NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
E&A
Autor Wiadomość
snickers007 
Poczatkujacy

Dołączył: 16 Lis 2013
Posty: 4
Wysłany: Nie Lis 17, 2013 10:25 pm   

Witajcie.

Zarejestrowałem się w Rzeszowskim oddziale E&A (najbliżej tam mam). Byłem już na rozmowie kwalifikacyjnej. Zadzwonili do mnie o pracę w bodajże Geldermalsen (nie jestem na 100% pewny ale raczej dobrze zrozumiałem, że to była miejscowość na "G" i dłuższa nazwa :D ), przy słuchawkach czy coś. Ogólnie wiem mniej więcej na czym ta praca polegać będzie, zdążyłem wyczytać tutaj na forum, ale ja nie o tym chciałem :)

Mianowicie chciałem zapytać jak teraz tam z pracą, zarobkami? Gdzie będę mieszkać, czy warunki są dobre, czy syf kiła i mogiła? Normy wyśrubowane, czy da radę bez problemu pracować? Jadę tam pierwszy raz, mam 19 lat, ale za niecały miesiąc, bo w grudniu, skończę 20 lat. Wyjazd ma być bodajże w piątek (jutro jadę do biura po wszystkie szczegóły, kazali przyjechać). Mam pracować przez święta, zgłosiłem się jako stały pracownik do stałej pracy. Mówili mi, że pracodawca woli właśnie kogoś na stałe i że od razu dostanę kontrakt na 1 rok, aczkolwiek jako że jadę pierwszy raz, to do PL będę mógł zjechać dopiero po nowym roku. Jakie są dodatki/premie za pracę w święta? Czy zgłoszenie się jako pracownik na stałe daje jakieś plusy? :) Ogólnie po prostu nie wiem za bardzo czego się tam spodziewać, chciałem tam jechać, bo tutaj pracy nie mogę znaleźć (dzięki Ci Polsko...) i szukam pracy, jadę tam pracować, a nie się bawić. Naczytałem się tutaj dużo negatywnych rzeczy i trochę mi opadł zachwyt... szczególnie jeśli chodzi o warunki zamieszkania, wyśrubowane normy przez naćpanych pracowników, chamskich koordynatorów oraz, co najważniejsze, brak pracy - praca przez 2-3 dni w tygodniu, żeby tylko wystarczyło na opłatę zakwaterowania. W takim wypadku byłoby beznadziejnie, bo po co miałbym tam jechać, jakbym nic nie zarabiał? Za co żył, skoro tylko na zakwaterowanie starcza?

Proszę o szybkie odpowiedzi.
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Nie Lis 17, 2013 10:33 pm   

O ile nic sie nie zmienilo, to zakwaterowanie jest w Tilburgu. Warunki na ogol dobre, ale na dojazd troche schodzi :( Normy moim zdaniem sa wysrubowane, ale mlody jestes, to pewnie dasz rade :) Zbliza sie okres swiateczny, to pracy raczej bedzie duzo. Ale niech sie wypowiedza ci, ktorzy tam pracuja obecnie, bo moje doswiadczenia z AH w Geldermalsen sa sprzed paru lat. Powodzenia :039:
_________________
<cenzura>
 
 
snickers007 
Poczatkujacy

Dołączył: 16 Lis 2013
Posty: 4
Wysłany: Nie Lis 17, 2013 10:40 pm   

Ok, dzięki za szybką odpowiedź :) A jak z warunkami w tym Tilburgu? Jakoś trochę się stresuję na samą myśl o tym, że będę musiał mieć więcej niż jednego współlokatora w pokoju, nie ufam obcym ludziom niestety...
 
 
Molesuaw 
Poczatkujacy

Wiek: 36
Dołączył: 13 Lis 2013
Posty: 3
Skąd: Opolskie
Wysłany: Pon Lis 18, 2013 1:00 am   

Oj, kolego, z takim podejściem to sobie nie ułożysz relacji dobrych z współlokatorami ;) nie każdy Polak w Holandii to złodziej i cwaniak, choć jest tego faktycznie pod dostatkiem;)

Akurat na tych "słuchawach" to chyba mój przyjaciel pracował ze swoją dziewczyną, z tego co mówili robota spoko, tylko nie można się pomylić. Tysiaka wyciągali, więc na obecne standardy - powinieneś się cieszyć, myślę, że to czy chcesz iść na rok czy święta to tylko czcza gadka dla biura, ale jesteś młody to i naiwny troszkę ;)

Zobaczysz jak ci się mieszka i pracuje to wtedy pod koniec pierwszego wyjazdu będziesz potrafił faktycznie zadeklarować chęć dalszej współpracy. A co do godzin na święta to poza nielicznymi wyjątkami to raczej wszędzie wyjdzie 40h, w innym biurze robiłem po 50h+ w miesiąc świąteczny ale to były inne czasy ;)

W każdym razie życzę powodzenia w nowej pracy.
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Pon Lis 18, 2013 8:53 am   

snickers007 napisał/a:
Jako� troch� si� stresuj� na sam� my�l o tym, �e b�d� musia� mie� wi�cej ni� jednego wsp�lokatora w pokoju, nie ufam obcym ludziom niestety...


Osobiscie sie nigdzie nie spotkalam z pokojami wiekszymi, niz 2 - osobowe.
_________________
<cenzura>
 
 
snickers007 
Poczatkujacy

Dołączył: 16 Lis 2013
Posty: 4
Wysłany: Pon Lis 18, 2013 9:44 am   

Nie chodzi o to, że tak twierdzę - po prostu nie ufam ludziom za bardzo, to wszystko :) Niezależnie czy byłby to Polak, Anglik czy Holender. A co najlepsze, to jestem ekstrawertykiem... Więc to raczej na plus w relacjach międzyludzkich ;)

Nie no, domyślam się, że nic z tego nie ma i że to tylko takie gadanie biura, chciałem się upewnić po prostu ;) Aż taki naiwny to nie jestem :D

Dzięki za odpowiedzi, trochę mnie uspokoiliście. Jeśli ktoś jeszcze może mi coś powiedzieć to niech pisze śmiało :)
Ostatnio zmieniony przez snickers007 Pon Lis 18, 2013 9:45 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kubo1985
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 88
Skąd: Tilburg
Wysłany: Wto Lis 19, 2013 1:04 pm   

Bagniaczka ma tylko do połowy racje. To ze są świeta nie daje pewnosci ze bedziesz duzo pracował i dużo zarabiał. W Tilburgu w AH np. jest tyle ludzi ze nawet przez świeta ludzie będą pracować po 3 dni, czasem 4. Może w GM przerobisz wiecej.
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Wto Lis 19, 2013 1:08 pm   

To tylko moje przypuszczenia, bo wiadomo, ze w tym okresie zamowien jest bardzo duzo, to i szanse na prace 5 dni w tyg. sie zwiekszaja. Czego wszystkim zycze :039:
_________________
<cenzura>
 
 
snickers007 
Poczatkujacy

Dołączył: 16 Lis 2013
Posty: 4
Wysłany: Czw Lis 21, 2013 10:18 am   

Ok dzięki wielkie za odpowiedzi :) Jutro wyjeżdżam i mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku :D
 
 
REKS
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Maj 2013
Posty: 5
Wysłany: Pią Lis 22, 2013 11:10 am   

emano :026:

a wymagali od Ciebie zaswiadczenia o niekaralnosc?? ktos wie czy sprawdzaja to tak jak pisza?? :030:
 
 
Fegelein
Super gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Kwi 2012
Posty: 395
Wysłany: Śro Lis 27, 2013 9:05 pm   

Pracowałem w AH Geldermalsen, ale mój kontrakt się skończył (rok czasu). Praca jest OK, ludzie w porządku. Koordynatorzy różni, ale zależy jak się podchodzi do człowieka - nawet sucha Ania jest milsza niż kiedyś, a czarna to już w ogóle - dopiero po tym jak dostały opieprz za podejście do ludzi.
Niestety tuż po moim odejściu dużo się popsuło - pierwsze zmiany często kończą o 12, norma jest wyśrubowana - ale jak się wryjesz w tempo to bez problemów ją zrobisz i to na luzie - choć to nie to co kiedyś ;)
Ja mieszkam we własnym mieszkaniu i bywało, że wyciągałem 560 euro na rękę, ale z reguły było to 350-460 euro w zależności od godzin i zmian.

Praca jedna z lepszych, ale trzeba myśleć, być w miarę obrotnym i nie robić błędów. Niestety Geldermalsen też się kończy bowiem wchodzi automatyzacja i ludzie będą zwalniani - nawet kontraktowcy zatrudnieni bezpośrednio przez AH.

Obecnie szukam innej pracy :)

[ Dodano: Śro Lis 27, 2013 9:08 pm ]
REKS napisał/a:
emano :026:

a wymagali od Ciebie zaswiadczenia o niekaralnosc?? ktos wie czy sprawdzaja to tak jak pisza?? :030:


Raczej sprawdzają bo ostatnio wywalili osobę za to, że ukryła ten fakt. Nie wiem jak do tego doszli, ale jakoś...
Ostatnio zmieniony przez Fegelein Śro Lis 27, 2013 9:07 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Defenders
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Gru 2013
Posty: 2
Wysłany: Sob Gru 14, 2013 6:25 pm   

Jeżeli chodzi o alberta w zwolle to jest masakra, nie polecam....
 
 
Kubo1985
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 88
Skąd: Tilburg
Wysłany: Wto Sty 14, 2014 8:01 pm   

AH W Tillburgu Też Nie Polecam !!! Ludzie Robią Po 2 dni w tyg. Standart To 3dni
 
 
Goś 
Poczatkujacy

Wiek: 35
Dołączyła: 20 Sty 2014
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Pon Sty 20, 2014 5:51 pm   

Witam! W czwartek wybieram się na pierwszą rozmowę do biura w Gliwicach, chodzi dokładnie o ogłoszenie o pracy w Zaandam, ktoś może coś więcej powiedzieć? Macie aktualne info? Bo widziałam wpisy o Geldermalsen, Tillburgu i Zwolle, ale o Zaandam nic akutalnego.
Będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek odpowiedzi bo jestem cała w strachu :088:

Dziękuje i pozdrawiam :)
 
 
rooxana14
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 5
Wysłany: Wto Sty 28, 2014 3:34 pm   

Witam czy ma ktos moze bezposredni namiar na biuro E&A w Haarlemie? a dokladniej chodzi mi o Zandbergen ???:P

[ Dodano: Wto Sty 28, 2014 3:40 pm ]
manienka napisał/a:
Kamila
Tobie tez zycze szybkiego dostania pracy :lol:
Ja szukam dalej i czekam,moze E&A bedzie miało wolne miejsce.
Pozdrawiam,pa :D



Witam mam pytanie czy posiadasz moze bezposredni kontakt do biura C&A a konkretniej chodzi mi o Zandbergena w Haarlemie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group