NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dentysta
Autor Wiadomość
Adam_1 
Poczatkujacy


Wiek: 47
Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 46
Skąd: Haga
Wysłany: Czw Gru 04, 2008 12:22 am   

....... tak, oczernic kogos jest szybko i tak samo szybko niesie sie "fama" jacy oni nie dobrzy itp itd , pozniej wystarczy ze ktos cos niedoslyszy , to dopowie......
Jezeli osobiscie ide do jakiejs instytucji to nie interesuje mnie wystroj , czy to jaki sprzet sie wewnatrz znajduje. Najwazniejsza sprawa jest podejscie do klienta , a jeszcze wazniejsze jest to jak "ktos" zna sie na swojej pracy i jak "operuje" swoimi urzadzeniami
Wystruj i najnowoczesniejszy sprzet to jest tylko marketing
Osobiscie korzystalem z uslugi zakladu dentystycznego "Sandra" i jestem pod wrazeniem : bardzo mila obsluga, profesjonalne podejscie do sprawy, tak jak w reklamie dogodne ustalanie wizyt , na moje oko (nie jestem ekspertem w tej dziedzinie) profesjonalny sprzet i najwarzniejsze : umiejetnosc poslugiwania sie owym sprzetem
Jak na razie mam jedna wizyte za soba , ale na tym sie nie zakonczy - te panie beda musialy mi zadac duzo bulu :088: , ale to jest nieuniknione , taki zawod i po czesci moja wina......

Pozdrawiam obsluge "Sandry"
 
 
 
patrycja0923 
Poczatkujacy
patrycja0923

Wiek: 47
Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 27
Wysłany: Czw Gru 04, 2008 11:05 pm   

Gdyby ktos szukal polskiego dentysty i implantologa w Rotterdamie, to na Blijdorp, kolo polskiego kosciola (50 metrow za kosciolem, 10m przed polskim sklepem) przyjmuje moj maz.Widzialam pytanie o implanty i odpowiadam, ze w tej praktyce istnieje taka mozliwosc, poza tym cala gama innym zabiegow stomatologicznych.Wiem sama, ze nawe znajac holenderski, w slownictwie medycznym, zawsze latwiej dogadac sie z Polakiem.Pozdrawiam!
 
 
kasia2018 
Poczatkujacy

Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 9
Wysłany: Śro Gru 10, 2008 10:04 am   

pomocy potrzebuje pilnie dentysty jestem z zwolle,mam stan zapalny i spuchnieta twarz.najchetniej wybralabym sie do <sandry>bo polski dentysta,ale mam za daleko,moze wiecie gdzie jest polski dentysta w okolicach zwolle.dziekuje za pomoc
 
 
Baska
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 68
Wysłany: Śro Gru 10, 2008 10:08 pm   

No o dentystach to ja moge dlugo ;)
Po pierwsze, dentyste trzeba ubezpieczyc dodatkowo, kazda ubezpieczalnia ma nieco inne zasady, chodzi generalnie o wybranie kwoty ubezpieczenia, w przypadku zwyklego przegladu plus 1 plomba 200 euro na rok powinno styknac. Jesli mamy wiecej do zrobienia, to bierzemy wyzsze ubezpieczenie. Koszty, ktore ponosimy poza ubezpieczeniem odliczamy od podatku!
Dentysci tutaj nie maja stalego cennika, generalnie zasada jest prosta, nim tanszy, tym gorszy. Ja powiem szczerze, ze wpadlam w panike podczas pierwszej wizyty tutaj, ten gabinet przypominal jakas sale tortur z XIX w i z nowoczesna stomatologia nie mial wiele wspolnego (niedzialajacy RTG, brak odsliniaczy, stare fotele, kiepskie wykonanie). Dentysta (haarlem, niedaleko aldika na tempsplein) spier**** mi dwa zeby, nalozyl plomby na niedoczyszczone kanaly, w jednym z nich zostawil kawalek ulamanego dluta itp. Wydalam u niego 2000 euro, bez zwrotow, po czym po dwoch latach musialam wszystko zaczac od nowa. Teraz mam super dentyste, niech Bog ma go w opiece, naprawil szkody, uratowal zeby, kosztowalo mnie to dodatkowe 3000 euro, na szczescie wzielam najwyzsze ubezpieczenie+rozlozenie w czasie. Od bylego dentysty dostalam na zasadzie reklamacji 500 euro zwrotu, powinnam skorw***a oddac do sadu, moj przypadek byl opisywany jako "atrakcja miesiaca" w branzowym miesieczniku dentystycznym. Generalnie uwazam, ze tutejsi dentysci sa 100 lat za polskimi, szukanie dobrego moze zajac kilka lat i kosztowac sporo. Polecam profilaktyke + wizyty kontolne u zaufanych dentystow w PL. BTW moj obecny dent, superhiperprof uwaza, ze plomby ktore mam z PL za super, swietnie zrobione i wogole rewelka!
_________________
pozdrawiam :)
 
 
ikke 
Gaduła

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 31 Sty 2008
Posty: 116
Wysłany: Czw Gru 11, 2008 9:39 am   

Niestety Basiu, nie zgodze sie z Toba co do cennika.
Oczywiscie, ze jest ustalony z gory, z ministerstwa, w Holandii pracuje sie na bazie kodow.
Do kazdego zabiegu przypisany jest inny kod a wraz z nim cena. Wiec teorytycznei w kazdym gabineciie powinny byc te same ceny.
Jezeli nie sa, to znaczy, ze ktos robi cos niezgodnego z prawem.
Na stronie internetowej www.nza.nl
mozna sobie o tym poczytac.
 
 
Nika 
Poczatkujacy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 01 Cze 2007
Posty: 40
Skąd: Friesland
Wysłany: Śro Gru 17, 2008 10:49 am   

Ja również jestem pacjentką "Sandry" i nie mogę narzekać- raz gdy miałam akcję awaryjną i bolał mnie ząb, panie czekały godzinę po godzinach otwarcia gabinetu. Nie mam kłopotu z umówieniem wizyty, chodzę regularnie, dzwonię tydzień przed i mam wizytę, przecież wiadomo, że pacjentów jest dużo i nie jest się jedynym pacjentem...
wystrój jest ok. a czego mozna wymagać od dentysty? kominka, sofy i chińskiej porcelany??? przecież najważniejsze że dentysta jest specjalistą...

może ikke nie powinna pisać tego na forum tylko na priv ale rozumiem , że ją poniosły nerwy.
mój mąż jest zawsze pełen podziwu, że w gabinecie jest tak miło, że zawsze pomogą - no i że jest otwarty nawet do 21 - właśnie żeby nie trzeba było brać dnia wolnego z pracy na przykład...
_________________
"A baby is God's opinion that the world should go on"~Carl Sandburg
 
 
AgaL
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Paź 2007
Posty: 67
Skąd: Haga
Wysłany: Czw Cze 25, 2009 1:58 pm   

Musze sie wybrać do dentysty a jak większość ludzi trochę się boję . Skoro juz musze to chciałabym trafić do dobrego i fajnego, bo jeszcze w pamięci mam krzyczące babsztyle więc którego polecacie w Den Haag
 
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Czw Cze 25, 2009 4:09 pm   

czytam niektore posty narzekajace na wyglad gabinetu- ludzie czy to naprawde takie wazne?
czy posadzka z marmurow, witraze w oknach i fotel zlotem oblany swiadczy o umiejetnosciach, daje uwiarygodnienie kompetencjom urzedujacych tam pracownikow. Wedlug mnie
wazne by bylo czysto i schludnie i osoby swiadczace tam uslugi znaly sie na rzeczy. Smiesza mnie niektore wypowiedzi , ze firanki nie takie, jakis tam fotel...
o czym ma to swidczyc.?.. :017:
wedlug mnie o tym, ze osoby tam pracujace wola przeznaczac zyski na lepsze materialy potrzebne do pracy, na takie , ktore pomoga rozwiazywac lepiej nasze problemy- bo co mi z tego, ze bede siedziala na zlotym fotelu a nie dostane zastrzyka przeciwbolowego bo zabraklo juz funduszy? :022:
To co niektorzy tu wypisuja to typowa polska mentalnosc- SKORA, FURA i KOMORA- tak wlasnie wielu zaczynalo swoje wielkie interesy- niestety juz ich nie maja- :072: bo nie tedy droga.
Ja odwiedzilam wiele zakladow stomatologicznych , polskich i holenderskich- i szczerze powiem nie widze roznic- w jednych jest moze troche skromniej ale dla mnie najwazniejsze, ze jest czysto i profesjonalna obsluga. i na tym powinnismy sie wszyscy skupac wchodzac do gabinetow nie tylko dentystycznych.
co do kompetencji gabinetu Sandra- bylam na jednej wizycie- wyszlam zadowolona zapisujac sie na kolejna wizyte dwa dni pozniej. :023: swiadczy to o tym, ze moj strach przed stomatologiem zostal uspiony dzieki p. Malgosi. :038:
Na koniec moge jedynie na ten moment goraco polecic ten gabinet :038: :lol:
_________________
Bo w miłości silni
mamy siebie nawzajem!
Ostatnio zmieniony przez agata Czw Cze 25, 2009 4:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gwiazda28 
Poczatkujacy

Dołączyła: 27 Cze 2009
Posty: 1
Wysłany: Pon Lip 20, 2009 6:14 pm   

Witam
czy może zna ktos polskiego dentyste w Amsterdamie?Z góry dziekuje za pomoc
Beata
 
 
magda29 
Poczatkujacy

Dołączyła: 30 Cze 2009
Posty: 2
  Wysłany: Śro Lip 22, 2009 6:50 pm   Polski dentysta w Hadze

Czy to ogloszenie o polskim dentyscie w Hadze "Sandra" jest nadal aktualne?
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Śro Lip 22, 2009 6:59 pm   

magda29, tego nie wiemy ale mozna przeciez tam zadzwonic....
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Zagii 
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 3
Wysłany: Sob Lip 25, 2009 8:24 am   

poszukuje pilnie pomocy dentystycznej w okolicy rossendall tilburg dzisiaj najlepiej ktos jest mi w stanie pomóc ? Najlepiej Polski dentysta
 
 
krawczykjustyna 
Poczatkujacy

Dołączyła: 22 Cze 2009
Posty: 25
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 10:27 pm   

poszukuje dobrego dentysty(ale dobry to nie koniecznie drogi,badz najdrozszy)w Rotterdamie i dobrze byloby gdyby mowil po polsku badz byl polakiem...jeszcze lepiej gdyby bylo to na zaudzie...pozdrawiam i prosze o konkretne adresy badz telefony do gabinetow...
 
 
 
marla66 
Poczatkujacy

Dołączyła: 27 Sie 2009
Posty: 4
Wysłany: Czw Sie 27, 2009 12:08 pm   

Dodano: Czw Sie 27, 2009 12:09 pm ][/size]
czy możecie podac namiary na polskiego dentyste w rotterdamie, numer telefonu albo adres
Dodano: Czw Sie 27, 2009 12:32 pm ][/siz[quote="patrycja0923"]Gdyby ktos szukal polskiego dentysty i implantologa w Rotterdamie, to na Blijdorp, kolo polskiego kosciola (50 metrow za kosciolem, 10m przed polskim sklepem) przyjmuje moj maz.Widzialam pytanie o implanty i odpowiadam, ze w tej praktyce istnieje taka mozliwosc, poza tym cala gama innym zabiegow stomatologicznych.Wiem sama, ze nawe znajac holenderski, w slownictwie medycznym, zawsze latwiej dogadac sie z Polakiem.Pozdrawiam!

A jak sie z nim umówić na wizyte? Mogłabyś podac numer telefonu i dokładny adres
Ostatnio zmieniony przez marla66 Czw Sie 27, 2009 12:34 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
patrycja0923 
Poczatkujacy
patrycja0923

Wiek: 47
Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 27
Wysłany: Czw Sie 27, 2009 4:04 pm   

tel 0681769517(po polsku) lub 0104253647 (to nr. bezposredni do kliniki, mowia tam po angielsku i oczywiscie po holendersku).pozdrawiam!

[ Dodano: Czw Sie 27, 2009 4:07 pm ]
dokladnego adresu nie pamietam, nazwa ulicy to Beukelsdijk, dopisze nr. wieczorem
Ostatnio zmieniony przez patrycja0923 Czw Sie 27, 2009 4:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group