pracujacymi w 24x7 i te wypowiadaly sie na Aski temat normalnie.


... nikt nie mówi tu o niańczeniu ani prowadzeniu za rękę do lekarza:P ale jeśli nikt wcześniej nie miał z tym styczności, to chyba jakieś podstawowe informacje się należą??? ale lepiej siedzieć na NK i mieć to w d... a moje prywatne porachunki już zostały załatwione:D:D:D w "dotkliwy" sposób:P nie wiem dlaczego na siłę bronisz imienia firmy... pewnie w niej pracujesz, masz tam szerokie plecy i nawet do tego nie jesteś w stanie się przyznać:P dostęp do aut oczywiście był i z tym się zgadzam ale reszta to z Twojej strony akt desperacji:P możesz pisać co chcesz:P na każde Twoje argumenty broniące znajdę kilka przeciwnych i to ku Twemu zdziwieniu wszystkie oparte na faktach:P

[ Dodano: Czw Lis 17, 2011 11:39 pm ]
Obiektywnie napisał/a:
Bo jak czytam te wszystkie posty to az sam nie wiem czy jest to smieszne czy zalosne. I zaczynam powaznie wierzyc , ze w tym 24x7 to zatrudniaja uposledzonych umyslowo.
I te opowiadania o intrygach, paziach itd. Ludzie, ktos ma powazne problemy z psychikom. Albo pani Koordynatorka albo osoby piszace te fascynujace opowiadania.



....żałosne to jest Twoje stawianie wszystkich na jednym poziomie:P potrafię sobie poradzić z wizytą u lekarza czy w Holandii czy w innym kraju w którym pracowałem:P ale udzielenie podstawowych informacji jest zasranym obowiązkiem każdego koordynatora:P a jeśli chodzi o pazi i intrygi to DOSKONALE wiesz, że tak w tej firmie jest!!!! i to Ty masz poważne problemy z psychiką i wzrokiem jeśli tego nie zauważasz:P

[ Dodano: Czw Lis 17, 2011 11:46 pm ]
Obiektywnie... coś dużo wiesz o realiach panujących na Parku i w firmie:P znasz odległość do lekarza... dziwne bardzo:p zdobądź się na odrobinę szczerości i nie "czaruj" takimi tekstami:P Wasze argumenty są żałosne:D:D:D ale jestem skłonny do dyskusji:) niedługo pewnie pół firmy pod groźbą zwolnienia anonimowo będzie tu pisało jaki to jestem upośledzony itp.:) i nikt się nie przyzna do prawdy:D:D:D czekam na posty... :062:

[ Dodano: Czw Lis 17, 2011 11:49 pm ]
I PROSZĘ CZYTAJCIE TO CO NAPISAŁEM ZE ZROZUMIENIEM :021: , bo widzę z tym problemy...
Ostatnio zmieniony przez daremny Czw Lis 17, 2011 11:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pią Lis 18, 2011 2:45 pm   

Cytat:
... nikt nie mówi tu o niańczeniu ani prowadzeniu za rękę do lekarza:P ale jeśli nikt wcześniej nie miał z tym styczności, to chyba jakieś podstawowe informacje się należą???

Jak ja uwielbiam ten argument, bo się należy... I to jest właśnie twój problem, nie ich- to Ty się masz doedukowac, twój obowiązek, nie ich.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
daremny 
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 9
Wysłany: Pią Lis 18, 2011 4:17 pm   

suska napisał/a:
Cytat:
... nikt nie mówi tu o niańczeniu ani prowadzeniu za rękę do lekarza:P ale jeśli nikt wcześniej nie miał z tym styczności, to chyba jakieś podstawowe informacje się należą???

Jak ja uwielbiam ten argument, bo się należy... I to jest właśnie twój problem, nie ich- to Ty się masz doedukowac, twój obowiązek, nie ich.


...bzdury wypisujesz:P koordynator ma obowiązek udzielić mi informacji... o karach albo o braku pracy itp. to wiedzą jak informować :D :D:D z resztą każdy radzi sobie sam tak? taka z Ciebie indywidualność, że aż dech zapiera :038:

[ Dodano: Pią Lis 18, 2011 4:21 pm ]
...brak pomocy koordynatorki w/w firmy wynikała z niechęci:P tylko i wyłącznie i to jest głównym tematem:D bo nie powiesz mi, że nie ma nigdy czasu...:P parodia:)
 
 
suska 
Mega gaduła
Sex, rock and thea!


Pomogła: 34 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 2458
Skąd: Zoetermeer
Wysłany: Pią Lis 18, 2011 6:47 pm   

daremny napisał/a:
bzdury wypisujesz:P koordynator ma obowiązek udzielić mi informacji...


Zgadzam sie- informacji zwiazanych z PRACA.
_________________
"I'm starting at the end in the synthestereo, candy covered kisses making my lips glow
97 lies, what we don't know
Down from the top now, take your time, let's go"
 
 
 
daremny 
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 9
Wysłany: Pią Lis 18, 2011 9:53 pm   

suska napisał/a:
daremny napisał/a:
bzdury wypisujesz:P koordynator ma obowiązek udzielić mi informacji...


Zgadzam sie- informacji zwiazanych z PRACA.


...szukasz zbędnego tłumaczenia:P udzielenie takiej informacji zajmuje dosłownie chwile... będąc tyle lat w danym kraju i mając jakiekolwiek doświadczenie normalną kwestią jest udzielenie pomocy:P normalną dla mnie oczywiście:p ale jak ktoś jest znieczulony na problemy innych to już zupełnie coś innego:P to jest moim skromnym zdaniem CHORE!!!
 
 
brunetka40 
Poczatkujacy
brunetka40

Wiek: 56
Dołączyła: 18 Lis 2011
Posty: 4
Wysłany: Sob Lis 19, 2011 4:34 pm   

witam
a co mi powiedzie o tym ze niektórzy ludzie ten firmy dostali dopiero wypłate za 39 tydz a mamy prawie za pasem 47 tydz a jak pracuje para w firmie i cos jest nie tak z jedna osoba to dla drugiej tez niema pracy a pozatym ja wiem ze koordynatorka Aska jak i Sylwia nie powinny pełnic tych funkcji po tez nie potrafia udzielic odpowiedzi na konkretne pytania wiem to z własnego śledztwa i rozmowami z ludzmi :032: :038:

[ Dodano: Sob Lis 19, 2011 4:37 pm ]
a zapomniałabym od tego miesiąca firma będzie popierać opłaty za dojazd do pracy firmowym samochodem (mam na to dokument) :038: a poza tym jak ktoś przychodzi do pracy nowy i niema sofi num to musi płacić 50 euro paranoja pozdrawiam
 
 
 
daremny 
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 9
Wysłany: Sob Lis 19, 2011 6:22 pm   

brunetka40 nareszcie ktoś z odpowiednim podejściem :038: :038: :038:
 
 
oglupiana przez 
Poczatkujacy
slonceslonce

Wiek: 54
Dołączyła: 20 Lis 2011
Posty: 1
Skąd: WROCLAW
Wysłany: Nie Lis 20, 2011 8:54 am   

Brunetka,Czarny,Kolo 34 pisza prawde,bo tma wlasnie tak jest!!!!!!!!!!!

[ Dodano: Nie Lis 20, 2011 9:10 am ]
Napisze jeszcze raz ta firma to firma rodzinna,prace maja tylko nazeczeni obu pan,siostra aski,konfidenci cieply gienek i gruba oblesna dominika,Reszta sie nie liczy,normalni ludzie dawno ta firme opuscilii to ludzie na poziomie,znajacy jezyk.,zostali potraktowani przez te osoby okropnie.Najbardziej zenujace jest to,ze Polak Polaka tak poniza.
_________________
oglupiana przez firme 24/7
 
 
 
misia0101 
Super gaduła


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 22 Mar 2011
Posty: 368
Skąd: Bikinibroek
Wysłany: Nie Lis 20, 2011 10:28 am   

oglupiana przez napisał/a:
konfidenci cieply gienek i gruba oblesna dominika


oglupiana przez napisał/a:
Najbardziej zenujace jest to,ze Polak Polaka tak poniza.
:018:
_________________
Ik Ben Er Klaar Voor.... trochę żółtego koloru na tym wiecznie szarym forum.
 
 
brunetka40 
Poczatkujacy
brunetka40

Wiek: 56
Dołączyła: 18 Lis 2011
Posty: 4
Wysłany: Nie Lis 20, 2011 12:38 pm   

jeśłi macie problem lub mieliście problem z tą firma prosze piszcie do mnie na gg ja juz wysłam pare informacji do prawnika i do sncu i bede wdzięczna za informcję pozdrawiam cieplutko :)
 
 
 
popek 
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Lis 2011
Posty: 2
Wysłany: Nie Lis 20, 2011 9:34 pm   

Myślę że osoba która zemierza siąść do pisania takich postów musi najpierw poćwiczyć nad swoją ortografią, nie będę wymieniać o jakie posty bo nie mam niestety do tego słów, ale akurat nie mogło sie obejść bez mojej riposty na ten temat. Cóż jeśli chodzi o prace myślę że każdy robi to co lubi. Zastanawia mnie to dlaczego osoby które piszą te posty siedzą teraz w domu użalając sie jak im było ciężko w holandii, zamiast szukać pracy. Uważam, że jeśli się nie przekonasz na własnej skórze to wtedy nie dowiesz sie na jak jest naprawdę. Takie pisanie jest dziecinne, zarzucanie innym osobom tego ze żle spełniają swoje obowiązki, lecz myślę ze te osoby daly każdemu z was szanse na prace, zatrudniając was. To co wyszło, że ktoś odszedł z fimy lub został zwolniony, jest tylko winą tej osoby. to Wy mieliscie sie pokazac w pracy do ktorej dano wam szansę pójść. Lecz najlepiej zwalać to na koordynatorki. Te bezsnensowne dopiski i zarzucanie tego ze ktoś jest narzeczonym lub znajomym i chodzi do pracy jest wielkim absurdem, nikt nie zastanowil sie przed dlaczego tak naprawde nie pracuje w tej firmie. Może czas pisać dlaczego mnie zwolniono, dlaczego sie nie sprawdzilem. Myśle że od tak sobie sie nikogo nie wyrzuca, więc zastanówcie sie czy ogolnie nadajecie sie do pracy przy ktorej faktem za wiele nie trzeba myśleć, lecz być po prostu ogarniętą osobą. Po postach widze że osoby maja dyslekcje(jeśli znają znaczenie tego słowa). Przyznam że bronie imion osób którę opisano w każdym poście, gdyż nie one są odpowiedzialne za to jak sie nie sprawdziliscie w pracy, ale skoro te osoby regularnie chodzą więc widocznie się sprawdziły. Bezsensowne pisanie typu CIEPŁY GIENEK LUB GRUBA OBLEŚNA DOMINIKA jest na poziomie niższym niż przedszkole, spory analfabetyzm u osób które to piszą az oczy szczypie. Myślę że każdy jest sam odpowiedzialny za swoje błędy, więc ludzie obudzcie sie i zastanówcie sie nad sobą najpierw a nie swoje błedy zarzucacie innym. Domyślam się, że padną odpowiedzi na mój post, ale tak szczerze nie poruszy mnie to ani troche. Rzadko siedze na internecie, gdyz jestem osoba ktora nie użala sie nad sobą że coś mi nie poszło, lecz biorę los w swoje ręcę i działam, ale Wy bedziecie siedziec i pisac tu bzdury, a tak naprawde nic wam to nie pomoże tyle, że sie wszyscy ośmieszacie. Lecz życze powodzenia w pisaniu dalszych, postów i niektorzy niech popracuja na ortografią... pozdrawiam....
Ostatnio zmieniony przez popek Nie Lis 20, 2011 9:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
daremny 
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 9
Wysłany: Nie Lis 20, 2011 9:55 pm   

popek napisał/a:
Myślę że osoba która zemierza siąść do pisania takich postów musi najpierw poćwiczyć nad swoją ortografią, nie będę wymieniać o jakie posty bo nie mam niestety do tego słów, ale akurat nie mogło sie obejść bez mojej riposty na ten temat. Cóż jeśli chodzi o prace myślę że każdy robi to co lubi. Zastanawia mnie to dlaczego osoby które piszą te posty siedzą teraz w domu użalając sie jak im było ciężko w holandii, zamiast szukać pracy. Uważam, że jeśli się nie przekonasz na własnej skórze to wtedy nie dowiesz sie na jak jest naprawdę. Takie pisanie jest dziecinne, zarzucanie innym osobom tego ze żle spełniają swoje obowiązki, lecz myślę ze te osoby daly każdemu z was szanse na prace, zatrudniając was. To co wyszło, że ktoś odszedł z fimy lub został zwolniony, jest tylko winą tej osoby. to Wy mieliscie sie pokazac w pracy do ktorej dano wam szansę pójść. Lecz najlepiej zwalać to na koordynatorki. Te bezsnensowne dopiski i zarzucanie tego ze ktoś jest narzeczonym lub znajomym i chodzi do pracy jest wielkim absurdem, nikt nie zastanowil sie przed dlaczego tak naprawde nie pracuje w tej firmie. Może czas pisać dlaczego mnie zwolniono, dlaczego sie nie sprawdzilem. Myśle że od tak sobie sie nikogo nie wyrzuca, więc zastanówcie sie czy ogolnie nadajecie sie do pracy przy ktorej faktem za wiele nie trzeba myśleć, lecz być po prostu ogarniętą osobą. Po postach widze że osoby maja dyslekcje(jeśli znają znaczenie tego słowa). Przyznam że bronie imion osób którę opisano w każdym poście, gdyż nie one są odpowiedzialne za to jak sie nie sprawdziliscie w pracy, ale skoro te osoby regularnie chodzą więc widocznie się sprawdziły. Bezsensowne pisanie typu CIEPŁY GIENEK LUB GRUBA OBLEŚNA DOMINIKA jest na poziomie niższym niż przedszkole, spory analfabetyzm u osób które to piszą az oczy szczypie. Myślę że każdy jest sam odpowiedzialny za swoje błędy, więc ludzie obudzcie sie i zastanówcie sie nad sobą najpierw a nie swoje błedy zarzucacie innym. Domyślam się, że padną odpowiedzi na mój post, ale tak szczerze nie poruszy mnie to ani troche. Rzadko siedze na internecie, gdyz jestem osoba ktora nie użala sie nad sobą że coś mi nie poszło, lecz biorę los w swoje ręcę i działam, ale Wy bedziecie siedziec i pisac tu bzdury, a tak naprawde nic wam to nie pomoże tyle, że sie wszyscy ośmieszacie. Lecz życze powodzenia w pisaniu dalszych, postów i niektorzy niech popracuja na ortografią... pozdrawiam....


u Ciebie też ortografia się kłania :038: mnie akurat wyrzucono za nic, co związane jest z pracą:P i tu nikt się nad sobą nie użala:D tylko pisze własne opinie:P zarówno Holandia jak i Polska są krajami, w których mamy prawo do wolności słowa:P i jestem pewny tego, że każdy negatyw na temat firmy jest prawdziwy:D

[ Dodano: Nie Lis 20, 2011 10:00 pm ]
...i nie jest prawdą, że w tej firmie zwalniają tylko za słabe wyniki w pracy:P podczas mojego pobytu w firmie zwolniono osoby, które domagały się rzeczy zawartych w umowie:P a których firma nie gwarantowała w należyty sposób:P

[ Dodano: Nie Lis 20, 2011 10:04 pm ]
popek i powinieneś wiedzieć, że ludzie na tego typu portalach pomagają w pewien sposób innym pisząc opinie na temat firm:P a nie użalają się nad sobą:P przy okazji przestrzegają przed takimi firmami jak 24x7!!!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group