NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory 2007
Autor Wiadomość
Magda W 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 3 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 09 Lut 2007
Posty: 553
Skąd: Zoetermeer / Gdynia
Wysłany: Czw Wrz 20, 2007 9:53 am   

zabaco napisał/a:
Zgłaszam wniosek za powołaniem komisji śledczej : kto byl komuchem a kto nie :D dla mnie jedyny polityk ktory jeszcze sie liczy w Polsce to Pan Kwasniewski, facet ma poukładane w głowie i myśle ze mozemy mu wiele zawdzieczac. To tylko moje zdanie. Bo facet jest wykształcony, madry, inteligentny a przedewszystkim szanowany przez środowisko polityki zagranicznej, w przeciwienstwie "do dwoch takich co ukradli ksiezyc" :D



:023: :041: Zgadzam sie z toba :wink:
_________________
Życie jest za krótkie żeby pić marne wino
Życie jest za krótkie by miłości dać zginąć
Życie jest za krótkie żeby się nie spieszyć
Życie jest za krótkie by się nim nie cieszyć
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Czw Wrz 20, 2007 10:05 am   wybory

Zabaco- :038: :026:
rowniez przychylam sie do twojej opini o Kwaśniewskim - moze mial i ma wady- zreszta jak kazdy, ale przynajmniej umial reprezentowac Polske za granicami, aparycja , komunikatywny angielski. wyczucie taktu, kultura. a Kaczki - no coz stwierdzenie np. SPIEPRZAJ DZIADU- do czlowieka. obywatela ...... ? jest karygodne.
 
 
Magda W 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 3 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 09 Lut 2007
Posty: 553
Skąd: Zoetermeer / Gdynia
Wysłany: Czw Wrz 20, 2007 10:07 am   Re: wybory

agata napisał/a:
Zabaco- :038: :026:
rowniez przychylam sie do twojej opini o Kwaśniewskim - moze mial i ma wady- zreszta jak kazdy, ale przynajmniej umial reprezentowac Polske za granicami, aparycja , komunikatywny angielski. wyczucie taktu, kultura. a Kaczki - no coz stwierdzenie np. SPIEPRZAJ DZIADU- do czlowieka. obywatela ...... ? jest karygodne.



Dobrze mowisz a po drugie najlepiej sie obraziec i nie pojechac na spotkanie do Niemiec bo ja sie obrazilem buhahah jak dzieci jak dzieci
_________________
Życie jest za krótkie żeby pić marne wino
Życie jest za krótkie by miłości dać zginąć
Życie jest za krótkie żeby się nie spieszyć
Życie jest za krótkie by się nim nie cieszyć
 
 
mariodsl
Super gaduła

Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 231
Wysłany: Czw Wrz 20, 2007 11:15 am   

Wogole to jest jedno smiechu warte z naszym prezydentem , prezydent to powinien byc reprezentacyjny , w poprzednich wyborach na prezydenta to wszyscy mowia ze glosuja na Kaczke ( ja sobie myslalem boshe na takiego brzydala :lol: ) . Prezydent dla mnie powinien mieć : znajomości językowe, renome , wykształcenie no i przynajmniej 180 cm wzrostu i ładna żone :) :P
 
 
agata 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 33 razy
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 905
Skąd: kraj tulipanow
Wysłany: Czw Wrz 20, 2007 11:33 am   wybory

nawiązujac do wypowiedzi mariodsl - NAJBRZYDSZE PAŃSTWO NA ŚWIECIE...........? PANSTWO KACZYŃSCY.
nie kazdy jest piekny ale od czego mamy wizażystow i stylistow.
 
 
yourij 
Poczatkujacy

Wiek: 44
Dołączył: 27 Cze 2007
Posty: 19
Skąd: Myslovitz
Wysłany: Czw Wrz 20, 2007 11:38 am   

akurat reprezentatywność a raczej jej brak to może kabareciarzy i humorzystów interesować... Napoleon do wysokich nie należał ale akurat to jemu mało kto umiał podskoczyć swojego czasu... do Kaczyńskiego to mam innego rodzaju "ale" i nie przeszkadza mi brak kilku centymetrow...
---dodano po namyśle---
Kaczorów nie darzę sympatią... są trochę zbyt agresywni - OK.
Ale chyba przyznacie rację, że na arenie m.narodowej to ta agresja akurat przyniosła kilka dobrych rzeczy ostatnio...
 
 
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Czw Wrz 20, 2007 12:19 pm   

mariodsl napisał/a:
Prezydent dla mnie powinien mieć : znajomości językowe, renome , wykształcenie no i przynajmniej 180 cm wzrostu i ładna żone :) :P

az tyle?
i to ci w zupelnosci wystarczy by zyc szczesliwie w kraja rzadzonym przez takiego prezydenta?
 
 
sakahet
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 15
Skąd: Lelystad, Dronten
Wysłany: Czw Wrz 20, 2007 2:41 pm   

zabaco napisał/a:
Bo facet jest wykształcony, madry, inteligentny

Wyksztalcony to on nie jest, jedynie za takowego sie podawal. Studiow nie skonczyl. Moim zdaniem madry tez nie jest, ale to moje wlasne zdanie. Chyba ze w kwestii interesow wlasnych tudziez Rosji i Niemiec. Nie nazwalabym jednak tego madroscia a sprytem. Co do IQ u pana Kwasniewskiego sie nie wypowiadam bo go nie znam, ale widzialam zbyt wielu ludzi bardzo blyskotliwych ktorzy okazywali sie szujami i ta akurat odosobniona cecha nie robi na mnie specjalnego wrazenia.
Dla mnie Kwasniewski jest zlotoustym wazeliniarzem ktory wchodzi w ... nie tym co trzeba i generalnie robi swietne wrazenie i na tym koniec. Dzialal bardzo intensywnie przed okraglym stolem i moze mi teraz gadac, ze to on jest ojcem przemian w Polsce, ale niech tez moze ujawni fakt ilu dawnych dzialaczy PZPRu oddalo wladze w 89 roku w zamian za majatek zdobyty kosztem panstwa.
Ale to moje zdanie i nikogo nie zamierzam do niego przekonywac.
_________________
Pozdrawiam

Asia
 
 
zabaco
Gaduła


Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 134
Skąd: vlissingen
Wysłany: Czw Wrz 20, 2007 3:26 pm   

sakahet napisał/a:

Wyksztalcony to on nie jest, jedynie za takowego sie podawal. Studiow nie skonczyl. .[/quote]

Mam troche inne informacje, a mianowicie zdał wszystkie egzaminy na studiach jednak nie przystapil do pracy magisterskiej, biorac to pod uwage skaczyl studia ale bez tytułu mgr czy inz! pozatym jesli facet byl by glupi to czemu wykładał na Edmund A. Walsh School of Foreign Service ?? z reszta wiele przykładow, ale tak jak piszesz sakahet - to tylko Twoje zdanie.
 
 
yourij 
Poczatkujacy

Wiek: 44
Dołączył: 27 Cze 2007
Posty: 19
Skąd: Myslovitz
Wysłany: Czw Wrz 20, 2007 3:59 pm   

no ok... tyle, że postąpił niesamowicie głupio nie informując nikogo, że formalnie nie może się magistrem tytułować !!! jeśli ktoś kończy piąty rok studiów to NIE UWIERZĘ że nie wiedział o tym, że nie broniąc pracy magisterskiej magistrem NIE MOŻE się tytułować...
sakahet uprościł sprawę, bo w przypadku Kwasniewskiego ważne jest przede wszystkim właśnie wspomniane kłamstwo / zatajenie prawdy w oficjalnych dokumentach... jeszcze, gdyby chodziło o zwykłego zjadacza chleba - OK.
Polityk (a przede wszystkim głowa państwa) jako osoba reprezentująca mnie czy Ciebie na arenie międzynarodowej może się nie golić, ale niech przynajmniej nie okłamuje ludzi !
Dla mnie Kwaśniewski przegrał z kretesem właśnie przez to jedno kłamstwo... Wachałem się (po porównaniu programów PO i LiD) na kogo mam głosować... Ale przestałem się wachać, kiedy Kwaśniewski zadecydował o firmowaniu swoją twarzą lewicy...
---
a tak na marginesie, niech mi to kto wyłuszczy... Miller w odstawkę, Oleksy już dawno gdzieś zniknął... Olejniczak na czele SLD (pierwszy nie będący dawniej w PZPR), facet z medialnym wyglądem... wyglądało na to, ze będzie przebudowa lewicy i w niedalekiej przyszłości usunięcie jeszcze kilku co bardziej źle kojarzonych nazwisk... a tu nagle Kwasniewski jako Ojciec Przewodnik ?? Zgłupiał Olejniczak czy mu jaj zabrakło ?
 
 
Kiepo 
Gaduła

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Maj 2007
Posty: 139
Wysłany: Czw Wrz 20, 2007 4:17 pm   

Cytat:
Miller w odstawkę, Oleksy już dawno gdzieś zniknął... Olejniczak na czele SLD (pierwszy nie będący dawniej w PZPR), facet z medialnym wyglądem... wyglądało na to, ze będzie przebudowa lewicy i w niedalekiej przyszłości usunięcie jeszcze kilku co bardziej źle kojarzonych nazwisk... a tu nagle Kwasniewski jako Ojciec Przewodnik ?? Zgłupiał Olejniczak czy mu jaj zabrakło ?


Własnie dlatego cenie Olejniczaka, nie pozwolił żeby takie nazwiska jak:

Leszek Miller , Józef Oleksy , Krzysztof Janik (były szef MSWiA) czy Marek Dyduch znalazły się na listach jeszcze wtedy SLD.

Wydaje mi się, że Kwasniewski miał posłużyć jako osoba jednak nadal ciesząca się dużym poparciem społecznym do zebrania jeszcze paru punktów procentowych. Jak to się skończy? Zobaczymy...
 
 
Pan Diabel 
Poczatkujacy
Fashe Romantyk


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 31
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Czw Wrz 20, 2007 4:18 pm   

Tez sie nad tym zastanawialem. Ogladajac relacje z inauguracyjnego spotkania LiDu widac bylo jak Tow.Kwasniewski ustawil Tow.Olejniczaka. Rozowy Wojtek nawet nie pisnal i wydaje mi sie ze gdyby LiD doszlo do wladzy (co na szczescie nigdy nie nastapi) to Kwasniewski odsunal by go wowczas blyskawicznie. Analogiczna wg mnie sytuacja nastapila w relacji Kaczynski - Marcinkiewicz. Popularny polityk przysporzyl elektoratu i w nagrode poszedl w odstawke.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Wrz 20, 2007 4:20 pm   

Aleksander Kwaśniewski - Izaak Stoltzman - http://www.polonica.net/L...anej_Polsce.htm znacie to? jak nie, to prosze poczytajcie sobie, a wtedy zobaczycie kto tak naprawde rzadzil i (rzadzi) w naszym kraju.
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Pan Diabel 
Poczatkujacy
Fashe Romantyk


Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 31
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Czw Wrz 20, 2007 4:26 pm   

Ty sobie zartujesz prawda? Nie ma chyba ludzi ktorzy by traktowali ta liste powaznie? Blagam powiedz ze zartujesz...
 
 
sakahet
Poczatkujacy


Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 15
Skąd: Lelystad, Dronten
Wysłany: Czw Wrz 20, 2007 5:22 pm   

yourij napisał/a:
Zgłupiał Olejniczak czy mu jaj zabrakło ?

Moim zdaniem Olejniczak jest tylko figurantem i za wiele do gadania nie ma. Ma ladnie wygladac i sprawiac wrazenie odnowy w lewicy.
Swoja droga opowiadala mi kolezanka co nieco o Olejniczaku, studiowali razem. Jak ona twierdzi, dal sie poznac jako szuja i karierowicz. Ale to JEJ prywatne zdanie.

Co do cytowanej powyzej listy, to.... brak mi slow. Nie wiem, czy smiac sie, czy plakac.
_________________
Pozdrawiam

Asia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group