NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
E&A
Autor Wiadomość
Kubo1985
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 88
Skąd: Tilburg
Wysłany: Sob Mar 22, 2014 9:09 am   

Fegelein może i poszli ci na rękę raz czy dwa, może nie miałeś problemów z ludzmi z biura. Ale o ile poczytasz dokładniej moje posty to w wiekszości pisałem o zwykłych pracownikach nie o koordynatorach z biura. Pracuje tam trzeci rok i zdazyłem zauważyć jacy ludzie w E&A pracują. chyba nie chcecie mi wmówić że ludzie robiący po 150% normy (tym samym odbierajacy automatycznie komus pracę bo E&A płaci tylko do 110% normy) lub ludzie którzy nawet sami sobie lub innym robią krzywdę (z miesiąć temu laska u nas na hali sama sobie betejem docisnęła stopę do regału i połamała noge) nie są normalni :/
 
 
gosiekth 
Poczatkujacy

Dołączyła: 19 Mar 2014
Posty: 15
Skąd: Śląsk
Wysłany: Sob Mar 22, 2014 10:49 am   

Podobno żadna praca nie hańbi. Jak cię przyciśnie do muru kwestia szybkiego zarobienia, a nie masz odpowiednich kwalifikacji, to piszesz się na wszystko.. Ja, jako absolwent studiów dziennych też nie mam nic konkretnego, żeby się pochwalić pracodawcy, a taki wyjazd wakacyjny jednak da mi dużo więcej niż nawet dwa etaty w Polsce, gdzie nawet jednego ze świecą szukać..
Jedyne co mnie irytuje w tej agencji <póki co, bo jeszcze nie wyjechałam> to Pan z Gliwic, który w tym biurze chyba siedzi za karę, a nie, żeby komuś pomóc, za to Pani miła, wyuczona do udzielania wymijających odpowiedzi :D
Policzyłam sobie wszystko przy pewnych 38 godzinach.. Ale jeśli zdarzają się takie wielkie przestoje, jak niektórzy piszą na forach na temat innych agencji, to może być lipa nawet z 1000 euro w 10 tygodni.. :088:
No i co to znaczy 65 euro + liczniki. Ile mogę w dwuosobowym pokoju nabić w tydzień na te liczniki w miesiącach wakacyjnych? Chyba, że ten licznik jest na cały ośrodek/dom to wtedy będzie jakaś masakra :039:

[ Dodano: Sob Mar 22, 2014 10:51 am ]
Sorrki, jeśli wydaję Wam się okropną materialistką, ale nastawiam się tylko i wyłącznie na zarobek tam, dlatego mam nieco materialne podejście :D
 
 
Kubo1985
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 88
Skąd: Tilburg
Wysłany: Sob Mar 22, 2014 11:46 am   

Gosiekth jedna dobra rada: nie ufaj i nie spoufalaj sie z nikim w 100% bo zawsze znajdzie sie osoba która będzie chciała cię<<cenzura>>> po rogach (szczególnie za granicą nasi kochani ,,rodacy"). Po drugie dobrze sprawdzaj wypłaty czy ta wspaniała agencja cie nie <<cenzura>> na pieniążki. Mnie zdażyło się to raz przy wypłacaniu ,,wakacyjnych" chcieli mnie skroić na 200e, kolege chcieli skroić na tym ze 2tyg sciagali mu za mieszkanie na chacie agencji kiedy on juz te 2tyg mieszkał na prywatnej, koleżańce na miesięcznej wypłacie skasowali lewe 100e :/

po co te wulgaryzmy?
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Mar 22, 2014 4:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gosiekth 
Poczatkujacy

Dołączyła: 19 Mar 2014
Posty: 15
Skąd: Śląsk
Wysłany: Sob Mar 22, 2014 5:03 pm   

Żyłam już za granicą, więc wiem, że najlepiej od Polaków trzymać się z daleka niestety, co do wypłat, to dzięki za cynk, na pewno będziemy to studiować jak najdokładniej ;)
Poza tym nie jadę się tam z nikim kolegować, po to jadę z koleżanką, żeby nie musieć się zadawać z miejscową patolą :039: Sorry jeśli kogoś to urazi, ale sami wiecie jacy potrafią być ludzie
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Sob Mar 22, 2014 6:59 pm   

Kubo1985, piszesz o tym, ze E&A wypalaca dodatek za norme tylko do 110%, ale niewiem czy wiesz, ze to AH ustala te dodatki i ich wysokosc wiec....
To, ze ktos komus lub sobie zrobi krzywde nie swiadczy o tym, ze jest nienormalny...sorry ale nie obrazaj ludzi!!!

Kubo1985 napisał/a:
DO E&A W Tilburgu się dostałem. Reklamujecie wszyscy swoje prace tak jakby były bez wad. internetowi napinacze. jestescie jak typowy Polak: macie troche lepiej niż ludzie w kraju i już się napinacie i reklamujecie jak to fajnie macie. Praca bez wad :P śmieszni jesteście.


Ja nic nie reklamuje i nie twierdze, ze moja praca jest bez wad, ale nie pozwole sobie na oszczerstwa z Twojej strony... wiec stonuj troche ! Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, razem z kolezanka, ktora udziela sie w postach powyzej! Obrazanie ludzi, to wasza specjalnosc widze !!!
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
Ostatnio zmieniony przez agastepa13 Sob Mar 22, 2014 7:07 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Sob Mar 22, 2014 7:30 pm   

Kubo1985,


Dlugo jeszcze tak masz zamiar ...od dwoch lat piszesz niemal to samo

oto twoj post z 32 strony tego tematu... - odradzasz przyjazd ,

- psy wieszasz na firmie i ludziach

- gromami rzucasz (ocenzurowane w poscie wyzej) ....o co wlasciwie ci chodzi ?

skoro jestes az tak negatywnie nastawiony , ze ostrzegasz innych przed ta firma , to moze odpowiedz dlaczego sam tam jeszcze pracujesz?


Kubo1985 napisał/a:
Wszystkim chcącym przyjechać do Tilburga przez biuro E&A do pracy w magazynie Albert Heijna odradzam już teraz. Już teraz ludzie pracują po trzy dni w tygodniu a niektórzy nawet po dwa a przyjeżdża coraz więcej ludzi do pracy. Wiadomo przydupasy i ci którzy do biura chodza z informacjami na temat swoich rodaków to pracują ciągle po 5 dni i 5 nocek ale czy warto robić z mordy dupę i własnego rodaka sprzedać za pare euro (NIE SĄDZE !!!). Pozdrawiam wszystkich próbujących znaleźć prace w NL
 
 
Fegelein
Super gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Kwi 2012
Posty: 395
Wysłany: Nie Mar 23, 2014 1:38 pm   

Kubo1985 napisał/a:
Fegelein może i poszli ci na rękę raz czy dwa, może nie miałeś problemów z ludzmi z biura. Ale o ile poczytasz dokładniej moje posty to w wiekszości pisałem o zwykłych pracownikach nie o koordynatorach z biura. Pracuje tam trzeci rok i zdazyłem zauważyć jacy ludzie w E&A pracują. chyba nie chcecie mi wmówić że ludzie robiący po 150% normy (tym samym odbierajacy automatycznie komus pracę bo E&A płaci tylko do 110% normy) lub ludzie którzy nawet sami sobie lub innym robią krzywdę (z miesiąć temu laska u nas na hali sama sobie betejem docisnęła stopę do regału i połamała noge) nie są normalni :/


Ja natomiast piszę o koordynatorach, osobach z biura i moich przełożonych. Nie mam nim nic do zarzucenia. Wiele razy szli mi na rękę bez jakichkolwiek problemów.

Natomiast osoby, które pracują na tym samym poziomie co ja są różni. Niemniej będąc na hali ze 100 innymi osobami nigdy nie miałem jakichś problemów.
Nie obchodzi mnie ile oni tak zwanej normy robią. Mają płacone za 110%, a robią 115%? Ich problem - nie zauważyłem by z tego powodu były obcinane godziny pracy.

Robisz swoje i to jest najważniejsze - nikt nie wpier...la ci się do pracy. Masz zrobić swoje i tyle.

Tak więc póki co nie mogę powiedzieć niczego złego na temat biura E&A. Jedna z niewielu agencji, która ma siedziby w Polsce i jest w moim odczuciu dobra.
 
 
Kubo1985
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 88
Skąd: Tilburg
Wysłany: Śro Mar 26, 2014 5:35 pm   

Jakim cudem ciężko jest się domyśleć że skoro dwóch naćpanych ludzi robi po 150% normy czyli razem 300% normy zabierają pracę innym? Skoro w dwóch robią 300%normy (300%normy = 3 ludzi po 100% normy) zabierają już jeden dzień pracy trzeciej osobie. Matematyka się kłania. Więc jakby nie te ,,normojebcy" to miałbym 5dni pracy nie 4 :/
Od 2lat proponuję ludziom którzy chcą tu przyjechac żeby tego nie robili bo bedą to nowi ludzie tutaj i nie spodoba im się sytuacja, ja pracuję tutaj 3lata i wiem jak jest. Na poczatku mojej ,,kariery" robiło się po 5dni po 16h/dzień, a teraz? jak masz 4dni po 9h/dzień to już jest b.dobrze. Ja tutaj mam mieszkanie, tutaj mam samochód, tutaj żyję więc co jest dziwnego w tym że pracuję tutaj? Mam wrócic do PL? :/ A juz kompletnie nie rozumiem ludzi na wiekówce. Dostają około 3e na godzine mniej niż starsi pracownicy a i tak sie naginają i robią dalej te 150% normy :/ Co do dodatków za normę to ok AH je zarządził. Ale czy AH czy E&A to są one wypłacane do 110% nie więcej więc kolejne ,,za" żeby nie rozumieć ludzi którzy się naginają jakby Boga za stopę złapali :/
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Śro Mar 26, 2014 6:51 pm   

Kubo1985, nie, niemasz wracac do PL, ale ruszyc 4 litery i poszukac innej pracy takiej, ktora sprosta Twoim oczekiwaniom pod wzgledem finansowym, a takze personalnym, bo to jest Twoj glowny problem widze.
Piszesz, ze robilo sie kiedys po 16h i 5 dni w tyg. Bylo minelo, rowniez ze wzgledu na to, ze AH pilnuje czegos takiego, jak czasu na odpoczynek, ze pracujac w jakims systemie trzeba miec odpowiednia liczbe godzin na odpoczynek. I wierz mi pilnuja tego dlatego jest tak a nieinaczej.
3 e na godzine? Naprawde przesadziles z tym....
Hehehehe ludzie robiacy wysoka norme zabieraja Ci prace, naprawde sie nie osmieszaj, bo nieprawde piszesz. Zapotrzebowanie na pracownikow na dany tydzien przychodzi z conajmniej tygodniowym wyprzedzeniem i napewno nie jest ono uzaleznione od tego, jaka norme ludzie robia, tylko od zamowien ze sklepow.
Jedynym minusem ludzi, ktorzy szybciej pracuja jest skrocenie czasu pracy w danym dniu, zazwyczaj o godzinke, nie wiecej.
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
Ostatnio zmieniony przez agastepa13 Śro Mar 26, 2014 6:53 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Śro Mar 26, 2014 8:53 pm   

Kubo1985 napisał/a:
Od 2lat proponuję ludziom którzy chcą tu przyjechac żeby tego nie robili bo bedą to nowi ludzie tutaj i nie spodoba im się sytuacja,


Ze co ..Nie spodoba sie sytuacja ,wybacz chyba nie tobie o tym decydowac ?
po tym co wyzej napisales jasno rysuje sie odpowiedz jaka ? kazdy czlowiek myslacy sam ja sobie dopisze ....
 
 
gosiekth 
Poczatkujacy

Dołączyła: 19 Mar 2014
Posty: 15
Skąd: Śląsk
Wysłany: Czw Mar 27, 2014 11:18 am   

Pewnie chłop bez języka i wykształcenia, to go nigdzie nie chcą, jak tylko przez agencję :D Hihi, nie no, to by był skrajny przypadek. Ja bym jednak chciała nadal inne opinie na temat opłat, zarobków i godzin przy róznych ofertach pracy E&A. Najlepiej przy wiekówce 21 :) Jak ktoś osobiście pracował NIEDAWNO to niech da znać ;)
 
 
Kubo1985
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 88
Skąd: Tilburg
Wysłany: Czw Mar 27, 2014 5:27 pm   

I kto tu pisze nieprawdę? Gdy np. na nocce jest tylku ludzi, którzy robią tak wysoką normę schodzi się dużo wczesniej wiec i mniej godzin sie wyrabia. Co z atym idzie oczywiście mniej pieniędzy. Już nie raz zdazyła się sytuacja że z nocki schodziło się np. o 5.20, a i zejscie z dniówki o 14.40 zamiast 15.30 nie jest rzadkością. Przesadziłem z 3e/h mniej na wiekówce? Mam teraz dniówki więc sprawdze to tylko dorwę jakiegoś małolata na zmianie. AH dba o Polaka? Chyba sobie zartujesz :/ Jak sie robiło 5dni po 12h to tez dbali? Albo jak ludzie na zimą halę chodzą pracować bez żadnych dodatków za prace w trudnych warunkach? Nie ukrywam i już nie raz pisałem że siedze w tej pracy bo pracuję tu już 3lata, stawka dla mnie jest ok, minusem jest brak godzin. Tutaj przy 3dniach pracy zarobią i tak tyle co w innej pracy za 4dni. Co nie zmienia faktu że jest pełno minusów w tej pracy. I to bardzo irytujących :/

[ Dodano: Pią Mar 28, 2014 3:36 pm ]
Na pytanie o stawkę na wiekówce małolat odpowiedział ,,prawie 8e". Niech ma 8, ja mam 10.31 wiec nie duzo sie pomyliłem mówiąc że 3e mniej zarabiają bo wychodzi że gdzies w granicach 2,5e mniej wiekówka zarabia. No i? Nie wierzycie ze mało godzin? Dziś z nocki podobno 8 osób zostało wcześniej ,,oddelegowanych" do domu. Potwierza się wszystko co piszę. Czas pokaże kto pisał prawdę a kto koloryzował.
 
 
blair123
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Kwi 2014
Posty: 3
Wysłany: Wto Kwi 01, 2014 7:05 pm   Re

Witam. Wraz z 3 znajomych postanowiliśmy wyjechac z tą agencją w tym roku, byliśmy juz w biurze i wszytskiego sie dowiedzielismy, nastepnie Pani z biura powiedziała nam, iż mamy sie przypomniec, gdy skończymy matury i będziemy w stanie wyjechac. Dlatego chciałam zapytać Państwa, czy długo będziemy musieli czekać wtedy na oferty pracy bo w biurze jedynie powiedziano nam, iż w maju jest najwięcej ofert.. Jestesmy spokojnymi 19-latkami, którzy nie mają zamiaru ćpać by ciężko pracować tylko chcemy z własnej siły woli pracować tak cięzko jak to jest możliwe + zdobyc jakies doswiadczenie :) Z góry dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam Państwa serdecznie :039:
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Wto Kwi 01, 2014 10:24 pm   

Kubo1985 napisał/a:
Na pytanie o stawkę na wiekówce małolat odpowiedział ,,prawie 8e". Niech ma 8, ja mam 10.31 wiec nie duzo sie pomyliłem mówiąc że 3e mniej zarabiają bo wychodzi że gdzies w granicach 2,5e mniej wiekówka zarabia. No i? Nie wierzycie ze mało godzin? Dziś z nocki podobno 8 osób zostało wcześniej ,,oddelegowanych" do domu. Potwierza się wszystko co piszę. Czas pokaże kto pisał prawdę a kto koloryzował.


Kubo1985 w jednej kwestii przyznam sie do pomylki... zle przeczytalam to, co napisales o stawce wiekowej dla mlodych. Ja przeczytalam, ze chodzilo Ci o 3e na godzine, a nie 3e mniej, dlatego mnie to tak zirytowalo. Tutaj sle przeprosiny :-)
Piszesz "dzis z nocki podobno 8 osob zostalo oddelegowanych do domu". To w koncu pojechali do domu, czy nie? Bo tutaj niepodajesz jednoznacznej informacji.
Widzisz, klocimy sie o 2 rozne centra dystrybucyjne, w ktorych dzieje sie troche inaczej. U mnie w zeszlym tygodniu byly osoby, ktore pracowaly nawet po 6 dni, a ludzie byli wrecz dodzwaniani do pracy.
Ja nie koloryzuje, nigdy tego nie robilam i robic nie bede, bo nie o to chodzi. Po prostu w niektorych kwestiach sie z Toba niezgadzam i pisze moj punkt widzenia, to wszystko.
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
Ostatnio zmieniony przez agastepa13 Wto Kwi 01, 2014 10:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Fegelein
Super gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Kwi 2012
Posty: 395
Wysłany: Wto Kwi 01, 2014 10:39 pm   

Agata, jesteś w Geldermalsen? ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group