NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gochna H
Pią Lis 23, 2012 11:58 am
Szukam biur pracy
Autor Wiadomość
jula 
Poczatkujacy

Dołączyła: 13 Lis 2012
Posty: 6
  Wysłany: Pią Lis 23, 2012 11:52 am   Szukam biur pracy

Szukam biur pracy


biura pracy z zakwaterowaniem .Aktualne teraz polskie i holenderskie najbardziej interesuje mnie Noord Brabant (tilburg,breda inne)pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pią Lis 23, 2012 11:57 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
biedrek
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Paź 2012
Posty: 45
Wysłany: Pią Lis 23, 2012 12:10 pm   biura

Najszybsza metoda to przeglądanie ofert pracy- w większości z nich przeważnie napisane jest jak nazywa się pracodawca (Agencja Pracy)- potem wystarczy odnaleźć za pomocą google ich stronę internetową...
Na terenie Holandii działa tego mnóstwo- więc nie sposób wymieniać...
Otto, Randstand, TempoTeam, Eurojob, Good work, Good People, Start People, Marvell AB, Orange Jobs i wiele wiele innych
 
 
jula 
Poczatkujacy

Dołączyła: 13 Lis 2012
Posty: 6
Wysłany: Sob Lis 24, 2012 4:27 pm   

dziekuje za odpowiedz pozdrawiam
 
 
Browar 
Poczatkujacy

Wiek: 37
Dołączył: 01 Lis 2007
Posty: 28
Wysłany: Sob Lis 24, 2012 11:52 pm   

:038: Jestem obecnie na czasie bo sam szukałem do wczoraj pracy od ponad miesiąca. Powiem tak, jeżeli nie znasz holenderskiego języka to nie masz co chodzić po holenderskich biurach pracy bo wbrew temu co ludzie myślą i sam tak przed przyjazdem myślałem nie wystarczy język angielski bo wymagają holenderskiego. Tak jak kolega wyżej pisze najlepszym wyjściem jest przeglądanie ofert pracy w internecie, jeżeli posiadasz facebooka poszukaj tam "Praca w Holandii" gościu dodaje na facebooku ogłoszenia o pracę, możesz również pododawać facebooki polskich agencji pracy i będziesz na bieżąco z ich ofertą. Pozdrawiam i głowa do góry na bank coś znajdziesz w niedalekiej przyszłości
 
 
jula 
Poczatkujacy

Dołączyła: 13 Lis 2012
Posty: 6
Wysłany: Pon Lis 26, 2012 1:57 pm   

Czesc ja znam troche j holenderski nie szukam pracy dla siebie ale dla znajomych chca sie przeprowadzic inna czesc holandii i tam chce udac sie do uczciwych biur pracy dzieki za odp pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group