NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
E&A
Autor Wiadomość
turkusowa
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Lut 2014
Posty: 1
Wysłany: Pon Lut 03, 2014 4:37 pm   

Witam :031:

Mam 2 pytania:
Czy ktoś z was pracował/słyszał coś o pracy w firmie Newrest ?
Czy ktoś z was mieszkał w Hillegom i może mi coś napisać o warunkach mieszkaniowych?

Szukam w internecie jakichś opinii, bo mam wyjazd przez E&A do Hillegom, a nic na ten temat nie mogę znaleźć.

Będę wdzięczna za pomoc,
Pozdrawiam :039:
 
 
szary
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Lut 2014
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Śro Lut 05, 2014 2:50 am   pomocy

witam wszystkich! słuchajcie ludzie, kiedys pracowalem w eena i bylo calkiem dobrze, jedna rezerwa w tyg. pieniadze na czas. bardzo dobre warunki mieszkaniowe na bungalach w raamsdonk. nie narzekałem mimo najnizszej wiekówki. teraz zastanawiam sie czy nie wrócić tam z dziewczyna. powiedzcie jak teraz jest w eena? czy warto wracac? jest praca? ja bylem 3lata temu wiec prosze pomóżcie. czekam na info;) dzieki.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Sob Lut 08, 2014 2:49 pm   

przeniesione

martin1992 napisał/a:
Witam mam pytania odnośnie tej firmy i pracy?Czy w tej firmie można po paru mc wynająć sobie swój pokój czy trzeba mieszkać ciągle na służbowym?co myslicie o tej ofercie produkcja sałatek w okolicach Zaandam pojawiła się na necie ?Jak z godzinami warunkami mieszkalnymi z kasą?
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
pracujacy
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Sty 2014
Posty: 5
Wysłany: Wto Lut 25, 2014 9:34 am   

Witam,
Sprawa ma się tak. Z nowego miejsca zakwaterowania do pracy jest blisko 13 km. Biuro pośrednictwa (e&a), od nowego tygodnia zabiera nam samochód. Wcześniej dojazd to było blisko 40 km.
W zamian dostaniemy rowery.
Chciałem zapytać, czy istnieje jakaś regulacja w zakresie odległości do pracy pokonywanej rowerem. Czy np powyżej 10 km powinien być samochód, bądź np zwrot za bilety ?
Nie mam nic przeciwko rowerowi i dojazdu nim do pracy, tym bardziej, że podpisując umowę liczyłem się z tym faktem. Jednak blisko 13 km to jest kawałek - zwłaszcza pracując na 3 zmiany, jak o 5 pada, a na 6 trzeba być w pracy..
Z góry dziękuję za informacje.
 
 
Kubo1985
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 88
Skąd: Tilburg
Wysłany: Pon Mar 03, 2014 3:19 am   

E&A grubo schodzi na psy. Na pewno nie opłaca sie tu ani wracać ani zaczynać jako nowy. jak ktos juz pracuje i potrzebuje pracy zeby wyżyc to jest znośnie choc coraz gorzej, ale jako nowy lub nowy/stary po przerwie nie ma szans :/ odnosnie rowerków to powiedza ci ze jak nie pasuje ci rower to jedz do poski na twoje miejsce przyjedzie ktos inny. od 5km podobno maja ci płacic do wypłaty jakies bardzo śmieszne pieniądze za jazde na rowerze bo E&A bierze za twoją jazde rowerem chajs od Holandii lub bezposredniego pracodawcy (nie pamiętam dokładnie). Praca w E&A (a na pewno w Tilburgu bo tutaj pracuję) jest poniżej normy i z roku na rok jest coraz gorzej. nie polecam nikomu. a uprzedzając złosliwe komentarze czemu tu nadal jestem skoro jest tak źle to odpisuję: zacząłem pracę tutaj jak jeszcze było pracy po 12h/dzień, 5 dni w tygodniu, mieszkam na prywatnej chacie z kobietą, mam auto, rachunki do zapłacenia wiec żyję, ale nowym pracownikom SERDECZNIE ODRADZAM !!!
 
 
tajka
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 7
Wysłany: Pon Mar 03, 2014 9:51 am   

spam
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Mar 03, 2014 11:44 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kubo1985
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 88
Skąd: Tilburg
Wysłany: Śro Mar 05, 2014 12:01 pm   

post nie na temat edytowany
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Śro Mar 05, 2014 5:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
maly228
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Mar 2014
Posty: 1
Wysłany: Pon Mar 10, 2014 10:33 am   

Kubo1985 napisał/a:
E&A grubo schodzi na psy. Na pewno nie opłaca sie tu ani wracać ani zaczynać jako nowy. jak ktos juz pracuje i potrzebuje pracy zeby wyżyc to jest znośnie choc coraz gorzej, ale jako nowy lub nowy/stary po przerwie nie ma szans :/ odnosnie rowerków to powiedza ci ze jak nie pasuje ci rower to jedz do poski na twoje miejsce przyjedzie ktos inny. od 5km podobno maja ci płacic do wypłaty jakies bardzo śmieszne pieniądze za jazde na rowerze bo E&A bierze za twoją jazde rowerem chajs od Holandii lub bezposredniego pracodawcy (nie pamiętam dokładnie). Praca w E&A (a na pewno w Tilburgu bo tutaj pracuję) jest poniżej normy i z roku na rok jest coraz gorzej. nie polecam nikomu. a uprzedzając złosliwe komentarze czemu tu nadal jestem skoro jest tak źle to odpisuję: zacząłem pracę tutaj jak jeszcze było pracy po 12h/dzień, 5 dni w tygodniu, mieszkam na prywatnej chacie z kobietą, mam auto, rachunki do zapłacenia wiec żyję, ale nowym pracownikom SERDECZNIE ODRADZAM !!!




To prawda ze E&A na psy schodzi.Maja coraz mnie firm dla ktorych pracuja nie staraja sie o nic . Panie z biura sa bardzo nie mile najbardziej Pani Aleksandra nie warto z nia w dyskusje wchodzic potrafi wszystko kota ogonem obrocic.Na Hotelu w uden panuje brud i nieporzadek biuro nie dba i to by wyslac hausmaistra by tam posprzatał . Nie polecam tego biura ze wzgledu na nieodpowiednie odnoszenie sie do pracownikow oraz z powodu bardzo zlych warunkow mieszkanlnych w brudzie i wysokich kosztow mieszkalnych 95e/tyg
 
 
Ortodox 
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Mar 2014
Posty: 1
Wysłany: Wto Mar 11, 2014 6:59 pm   

Witam,
może ktoś mi tu pomoże ;)
Pracowałem w zeszłym roku w AH w Tilburgu, mieszkałem na Wagnerplein, ale nie pamiętam adresu.
Okazało się że potrzebny mi tamten adres zameldowania, mogę zamiast niego podać adres biura - Ringbaan Noord 3G, 5013 EA Tilburg, Holandia ?
Pozdrawiam
 
 
gosiekth 
Poczatkujacy

Dołączyła: 19 Mar 2014
Posty: 15
Skąd: Śląsk
Wysłany: Śro Mar 19, 2014 7:22 pm   

Helloł.
Zarejestrowałam się w agencji E&A z koleżanką. Przeszłyśmy już rozmowę kwalifikacyjną na wakacje- mamy się przypomnieć w czerwcu, jak będziemy znać dokładny termin, kiedy chcemy jechać. Interesuje nas głównie praca w zakładach odzieżowych C&A, ale złapiemy się w sumie wszystkiego, byle nie stać w polu i byle te minimum godzin było pewne.
Czy może ktoś z Was zobrazować mi mniej więcej ile jesteśmy w tygodniu w stanie zarobić, przy stawce wiekowej dla 21 lat? Oferta jest określona 'od 8.79 do 11.02e za godzinę, wiekowa'. I teraz nie wiem, czy ta najniższa stawka dotyczy tych młodszych, a najwyższa tych powyżej 23 roku życia, czy w zależności od tego do jakiego zakładu się trafi stawka ta jest policzona jako minimalna i od niej jeszcze odlicza się wiekówkę, wszystkie opłaty itp.
Nie liczyłam ile jestem w stanie zarobić z dodatkiem wakacyjnym, który obiecują itp. Chciałabym też robić możliwie soboty. Ale znowu przeczytalam, że nie opłaca się pracowac więcej niż 40h tygodniowo? (Myśląc optymistycznie, że będzie możliwośc wypracowania 40h).
Może mi ktoś sprostować to wszystko? Policzyłam to ich 'obowiązkowe' ubezpieczenie, zakwaterowanie i przejazd i wychodzi mi to mniej-więcej 1300euro za 10 tygodni. Bez sensu byłoby, gdybym była w stanie po tych 10 tygodniach przywieźć zaledwie 1000?
Wiem, że agencje ściagają kasę, ale jaki realny zarobek na miesiąc mogę od nich wyciągnąć? Nie zależy mi na imprezach, zbędnych wydatkach itp. chcę jechać tylko i wyłącznie na zarobek.
Z góry dziękuję, jesli ktoś mi odpowie :)
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Śro Mar 19, 2014 10:55 pm   

gosiekth napisał/a:
Bez sensu byłoby, gdybym była w stanie po tych 10 tygodniach przywieźć zaledwie 1000?



Helloł a co jesli tak bedzie ?
poczytaj sobie co pisza w innym temacie na temat''wiekowek '' http://forum.niedziela.nl/viewtopic.php?p=295355
 
 
Kubo1985
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 88
Skąd: Tilburg
Wysłany: Czw Mar 20, 2014 8:13 pm   

Nigdzie nie opłaca sie jechac za pośrednictwem E&A !! To skończona firma !
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Czw Mar 20, 2014 9:22 pm   

A to dziwne, bo jakos w dalszym ciagu ktos przez kogos probuje sie dostac do E&A...gdzie Ty chlopie trafiles, ze az tak bardzo Cie skrzywdzili????
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
Kubo1985
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 88
Skąd: Tilburg
Wysłany: Sob Mar 22, 2014 9:02 am   

DO E&A W Tilburgu się dostałem. Reklamujecie wszyscy swoje prace tak jakby były bez wad. internetowi napinacze. jestescie jak typowy Polak: macie troche lepiej niż ludzie w kraju i już się napinacie i reklamujecie jak to fajnie macie. Praca bez wad :P śmieszni jesteście.
 
 
Fegelein
Super gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Kwi 2012
Posty: 395
Wysłany: Sob Mar 22, 2014 9:05 am   

Osobiście nie mam nic przeciwko E&A. Zawsze wobec mnie w porządku - ogólnie jedna z najlepszych firm pośredniczących jakie miałem okazje spotkać.

Niemniej dużo zależy od ludzi... Ja miałem to szczęście, że póki co osoby z biura zawsze były dla mnie miłe i w porządku. Nie było problemów by nie poszli mi na rękę. Wszystko na luzie, bez stresów itd.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group