NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory 2007
Autor Wiadomość
Pan Diabel 
Poczatkujacy
Fashe Romantyk


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 31
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Śro Wrz 19, 2007 4:25 pm   

Nieudolne odbijanie pileczki.

Co mam Ci powiedziec? Ze kazdy ma grubo za kolnierzem? Ze kazda partia ktora obiecuje cos w wyborach nie realizuje tych obietnic?
Mam Ci przyznac ze PiS obiecywalo i obietnic tych nie spelnilo? Przyznaje!
Zadna to tajemnica i kazdy kto ma oczy i uszy otwarte to widzi.

Czym to sie jednak rozni od SLD i LiDu ktorego wyborca zdajesz sie byc? Pamietasz wygrane przez SLD wybory? Ile przekretow wyszlo potem na jaw? Co wg Ciebie sie w tej post-komunistycznej partii zmienilo ze mozna smialo powiedziec ze to nie sa komuchy? Nawet Cimoszewicz wstal z grobu na nowe wybory.

Doprawdy nie rozumiem Twojego toku myslenia i obawiam sie ze nie jestes w stanie sensownie mi tego wytlumaczyc uzywajac wlasnych slow.

Udowodnij mi ze sie myle...
 
 
Kiepo 
Gaduła

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Maj 2007
Posty: 139
Wysłany: Śro Wrz 19, 2007 4:34 pm   

Cytat:
Udowodnij mi ze sie myle...


No jednak zmuszasz mnie znowu to przestawienia Ci faktów...

Cytat:
1. Andrzej Kryże - Wiceminister Sprawiedliwości IVRP. Członek PZPR. Skazywał Solidarnościowców w stanie wojennym.
2. Zbigniew Wasserman - Minister koordynator ds. służb specjalnych IV RP. PRLowski prokurator.
3. Wojciech Jasiński- Minister Skarbu IV RP. Członek PZPR.
4. Andrzej Aumiller- Minister Budownictwa IV RP- Członek PZPR i UP.
5. Anna Kalata - Minister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Członek PZPR i SLD.
6. Zbigniew Graczyk- Wiceminister Gospodarki Morskiej IV RP - Członek PZPR.
7. Marek Grabowski - Wiceminister Zdrowia IV RP- Członek PZPR. i SLD.
8. Ewa Sowińska- Rzecznik Praw Dziecka IV RP. Członek PZPR.
9. Krzysztof Zaręba - Wiceminister Środowiska IV RP- Członek PZPR.
10. Bogusław Kowalski Wiceminister Transportu IV RP. Członek PRON.
11. Bogdan Socha -Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP - - Członek PZPR.
12. Romuald Poliński- kolejny Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. - Członek PZPR doradca SLD.
13. Maciej Łopiński - Rzecznik Prezydenta IV RP - - Członek PZPR.
14. Ryszard Siewierski- Zastępca Komendanta Głównego Policji IV RP- - Członek PZPR.
15. Karol Karski (PiS) obecnie radykalny przewodniczący komisji IV RP ds. zmian w ustawie lustracyjnej. We władzach centralnych socjalistycznego ZSP na Wydziale Prawa i Administracji UW.
16. Stanisław Kostrzewski, od 25.02.2006 skarbnik PiS - Członek PZPR.
17. Jerzy Bahr, ambasador RP w Moskwie. - Członek PZPR.
18. Krzysztof Czabański, prezes Polskiego Radia S.A - Członek PZPR.
19. Stanisław Podlewski, dyrektor departamentu rybołówstwa w ministerstwie rolnictwa- Członek PZPR.
20. Marcin Wolski, dyrektor I programu PR - Członek PZPR.
21. Tomasz Gąska, wiceprezes Radia PiK z nadania Kaczyńskich. - Członek PZPR.
22. Bolesław Borysiuk wybrany do KRRiT za zgodą Kaczyńskich. Lata w PZPR.


KOGO TY NAZYWASZ KOMUCHAMI :?:

Cytat:
Udowodnij mi ze sie myle...


Nadal uważasz ze SLD czy LiD to jedyna komunistyczna partia ?

Głosuj sobie na kogo chcesz takie jest Twoje święte prawo, ale po prostu smieszą mnie jeszcze ludzie którzy krzyczą: KOMUCH.
 
 
Pan Diabel 
Poczatkujacy
Fashe Romantyk


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 31
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Śro Wrz 19, 2007 4:48 pm   

Co mam poradzic moj drogi Kiepie ze Ci panstwo byli w PZPR?
Mam z tego powodu zaglosowac na LiD (SLD) czy nazwac PiS partia bylych komuchow?
Przeciez w LiD(SLD) az sie roi od rasowych komuchow. Chociazby lider LiDu - Tow. Kwasniewski, patron Twojego ulubienca Olejniczaka.

Czyzbys sugerowal ze w polityce sa same komuchy? Czyzby jedynym niekomuchem byl Tow.Olejniczak bo jest za mlody zeby go tak nazywac?

Nie klopocz sie z odpisywaniem. Kolejna wklejka z rewelacjami moglaby spowodowac moja zmiane pogladow i w nastepstwie publiczne spalenie mocherowego beretu. Nie zdzierzylbym zostania neo-komuch....tfu DEMOKRATA.
 
 
mariodsl
Super gaduła

Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 231
Wysłany: Śro Wrz 19, 2007 5:24 pm   

A tutaj na kogo mniejszosc nie bedzie głosowała :)
http://gaylife.pl/news.php?idn=1288
Ogolnie to tutaj widze burzliwa dyskusja , Panie Diabel mieszka Pan niby w A'damie a to jest ogolnie miasto tolerancji , kazdy ma swoj glos wyboru i po co Pan podważa czyjesc zdanie ??
Jak chcesz Pan głosowac na PIS to prosze bardzo , wolny kraj , wolny wybór , tylko po co Pan prowokuje innych tutaj ???
 
 
sakahet
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 15
Skąd: Lelystad, Dronten
Wysłany: Śro Wrz 19, 2007 5:52 pm   

Jesli chodzi o kwestie polityczne to zgadzam sie z yourijem i Panem Diablem. W zeszlych wyborach glosowalam na PO liczac na POPiS, jak zreszta wielu liczacych na normalnosc ludzi. Nie wyszlo. Zabraklo kultury politycznej? Umiejetnosci pojscia na kompromis na pewno. Troche obawiam sie liczyc na dzentelmenstwo. To sie w Polsce nie sprawdza. Wszystkie strony parlamentu od prawa do lewa wykazuja poziom klasy i kultury politycznej (a takze zwyklej dojrzalosci emocjonalnej) ponizej wszelkiej krytyki. Wszystkie stosuja tanie populistyczne chwyty, mowia "nie" tylko dlatego, ze druga strona mowi "tak"... Czy POPiS moze sie udac w takich warunkach?... Watpie.
A a propos dyskusji kiepa z Panem Diablem, PiS wcale aniolem nie jest, wszyscy o tym wiedza. Ma mnostwo wad (z ktorych niektore wkurzaja mnie na maksa). Ale kurcze, moze w koncu ktos by porzadzil w Polsce z wiekszoscia w parlamencie, bez balansowania na krawedzi rozpadu koalicji???
_________________
Pozdrawiam

Asia
 
 
Pan Diabel 
Poczatkujacy
Fashe Romantyk


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 31
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Śro Wrz 19, 2007 5:55 pm   

Mariodsl : Jezeli przeczytam chocby jeden Twoj post, w ktorym dostrzege minimalny wysilek umyslowy to moge z Toba podyskutowac. Poki co jawisz mi sie jako nadworny blazen i to do tego niesmieszny. Wiem, ze kazde forum posiada takiego "mariodsla" - glupkowatego zgruwysa i luzaka i nie zamierzam poddawac w watpliwosc Twojej obecnosci tutaj. Przeczytaj jeszcze raz swoj nic nie wnoszacy post i zastanow sie czy wiesz o czym w ogole piszesz.
Jako rozgrzewke dla zwojow mozgowych polecam odszukanie definicji pojec:
- podwazanie zdania,
- prowokacja.

PS. Pozostaje mi tylko podpisac sie pod powyzszym postem.
 
 
Kiepo 
Gaduła

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Maj 2007
Posty: 139
Wysłany: Śro Wrz 19, 2007 5:58 pm   

 
 
mariodsl
Super gaduła

Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 231
Wysłany: Śro Wrz 19, 2007 6:09 pm   

Pan Diabel napisał/a:
Mariodsl : Jezeli przeczytam chocby jeden Twoj post, w ktorym dostrzege minimalny wysilek umyslowy to moge z Toba podyskutowac. Poki co jawisz mi sie jako nadworny blazen i to do tego niesmieszny. Wiem, ze kazde forum posiada takiego "mariodsla" - glupkowatego zgruwysa i luzaka i nie zamierzam poddawac w watpliwosc Twojej obecnosci tutaj. Przeczytaj jeszcze raz swoj nic nie wnoszacy post i zastanow sie czy wiesz o czym w ogole piszesz.
Jako rozgrzewke dla zwojow mozgowych polecam odszukanie definicji pojec:
- podwazanie zdania,
- prowokacja.

PS. Pozostaje mi tylko podpisac sie pod powyzszym postem.

:lol: :lol: :lol:
Wiesz kompromitujesz sie totalnie z kazdym nowym postem :)
Propunuje moderatorowi zamknąc temat i wytłumaczyć co nieco Panowi Diabłowi :)
 
 
sakahet
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 15
Skąd: Lelystad, Dronten
Wysłany: Śro Wrz 19, 2007 6:12 pm   

mariodsl napisał/a:
Propunuje moderatorowi zamknąc temat

Dlaczego???
Do pyskowki jeszcze daleko.
Mimo wszystko doszukuje sie ciagle strony merytorycznej, o ktora prosze.
_________________
Pozdrawiam

Asia
 
 
nelly 
Super gaduła
Pani Viking :)

Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 205
Skąd: Uppsala
Wysłany: Czw Wrz 20, 2007 12:11 am   

Renata_H napisał/a:
Juz nie raz tu na forum zarzucano nadgorliwosc z kasowaniem co ciekawszych dyskusji...


Nie sadze by ta dyskusja nadal byla ciekawa, Renata. Panowie po prostu odbijaja pileczke a porozumienia i tak miedzy nimi nie bedzie. Pozdrawiam.
_________________
Nell
 
 
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Czw Wrz 20, 2007 12:14 am   

Nelly,w ostatnich czasach gdzie jest mowa o polskiej polityce to raczej nie ma tam zadnej zgodnosci :lol:
 
 
nelly 
Super gaduła
Pani Viking :)

Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 205
Skąd: Uppsala
Wysłany: Czw Wrz 20, 2007 12:20 am   

Renata_H napisał/a:
Nelly,w ostatnich czasach gdzie jest mowa o polskiej polityce to raczej nie ma tam zadnej zgodnosci :lol:


Owszem. To prawda. Dlatego tez panowie moga ciagnac dysputy w nieskonczonosc. ;)
_________________
Nell
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Wrz 20, 2007 1:04 am   

a ja tam jestem za tym by... zadnych mocherowych beretow nie sciagac, a jesli juz, to tylko te moherowe z prawdziwego moheru :wink: bo tamten mocher, a ten moher, to wielka roznica( prosze czytac z :wink: ) mimo ze zadnego bereta(tki) nie nosze to i tak wiem na kogo bede glosowac :) .... bo, wszyscy Polacy to wielka rodzina... na na na na!!!pozdrawiam Panow i cieszy mnie, ciekawa dyskusja.
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
zabaco
Gaduła


Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 134
Skąd: vlissingen
Wysłany: Czw Wrz 20, 2007 6:03 am   

Zgłaszam wniosek za powołaniem komisji śledczej : kto byl komuchem a kto nie :D dla mnie jedyny polityk ktory jeszcze sie liczy w Polsce to Pan Kwasniewski, facet ma poukładane w głowie i myśle ze mozemy mu wiele zawdzieczac. To tylko moje zdanie. Bo facet jest wykształcony, madry, inteligentny a przedewszystkim szanowany przez środowisko polityki zagranicznej, w przeciwienstwie "do dwoch takich co ukradli ksiezyc" :D
 
 
zabaco
Gaduła


Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 134
Skąd: vlissingen
Wysłany: Czw Wrz 20, 2007 6:04 am   

aha i mysle ze polityka jest rowniez wazna wiec proponuje nie zamykac tematu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group