NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
E&A
Autor Wiadomość
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Czw Lis 07, 2013 12:58 am   

Lomotomo napisał/a:
Pytanie mam, zastanawiam si� praca przy zbieraniu zam�wie� odbywa si� wy��cznie na w�zkach ? S�ysza�em co� o paleciakach(?), co by mi bardziej odpowiada�o bo na w�zk�w troch� wydaje si� stresuj�co.
I je�li chodzi o firm� Hessing, czy podpisuj�c umow� na dany dziale np myjce, produkcji, pracuj� i wy��cznie tam ? czy jest je�li nie b�d� 'dawa� rady' albo mi si� nie spodoba robota to moge j� zmieni� albo sami mog� mnie gdzies rzuci� nawet jak sobie bede radzi� z braku os�b na innym oddziale czy wy�acznie dosy�aj� do PL i tam musz� tak jakby od wszystko zaczyna�.
Ps. Czy wsz�dzie robi si� niskiej temperaturze ? Kt�rych miejsc sie ona tyczy


A wez Ty nie marudz, betejami sie super jezdzi :) Jak trafisz do magazynow AH to raczej Ci bedzie za goraco od dzwigania w szybkim tempie kartonow z winami czy olejem :D
_________________
<cenzura>
 
 
Lomotomo
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Paź 2013
Posty: 9
Wysłany: Czw Lis 07, 2013 10:10 pm   

bagniaczka napisał/a:
Lomotomo napisał/a:
Pytanie mam, zastanawiam si� praca przy zbieraniu zam�wie� odbywa si� wy��cznie na w�zkach ? S�ysza�em co� o paleciakach(?), co by mi bardziej odpowiada�o bo na w�zk�w troch� wydaje si� stresuj�co.
I je�li chodzi o firm� Hessing, czy podpisuj�c umow� na dany dziale np myjce, produkcji, pracuj� i wy��cznie tam ? czy jest je�li nie b�d� 'dawa� rady' albo mi si� nie spodoba robota to moge j� zmieni� albo sami mog� mnie gdzies rzuci� nawet jak sobie bede radzi� z braku os�b na innym oddziale czy wy�acznie dosy�aj� do PL i tam musz� tak jakby od wszystko zaczyna�.
Ps. Czy wsz�dzie robi si� niskiej temperaturze ? Kt�rych miejsc sie ona tyczy


A wez Ty nie marudz, betejami sie super jezdzi :) Jak trafisz do magazynow AH to raczej Ci bedzie za goraco od dzwigania w szybkim tempie kartonow z winami czy olejem :D

Możesz jakoś rozwinąć odpowiedź , bo nie bardzo rozumiem...
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Pią Lis 08, 2013 7:50 am   

Betej, to taki wozek, ktory z tylu ma dlugie widly, na ktorych umieszczasz kontenery i na nich ukladasz towar. w magazynach AH czasem trzeba ciezkie rzeczy ukladac, np. zgrzewke napoi 6x1,5litra alobo skrzynke piwa, albo katron z 6 litrami piwa itd. o to chodzilo kolezance. Kilka stron do tylu, ktos wkleil linka do filmiku nt. pracy w AH, bardzo cieakwy i poniekad smieszny :039:

[ Dodano: Pią Lis 08, 2013 7:51 am ]

Lomotomo, prosze bardzo, mozesz sobie poogladac...
kindzal napisał/a:
jahahe napisał/a:
na czym polega te zbieranie zamówień, za pomocą słuchawek i jak wygląda ten wózek BT? Do czego jest mi potrzebny ten Angielski


Prosze bardzo :033:

http://www.youtube.com/watch?v=JW7DtAeUxU4
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
Ostatnio zmieniony przez agastepa13 Pią Lis 08, 2013 7:52 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lomotomo
Poczatkujacy

Dołączył: 17 Paź 2013
Posty: 9
Wysłany: Pią Lis 08, 2013 9:18 pm   

Dzięki za objaśnienie, ponieważ byłem sceptycznie nastawiony do tej roboty ale wydaję się być całkiem przyjemna na swój sposób,nie monotonna jak nie które oferty, zastanawia mnie jeszcze parę rzeczy...
Czy ten wózek naprawdę się dobrze prowadzi? Czy są tylko takie? Bo słyszałem o takich ręcznych, i wysokiego składowania(?), ja jeździłem tylko na widlaku i średnio mi się podobało.
Też mnie zaniepokoiła odpowiedź koleżanki na temat szybkiego tempa w AH bo Eena jeśli się nie mylę to tam głownie daję takową pracę i martwią mnie te komentarze o normach, i w ogóle czy jest to do zrobienia dla laika? , czy to nie dla każdego...
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Pią Lis 08, 2013 11:49 pm   

Lomotomo, jak pracujesz w AH jako orderpicker, to jezdzisz tym "betejem", nie widlakiem. No i niestety normy sa wygorowane przez nacpanych polaczkow, przynajmniej tak bylo w Geldermalsen. Jak jestes mlody i silny, to dasz rade, ja jestem stara baba i szkoda mi bylo zdrowia, zeby tak sie szarpac. Chociaz praca sama w sobie jest fajna, a betejami sie serio super jezdzi :) A E&A ma tez inne firmy, nie tylko AH.
_________________
<cenzura>
 
 
Sathumax
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Sty 2007
Posty: 8
Wysłany: Sob Lis 09, 2013 12:23 pm   

bagniaczka napisał/a:
Lomotomo, jak pracujesz w AH jako orderpicker, to jezdzisz tym "betejem", nie widlakiem. No i niestety normy sa wygorowane przez nacpanych polaczkow, przynajmniej tak bylo w Geldermalsen. Jak jestes mlody i silny, to dasz rade, ja jestem stara baba i szkoda mi bylo zdrowia, zeby tak sie szarpac. Chociaz praca sama w sobie jest fajna, a betejami sie serio super jezdzi :) A E&A ma tez inne firmy, nie tylko AH.


No i to mnie wlasnie bardzo ciekawi dlaczego ci polacy tacy debile sa i sami sobie narobili normy ktore teraz musza robic?
Polak to jednak glupek.
Ostatnio zmieniony przez Sathumax Sob Lis 09, 2013 12:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Sob Lis 09, 2013 12:42 pm   

Sathumax napisał/a:

No i to mnie wlasnie bardzo ciekawi dlaczego ci polacy tacy debile sa i sami sobie narobili normy ktore teraz musza robic?
Polak to jednak glupek.


Ja tez tego nie rozumiem, ale coz...widac trzeba pokazac, ze Polak potrafi :( No i oczywiscie narzekac i obrazac Turkow. Przy czym oni do pracy maja rozsadne podejscie, a tego, jak się nawzajem wspieraja, mozemy im tylko pozazdroscic.
_________________
<cenzura>
 
 
pniowczyk 
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 5
Wysłany: Sob Lis 09, 2013 8:08 pm   

Nie przejmujcie się za niedługo zastąpią was roboty to będziecie dopiero narzekać że robota się skończyła
 
 
Molesuaw 
Poczatkujacy

Wiek: 36
Dołączył: 13 Lis 2013
Posty: 3
Skąd: Opolskie
Wysłany: Śro Lis 13, 2013 5:53 pm   

Witam,

otrzymałem ofertę pracy w Hoogeveen na jakiejś produkcji sera (na razie poinformowano mnie telefonicznie, jutro mam jechać podpisać umowę i zrobić rozeznanie).
Proszę o opinię na temat tej pracy, realnych godzin pracy oraz możliwości pracy na nockach?
Jaka to praca, na czym polega? Plusy, minusy...

Na stronie E&A jest informacja o dodatkach świątecznych (premiach), jak mam to rozumieć?
Mówimy o dodatkowej stawce za pracę w dzień świąteczny czy jakiś "ryczałtowo" naliczany bonus (np. 5 dyszek na łeb i spokój ;P)?

Proszę o info i napisanie czegokolwiek co może być pomocne a mi umknęło ;)
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Czw Lis 14, 2013 2:25 am   

Molesuaw napisał/a:


Na stronie E&A jest informacja o dodatkach �wi�tecznych (premiach), jak mam to rozumie�?
M�wimy o dodatkowej stawce za prac� w dzie� �wi�teczny czy jaki� "rycza�towo" naliczany bonus (np. 5 dyszek na �eb i spok�j ;P)?



Ja kiedyś pracowałam w czasie świąt przez E&A, ale w innej firmie. Wtedy oprócz 200% za dni świąteczne był także dodatkowy bonus, bodajże 200e. Ale to był 2008 r i gdzie indziej, wiec u Ciebie moze byc inaczej.
_________________
<cenzura>
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Czw Lis 14, 2013 10:11 am   

Co na pewno bedzie w tym roku na siweta, to paczka swiateczna dla pracownikow. W swieta faktycznie placone jest wiecej, ale to chyba wszedzie tak, jest.

W biurze przed podpisaniem umowy dostaniesz wszelkie info, rowniez tn. mozliwosci pracy w nocy.
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
Kubo1985
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 88
Skąd: Tilburg
Wysłany: Czw Lis 14, 2013 3:35 pm   

Prosto z mostu piszę że w firmie E&A nie opłaca sie pracować (oczywiście piszę o pracy w AH w Tilburgu) bo tutaj pracuję. Za dużo ludzi, za mało godzin pracy, za dużo pogoni za normą, za dużo stresów.
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Pią Lis 15, 2013 6:09 am   

Kubo1985, skoro odradasz, to w jakim celu jeszcze tam robisz? W sierpniu pisales to samo...powtarzasz sie :079:
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
Kubo1985
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 88
Skąd: Tilburg
Wysłany: Sob Lis 16, 2013 7:21 am   

O ile byłabyś inteligentna to wiedziałabyś ze zarobki w Holandii lecą na łeb na szyję i coraz trudniej o pracę. Moje wypowiedzi o tym by nie przyjeżdżać do pracy w AH przez E&A jest skierowane do ludzi którzy dopiero chcą tutaj przyjechac (bo dla nich założony jest ten post) a ja pracuję w E&A już długo. Wiec po co piszesz ,,zaczepny" post szukając zwady? Odradzam ludziom prace tutaj bo gdy ja przyjechałem robiło się po 5 dni i 5 nocek z czego w tych 5 dniówkach pracowało się czasami po 12h i kombinowało się żeby liczba przepracowanych godzin nie wyszła więcej niż 40 w tygodniu bo wtedy nie opłaca się już robić bo Holandia dopier.....li ci podatek taki że wyliczysz sobie że pracowałeś za drobne. W przyszłym tyg. ludzie pracują po 3 dni (nie licząc przydupasów i konfidentów którzy zawsze w tej firmie mieli dobrze). Pracujesz 3 dni, norme musisz zrobic, uważać na nogi żeby ci ich nie połamali niedo.....ni lub naćpani ludzie, wkurzasz się praktycznie codziennie a jak zobaczysz wypłate to nie wiesz co z tymi drobnymi masz zrobic.
 
 
Imutnum Boxim
Poczatkujacy

Dołączył: 16 Lis 2013
Posty: 1
Wysłany: Sob Lis 16, 2013 12:55 pm   

W poniedziałek mam dojechac do Tilburga by podjac prace w zamrazarce Norbert Dentressangle. Przydałyby mi sie jeszcze końcowe informacje, których w biurach e&a nie uzyskam. Jak wyglada sytuacja z godzinami w tej pracy? Czy jest to skromne kapanie godzin czy jednak zamrazarka odstrasza ludzi przez co łatwiej o godziny.
W którym ośrodku w Tilburgu lądują ludzie pracujący w ND? Mam jeszcze dwa dni wiec nie jest za późno by sie nie wkopac w g..... Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group