NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
LycaMobile Doładowanie
Autor Wiadomość
voy 
Poczatkujacy

Dołączył: 20 Maj 2012
Posty: 3
Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 4:45 pm   LycaMobile Doładowanie

Witam , istnieje jakiś serwis gdzie mógłbym kupić doładowanie lyca ?
Jestem obecnie w PL i potrzebuje aktywnego numeru a bez środków na koncie nikt ze mną nie może sie skontaktować. Wiem ze na stronie Lyca są metody doładowania , lecz ani karty kredytowej ani PayPal nie mam. Kiedyś widziałem na allegro ale obecnie nic nie ma.
Może ktoś z was cos mi doradzi .

Pozdrawiam
 
 
worek44 
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 8
Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 7:34 pm   

http://www.lycamobile.nl/special-offers/nl
i klikamy online opwaarderen
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 7:55 pm   

worek44,

kolega wyzej pisze, ze nie posiada ani karty kredytowej ani PayPal
wiec w jaki sposob mozna doladowadac online
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Zaimportowana 
Poczatkujacy

Wiek: 33
Dołączyła: 10 Sie 2012
Posty: 12
Wysłany: Śro Wrz 05, 2012 3:53 pm   

Może ktoś na forum się znajdzie kto Ci kupi doładowanie, a ty przelejesz środki na konto. Bo chyba masz konto internetowe?
 
 
zaq 
Mega gaduła
miszcz nad miszcze


Pomógł: 96 razy
Wiek: 102
Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 2348
Skąd: z Nienacka k/Ams
Wysłany: Pią Wrz 07, 2012 11:50 am   

a moze jednak prosciej zalozyc sobie konto paypal? nie potrzebujesz do tego karty kredytowej. mozesz je zasilac zwyklymi przelewami.
https://www.paypal-market...oladowania.html
_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierza w ich prawdziwosc." - Abraham Lincoln

"Dlaczego meteoryty zawsze lądują w kraterach?" - Sedes z Porcelitu

http://bynajmniej.net
 
 
 
QAZAAR
Poczatkujacy

Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 5
Wysłany: Śro Wrz 12, 2012 11:42 pm   Jak doładować konto Lycamobile zza granicami Holandii

Witaj. Wnioskuję że jeśli posiadasz holenderską kartę Lycamobile to i na pewno masz konto w holenderskim banku np. ING. :028:
Jeśli tak jest to wystarczy poprosić googla o pomoc, a jeśli nie to nie trać czasu i nie czytaj dalej ;)
Wchodzisz na stronę www.google.pl i wpisujesz opwarderen nl i wyskakuje ci lista stron gdzie możesz doładowywać konto online gdziekolwiek jesteś na świecie.
Dla ułatwienia podaję ci strony: BELTEGOED , BELTEGOEDOPWAARDEREN lub OPWAARDEREN . Ja osobiście korzystam z ostatniej z tych wymienionych wyżej stron, ale obsługa pozostałych jest intuicyjnie podobna; czyli:
1. Wybierasz operatora ( w tym wypadku Lyca )
2. Wybierasz kwotę doładowania 10€ lub 20€ (100% dostajesz gratis + analogicznie 300mb/ lub 1 GB na internet )
3. Wybierasz metodę płatności: interesuje cię opcja iDEAL
4. Wybierasz bank np. ING NL
5. Wpisujesz swój adres email, dane do konta bankowego (login i hasło) - spokojnie, strona w tym momencie powinna przejść w tryb szyfrowania ssl.
6. Po zalogowaniu do panelu transakcyjnego (wszytko jest automatyczne) otrzymasz (jeśli masz aktywną usługę potwierdzeń) wiadomość tekstową SMS z hasłem jednorazowym które wpisujesz w odpowiednie i jedyne okienko na stronie (nie sposób się pomylić :036: )
7. I po chwili na stronie (zależne od wersji) wyświetli Ci się kod doładowania, na pewno otrzymasz tez potwierdzenie z kodem na emalia lub nawet gotowego smsa na swój telefon; w niektórych przypadkach wyświetla się kod doładowania ale proces wykonuje system i kasa sama wpada na konto. Jeśli tak nie jest to wykonujesz standardową opcję w telefonie... czyli *101*kod doładowania# i zielona słuchawka lub klawisz ok. A po chwili otrzymasz SMSa zwrotnego o pomyślnym doładowaniu i o aktualnej kwocie na koncie.
Mam nadzieję że ten krótki poradnik rozwiał twoje wątpliwości i wszytko stało się dla ciebie jasne. Jeśli dalej będziesz mieć problem, śmiało pisz na PW a moge dodać screeny krok po kroku.
Pozdrawiam Serdecznie
P.S: Powyższa metoda nie działa na Angielskich i Polskich kartach Lycamobile! powyższa metoda dotyczy tylko i wyłącznie holenderskich numerów komórkowych oraz pamiętaj że bedą w PL nie masz zadnych aktywnych promocji czyli gadasz za normalna europejska stawkę ( chyba 80c/min - tego nie wiem ;) ).
 
 
iskra090
Poczatkujacy

Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 1
Wysłany: Sob Lis 03, 2012 6:29 pm   

post edytowany


ogloszenia tylko w serwisie ogloszeniowym
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Sob Lis 03, 2012 6:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group