NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
E&A
Autor Wiadomość
gosiekth 
Poczatkujacy

Dołączyła: 19 Mar 2014
Posty: 15
Skąd: Śląsk
Wysłany: Śro Kwi 02, 2014 8:20 am   

agastepa13 a to gdzie tak fajnie robota była po 6 dni w tyg? :D
Kurcze, mam nadzieję przywieźć trochę kasy i teraz zaczynam się zastanawiać czy jako au-pair więcej bym stamtąd nie przywiozła lol. Mając 21 lat przy minimalnej w tym roku według licznika dostaje się około 940 euro netto na miesiąc, w porównaniu z tym co można dostać w Irlandii to naprawdę grosze :088: Ale w Irl ciężko o pracę, a ja chciałam zdobyć najpierw jakieś zaskórniaki na wyjazd gdziekolwiek-indziej, więc opcja przez agencje i tak wydaje się najtanszą, po nawet jak zwiozę te 1100 euro do Polski przez 2,5 miesiaca to będzie więcej niż jakbym robiła w Polsce.. No nie wiem nie wiem, straszny mętlik :088:
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Śro Kwi 02, 2014 2:30 pm   

Fegelein napisał/a:
Agata, jesteś w Geldermalsen? ;)


Nie, Zwolle
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
blair123
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Kwi 2014
Posty: 3
Wysłany: Śro Kwi 02, 2014 6:15 pm   wyjazd

ile czekalliscie, az biuro zorganizowało wam wyjazd??
 
 
gosiekth 
Poczatkujacy

Dołączyła: 19 Mar 2014
Posty: 15
Skąd: Śląsk
Wysłany: Czw Kwi 03, 2014 10:50 am   

Cytat:
Johny - 2014-04-02 03:20:29
Jezdze od ponad 10 lat do wielu krajow i powiem Ci Marku jedno jak jakas agencja mowi Ci ze pracy jest w (usunięte przez administratora)- zawsze 5 dni i to 10 godzin dziennie - kasy z tego przywieziesz pol wora, a na dodatek sie nie napracujesz bo robota jest lekka - to od razu z takiej agencji (usunięte przez administratora)Bo sie to konczy ze wyladujesz w takiej Sherpie gdzie 80% ofert to jest szukanie jelenia a nie dobrego pracownika. Jak Ci ktos mowi prawde jak wyglada praca w Holandii to mozesz sie wsluchac i zastanowic czy wogole chcesz tam jechac. Ja Ci powiem jak dla "weteranow" emigrantow wygladaja "swiezaki" emigranci - po przyjezdzie trzeba sie zaaklimatyzowac - chlanie cala noc, po czyms takim ida zombie do nowego pracodawcy ledwo trzymajac sie na nogach i przekonuja ze beda pracownikami roku, jak jakims cudem zginal w tlumie to odkrywaja coffeshopy i sie zaczyna branie urlopow trzydniowych a Ci co sa juz w boju paleniowym doswiadczeni to im wydolnosc fizyczna starcza po takim upalenie nastepnego dnia na gora 6 godzin a do koordynatorow mowia "sory taki macie klimat - nie da sie tu pracowac ja musze isc do domu" Wszystko jedno skad pojedziesz czy z Adeco czy E&A czy Randstad zasada jest jedna, przerob dwa tygodnie pokaz ze mozna na Ciebie liczyc dajesz rady fizycznie jak sa jakies problemu to nie srasz pod siebie tylko reagujesz to zobaczysz ze bedziesz mial godziny a potem nocki. Nocka w Albercie o ktorym duzo sie wszedzie pisze to 15 ojro na godz - a tam teraz dostaniesz sie tylko przez Adeco i E&A. Kompetencje potrzebne jak na kazdy magazyn np. zeby nie pomylic pepsi od pepsi twist, wystarczy przyjsc trzezwym i wyspanym co niestety czesto jest zbyt wysokim wymogiem.


Post z innego forum jeśli komuś pomoże. Wychodzi na to, że najbardziej oplaca się robić w tym Albercie??? Jak z językiem tam? Jeśli ja mam b. dobry a koleżanka taki no.. bardzo średni :p?
 
 
Fegelein
Super gaduła

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Kwi 2012
Posty: 395
Wysłany: Czw Kwi 03, 2014 11:28 am   

Nie tylko Albert Heijn jest wiele innych zakładów - ale trzeba szukać przez holenderskie agencje lub bezpośrednio.

Sam pracowałem w Lidlu - robiłem to samo co Albert i stawka dla mnie wynosiła 11.90 EUR czyli więcej niż w AH - ale praca była trochę cięższa fizycznie, natomiast nikt cię nie ganiał za jakość układania czy sprawdzanie palet. Mógłbyś ładować co popadnie, a i tak się nie skapną :)

W AH nie trzeba znać języka, w zasadzie polski wystarczy.
 
 
blair123
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Kwi 2014
Posty: 3
Wysłany: Czw Kwi 03, 2014 3:45 pm   19 lat :D

Drodzy Państwo, jakbyście byli skłonni odpisać mi na moje pytania, na które nikt nie chce odpowiedzieć to naprawde byłabym niesamowicie szczesliwa. :) A więc napisze tutaj jeszcze raz te pare pytań i mam nadzieję, że ktoś z państwa skusi się na udzieleni mi odpowiedzi.

1. Czy spokojne osoby jadąc tam w wieku 19 lat, nie będą musiały udawać jakie to nie są dojrzałe i i balować z resztą jak wspomniał pan wyżej w poście.

2. Czy opłaca sie w tym wieku wyjeżdżać? Pragnę odłożyc na studiach choć troche, by odciązyć rodziców

3. Czy jako kobieta (wzrost178cm, normalna waga dobra kondycja) wyrbie norme, czy tylko stali bywalcy bez probemu ją robią.

Za udzielenie jakiejkolwiek odpowiedzi będę wdzięczna.

Z wyrazami szacunku, Laura :)
 
 
Kasica31 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 56
Wysłany: Czw Kwi 03, 2014 6:37 pm   Re: 19 lat :D

blair123 napisał/a:
Drodzy Państwo, jakbyście byli skłonni odpisać mi na moje pytania, na które nikt nie chce odpowiedzieć to naprawde byłabym niesamowicie szczesliwa. :) A więc napisze tutaj jeszcze raz te pare pytań i mam nadzieję, że ktoś z państwa skusi się na udzieleni mi odpowiedzi.

1. Czy spokojne osoby jadąc tam w wieku 19 lat, nie będą musiały udawać jakie to nie są dojrzałe i i balować z resztą jak wspomniał pan wyżej w poście.

2. Czy opłaca sie w tym wieku wyjeżdżać? Pragnę odłożyc na studiach choć troche, by odciązyć rodziców

3. Czy jako kobieta (wzrost178cm, normalna waga dobra kondycja) wyrbie norme, czy tylko stali bywalcy bez probemu ją robią.

Za udzielenie jakiejkolwiek odpowiedzi będę wdzięczna.

Z wyrazami szacunku, Laura :)


Oj Laura,Laura zastanow sie czy ktos,komu nie odpowiada tzw balowanie prowadzi taki tryb zycia?Wiesz pracowalam z mlodymi ludzmi,ktorzy mieli wiekowke-moze nie w tej firmie,ale udalawalo sie odlozyc tym ludziom pieniadze.Wszystko zalezy od tego ile godzin bedziesz pracowac ile odciagna Ci za mieszkanie/pokoj,ubezpieczenie itp.Nie wiem,ale wydaje sie mi,ze jezeli ktos jedzie w okreslonym celu pracowac za granice-np odlozyc na studia,to nie w glowie mu imprezy,czy szastanie pieniedzmi na lewo i prawo.Co do wyrabiania norm,to naprawde nikt Ci nie odpowie czy Ty je bedziesz wyrabiac-to zalezy tylko od Ciebie.Ale wiem jak to bylo ze mna na poczatku nie wierzylam,ze da sie wyrobic jakakolwiek norme,a potem ja zaczelam wyrabiac sama nie wiem kiedy.Jednym przychodzi to szybciej,drugim wolniej,a niektorym wcale. :039:
 
 
Kubo1985
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 88
Skąd: Tilburg
Wysłany: Czw Kwi 03, 2014 6:56 pm   

post edytowany


powtarzasz sie napisales juz o tym samym w pieciu ostatnich postach


post ponownie edytowany skoncz juz to hejtowanie
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Kwi 14, 2014 6:46 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
gosiekth 
Poczatkujacy

Dołączyła: 19 Mar 2014
Posty: 15
Skąd: Śląsk
Wysłany: Pon Kwi 14, 2014 6:35 pm   

dalej nic nie wiem.. :(
 
 
Kubo1985
Nieśmiały użytkownik

Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 88
Skąd: Tilburg
Wysłany: Sob Kwi 19, 2014 8:33 pm   

post edytowany nie na temat
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Śro Kwi 23, 2014 7:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agnieszkaa1990 
Poczatkujacy

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 10
Wysłany: Czw Kwi 24, 2014 9:10 pm   

W jakich miejscowościach w Albertach jest E&A? Jak obecnie z godzinami w konkrenych miejscach?

[ Dodano: Czw Kwi 24, 2014 9:17 pm ]
Pracuje ktoś moze przez e&a w magazynie przy Schipholu? Nie mogę nigdzie znaleźć opini na temat tej pracy?
 
 
lemon_1 
Poczatkujacy

Wiek: 44
Dołączyła: 02 Lut 2012
Posty: 2
Wysłany: Wto Kwi 29, 2014 6:42 pm   

Niestety nie posiadam żadnych informacji ma Schipholu, pracowalam natomiast trzykroknie przez E&A w Haarlem w firmie Zandbergen. Nie jest to praca marzeń ale wyplaty na czas, kontakt 6-cio miesięczny ,żadnych problemów ze strony przełożonych, raczej przyjazda atmosfera. Wiadomo, zawsze ktoś się znajdzie z kim pracuje się raz lepiej raz gorzej. Na pewno tam wróce, jeśli będa miec znow chcieć oczywiscie :)
 
 
agnieszkaa1990 
Poczatkujacy

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 10
Wysłany: Czw Maj 08, 2014 2:24 pm   

Ostatnio czytam same negatywne opinie na temat e&a, szczególnie jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe.... Za tydzien mam wyjazd wlasnie do magazynu przy Schipholu. Moze ma ktos jakies informacje na temat mieszkan oferowanych przez e&a w okolicach Amsterdamu?
 
 
derbi7
Poczatkujacy

Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 1
Wysłany: Pon Maj 12, 2014 7:32 pm   

Witam, w tym tygodniu jadę do Tilburga AH przez tę agencję i bardzo bym prosił czy mógłby ktoś oświecić mnie w sprawie zamieszkania tam oraz co najlepiej zabrać ze sobą. W tym momencie jak mam przyszykowane rzeczy to zastanawiam się czy nie będę musiał kupić przyczepki xD
 
 
Winter 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Sie 2009
Posty: 453
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Pon Maj 12, 2014 8:15 pm   

Jak można aplikować do tego biura bezpośrednio z Holandii? Formularz na stronie obejmuje jedynie polskie adresy. Any ideas?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group