NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
agencja 24/7 ktos slyszal o niej?????
Autor Wiadomość
misia0101 
Super gaduła


Pomogła: 6 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 22 Mar 2011
Posty: 368
Skąd: Bikinibroek
Wysłany: Nie Lis 20, 2011 10:15 pm   

popek napisał/a:
Po postach widze że osoby maja dyslekcje(jeśli znają znaczenie tego słowa)


sorry ( z kosmosu), akurat mam... tylko jak juz komus wygadujesz braki w znajomosci jezyka polskiego... To wiedz ze TO nie dyslekcja :043: , a dysleksja sie nazywa.
_________________
Ik Ben Er Klaar Voor.... trochę żółtego koloru na tym wiecznie szarym forum.
Ostatnio zmieniony przez misia0101 Nie Lis 20, 2011 10:18 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Mathnl 
Gaduła nad gadułami :-)


Pomógł: 23 razy
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 906
Wysłany: Nie Lis 20, 2011 10:28 pm   

popek napisał/a:
Po postach widze że osoby maja dyslekcje(jeśli znają znaczenie tego słowa).

Ja nie znam znaczenia tego slowa.Nie znam w ogole tego slowa.I konia z rzedem temu kto je zna.
 
 
daremny 
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 9
Wysłany: Nie Lis 20, 2011 10:42 pm   

:038:
 
 
popek 
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Lis 2011
Posty: 2
Wysłany: Nie Lis 20, 2011 11:14 pm   

Jest dużo innych osób,które pracują długo w tej firmie i nie narzekają.To,że Tobie nie wyszło to nie powód,żeby ubliżać innym.Jeśli Tobie to pomaga to masz duży problem ze swoją osobą.Za swoje czyny trzeba ponosić konsekwencje,tak jest w całym życiu,a tym bardziej w firmach.


post czesiowo edytowany

prosze nie urzadzac prywaty na forum tylko korzystac z priw
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Lis 21, 2011 5:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
daremny 
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 9
Wysłany: Nie Lis 20, 2011 11:16 pm   

post edytowany

patrz ,jak wyzej
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Lis 21, 2011 5:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kolo34 
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 3
  Wysłany: Pon Lis 21, 2011 2:05 pm   

Dodano: Pon Lis 21, 2011 2:25 pm
Gdybym opierał się na takich anonimowych opiniach z netu, to bym tylko siedział w domu Musiałem się jednak ruszyć i Holandia i 24x7 wyglądali najrozsądniej. Najgorzej gdy ktoś się nie wypyta o szczegóły, a potem jest zdziwiony. Najlepiej pofatygować się i pogadać. Oni zależą od firm holenderskich, które dobierają sobie pracowników z Polski. Dlatego trzeba być elastycznym. O zaliczki i system wypłat też trzeba dopytać. Wiec moim zdaniem przekonać się na własnej skórze a później czytać wszystkie animowe posty,i komentowac wiedzac cos oczywiscie na dana firme. pozdrowienia dla wszystkich żałosnych którzy potrafią tylko pisać bzdury na forum i się cieszyć z tego ze Ktoś odpisał,żenujące Jest to.


[color=red]post czesciowo edytowany [/color]
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Lis 21, 2011 5:07 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
daremny 
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 9
Wysłany: Pon Lis 21, 2011 3:23 pm   

post edytowany w calosci

prywatne uwagi dotyczace danej osoby kierowac na priw


a odzywki typu po*pier*do*lilo cie to mozesz wykrzyczec swojemu wackowi ok ?
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Lis 22, 2011 7:39 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
brunetka40 
Poczatkujacy
brunetka40

Wiek: 56
Dołączyła: 18 Lis 2011
Posty: 4
Wysłany: Wto Lis 22, 2011 7:13 pm   

wiem że firma jest po poważnej kontroli czekamy jeszcze na pismo potwierdzające nieścisłości sprawa poszła dalej niż myslałam i bardzo dobrze mam tylko nadzieję ze NBBU rozwiąze moje wątpliwości i w koncu firma odda ludziom nalezne pieniadze wraz z odsetkami a jak nie to oddaje sprawe do sądu pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Lis 22, 2011 7:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kolo34 
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 3
Wysłany: Śro Lis 23, 2011 9:27 am   

[quote="brunetka40"]wiem że firma jest po poważnej kontroli czekamy jeszcze na pismo potwierdzające nieścisłości sprawa poszła dalej niż myslałam i bardzo dobrze mam tylko nadzieję ze NBBU rozwiąze moje wątpliwości i w koncu firma odda ludziom nalezne pieniadze wraz z odsetkami a jak nie to oddaje sprawe do sądu pozdrawiam[/quote]

Jasne hihi
 
 
brunetka40 
Poczatkujacy
brunetka40

Wiek: 56
Dołączyła: 18 Lis 2011
Posty: 4
Wysłany: Śro Lis 23, 2011 11:04 am   

koło 34 cos ci sie niepodoba? napisz :083:
 
 
 
fazi1965
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 3
Wysłany: Wto Sty 03, 2012 9:02 pm   

znam trochę tą firmę.kiedyś to była w miare dobra firma,ale ostatnio zmienila sie na gorsze.to co ludzie pisza o 7-8 tygodniowych opóźnieniach w wyplatach to prawda.dojazdy do pracy po 100,150 km,tez nie są rzadkościa,o wakacyjnym i godzinach rezerwowych,szkoda mowic niektorzy czekają już ponad 2 lata.sms-y na 5-10 min.przed wyjazdem nie są rzadkoscią.pomoc koordynatorek w zalatwieniu jakiejś sprawy graniczy z cudem.samochody to kompletne wraki.wczesna wiosna i jesien to okres kiedy pracy jest malo i wtedy większość ma po 2-3 dni wolnego w tygodniu,oczywiście nie platne(nie licząc sobot i niedziel)lepiej maja ci ktorzy donoszą,ale laska Pańska na pstrym koniu jeździ.prosba o załatwienie jakiejkolwiek sprawy konczy sie z reguly tak :072: nie mam czasu na głupoty,ważniejsza jest Nasza Klasa jeżeli ktoś ma za dużo uwag to dostaje kilka dni wolnego na przemyślenie swojego postępowania nie wszyscy wyjechali z Holandii i mają inną pracę wiec chyba nie wszyscy byli nieudacznikami.na tym kończę i jeżeli ktos chce tam pracować to życzę mu powodzenia,ale nie plecam tej firmy
 
 
magrema
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 1
Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 12:36 pm   Re: agencja 24/7 ktos slyszal o niej?????

betti1312 napisał/a:
witam,znalazlam w necie krotki wpis na temat tej agencji wiem ze pracuje sie przez ta agencje w Holandii,mam pytanie czy ktos slyszal o niej?lub mial z nia do czynienia?moze to jest jakas agencja w miare.....uczciwa!z gory dziekuje za odp.i pomoc!pozdrawiammmm

[ Dodano: Sro Kwi 01, 2009 10:21 pm ]
dokladnie to jest 24/7 B.V

ta agencja jest BARDZO NIEUCZCIWA zabierają swoim pracownikom mnóstwo pieniędzy rzekomo na domek na parku , warunki tragiczne , dziennie za dojazd do pracy biorą 7 lub 9 euro pracy jest mało nagminnie sprowadzają nowych pracowników bo za każdą nowo przyjęta osobę mają kasę a pracy nie ma wię siedzi się na domku odradzam tą agencję!

[ Dodano: Pon Wrz 17, 2012 12:42 pm ]
betti1312 napisał/a:
witam,znalazlam w necie krotki wpis na temat tej agencji wiem ze pracuje sie przez ta agencje w Holandii,mam pytanie czy ktos slyszal o niej?lub mial z nia do czynienia?moze to jest jakas agencja w miare.....uczciwa!z gory dziekuje za odp.i pomoc!pozdrawiammmm

[ Dodano: Sro Kwi 01, 2009 10:21 pm ]
dokladnie to jest 24/7 B.V

razem ze znajomymi odradzamy wszystkim tą agencję !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group