NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
euro-acceptgiro
Autor Wiadomość
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Wto Wrz 13, 2011 12:52 pm   

no to pozostaje skontatowac sie z beneficjentem ze zasla pomylka zeby sobie przeksiegowali
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
Katharina 
Poczatkujacy

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2011
Posty: 4
Wysłany: Wto Wrz 13, 2011 1:08 pm   

W ogóle ta babka w belastingu powiedziała, że skoro nie zgadza się betalingskenmerk to oddają kasę spowrotem. Ale jak?- się pytam- skoro nie mam konta. Stwierdziła, że może będę musiała otworzyć konto ponownie...
 
 
klubmazdy
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Lut 2012
Posty: 3
Wysłany: Nie Lut 12, 2012 5:37 pm   

Witam, ja rowniez dostalem pare dni temu taki blankiet acceptgiro... Jednakze nie rozumiem dlaczego dostalem owe wezwanie do zaplaty. Poniewaz przyszlo to na adres i nazwisko mojej mamy ktora mieszka w Polsce i nigdy nie byla w Holandii. 2 lata temu wyrobilem jej nr sofii i staralem sie o rozlakowe, ale mi go nie przyznano poniewaz nie mialem odpowiedniego wieku 27 lat... Dostalem wtedy 2 pisma za kazdy rok ze dostaje 0 euro. Wiec dalem sobie spokoj. Teraz przyszlo pismo, w ktorym jest napisane

post czesciowo edytowany nie umieszczaj w tym temacie tekstu ktory nie ma z nim nic wspolnego

I drugie pytanie, czy owy blankiecik moze zaplacic na okienku w ING?
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Lut 12, 2012 7:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bejupi 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 670
Wysłany: Nie Lut 12, 2012 5:45 pm   

a matka nie brala w 2009 roku zorgtoeslag?
 
 
klubmazdy
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Lut 2012
Posty: 3
Wysłany: Nie Lut 12, 2012 5:52 pm   

W 2009 roku to ona nawet nie miala wyrobionego jeszcze nr.sofi. Zreszta jak mogla pobierac zwrot ubezpieczenia zdrowotnego, skoro nie byla nigdy ubezpieczona w NL, nie pracowala tu, ani nawet nie byla na wakacjach...
Dodam ze to juz drugie pismo w ostatnim miesiacu... Ostatnio przyszlo to samo, odnosnie jakiegos zdrowotnego, a z tylu jakies obliczenia (jak dowiem jak sie tu wkleja obrazek to wkleje to pismo)... wzialem wtedy ten blankiet, zanioslem do ING, oni wlozyli to w koperte i podobno wyslali. ale nie pobrano mi zadnej kwoty z konta... no a teraz przyszlo przypomnienie...

Nie wiem jak sie wkleja obrazek, wiec przekopiuje to co jest tam napisane.. Mowa o pierwszym pismie:
post czesciowo edytowany tekst do tlumaczenia przenioslam
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Lut 12, 2012 7:00 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Nie Lut 12, 2012 7:18 pm   

klubmazdy,

kolego do czego potrzebne ci jest nowe konto na forum? nie mozna bylo zwyczajnie po ludzku zadac pytania w odpowiednim temacie uzywajac starego profilu ?


lukasrap napisał/a:
Witam, a ja mam takie pytanie. A mianowicie, jak dlugo mozna czekac na wyplate tzw. rozląkowego (heffingskorting)? Chodzi o to, ze w styczniu b.r. rozliczalem sie za rok 2008 i 2009. Rozliczalem sie z mamą mieszkajacą w Polsce ktora jest na rencie. Soffi nr wyrobilem juz jej w ubieglym roku. A wiec w staralem sie o to rozłąkowe za te 2 lata. Pod koniec marca przyszedl list z Belastingu z potwierdzeniem numeru konta, ze na te konto zostanie przelane heffingskorting. List zostal wyslany na poczatku marca, do Polski doszedl pod koniec marca :) . No i do dzisiaj cisza. Ani kasy, ani zadnych innych wiadomosci..
Czy ktos wie, jak dlugo mozna czekac? Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Lut 12, 2012 7:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
klubmazdy
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Lut 2012
Posty: 3
Wysłany: Nie Lut 12, 2012 7:34 pm   

post w calosci edytowany

nie ma nic wspolnego z tym tematem


[ Dodano: Nie Lut 12, 2012 7:51 pm ]
post edytowany ponownie
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Lut 12, 2012 8:01 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
ewelina83.83
Poczatkujacy

Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 9
Wysłany: Pon Lut 13, 2012 7:27 pm   

post edytowany nie na temat
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Lut 13, 2012 8:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ziomus90
Poczatkujacy

Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 2
  Wysłany: Pią Maj 31, 2013 12:02 pm   euro-acceptigro

post zostal przeniesiony do odpowiedniego tematu

http://www.niedziela.nl/f...p=290124#290124
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Maj 31, 2013 12:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adrmat
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Lut 2015
Posty: 1
Wysłany: Pią Lut 20, 2015 2:55 pm   

Witam , mam na imie Adrianna jest to moj pierwszy post na forum mam nadzieje ze nie bede tu wpadala raz na jakis czas tylko zostane na dluzej i tez pomoge jesli bedzie taka mozliwosc . Moj problem polega n tym ze koniecznie musze zrobic przelew ACCEPTGIRO z banku ING zupelnie nie wiem jak sie za to zabrac od 10 rano siedze na tym forum i nie moge znalesc potrzebnych mi informacji - nie widze nigdzie w moim ing opcji wlasnie dotyczaca z tym przelewem prosze o pomoc zostaly mi tylko 4 dni do wsylania piniedzy. a przy okazji Jesli ktos posiada wiedze prosze tez o dalsze instrukcje . pozdrawiam Adrianna
 
 
GeraltRivia 
MODERATOR

Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 935
Wysłany: Pią Lut 20, 2015 6:55 pm   

adrmat,

Wybierasz "Overschrijven" i wypelniasz dane ktore masz na acceptgiro na komputerze. W polu "Betalingskenmerk" wpisujesz kod z acceptgiro i wysylasz.
 
 
danielx89
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Sie 2016
Posty: 4
Wysłany: Śro Sie 24, 2016 4:17 pm   

Witam,

Podrzucam link do strony na której jest wszystko ładnie opisane co zrobić w przypadku gdy dostaniemy pismo z Belastingdienst dotyczące zwrotu nadpłaconego podatku bądź zwrotu dofinansowania do ubezpieczenia.

Dołączam również link do strony gdzie opisane jest jakim sposobem najlepiej dokonać takiej płatności będąc w Polsce Poniżej link do ww. artykułu:



Pozdrawaim

post edytowany na forum nie podajemy linkow reklamujacych biura, takie /czy inne rozliczajace podatek etc.
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Śro Sie 24, 2016 5:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maru772
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Lis 2015
Posty: 6
Wysłany: Czw Wrz 15, 2016 2:27 pm   

Którego adresu użyć do przelewu z konta walutowego:

nazwa odbiorcy: Belastingdienst Apeldoorn,
- adres banku odbiorcy: Stationsplein 50 7311 NZ Apeldoorn

czy

Odbiorca przelewu: Belastingdienst Toeslagen
Adres odbiorcy: Postbus 9055, 7300 GT, Apeldoorn

Tytułem przelewu jest kod acceptgiro (4x4 cyfry)?
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Czw Wrz 15, 2016 3:13 pm   

Maru772 napisał/a:
nazwa odbiorcy: Belastingdienst Apeldoorn,

- adres banku odbiorcy: Stationsplein 50 7311 NZ Apeldoorn
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
jacek1994666 
Poczatkujacy
Uther17

Dołączył: 08 Gru 2014
Posty: 4
Wysłany: Sob Wrz 17, 2016 3:00 pm   

edit.

no kolego ,ilez mozna czytac w roznych tematach ten sam wpis ?

http://www.niedziela.nl/f...ghlight=#315487
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Sob Wrz 17, 2016 3:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group