NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Praca Almerre Magazyn
Autor Wiadomość
darnix
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 2
Wysłany: Sob Sty 05, 2013 3:58 pm   Praca Almerre Magazyn

Witam mam na imię Dawid i niedługo wybija mi 20-stka. Na razie mieszkam w Polsce ale zawsze chciałem wyjechać.
Pare dni temu na mailu zobaczyłem ofertę pracy od firmy EUROWORK w magazynie na zbieraniu zamówień.

Pieniążki na wyjazd posiadam i chciałbym zobaczyć jak się żyje na emigracji.
I nasuwa mi się parę pytań, bo przecież kto pyta nie błądzi

1: Poczytałem parę tematów o agencji EUROWORK oraz paru innych i przeważają opinie niepochlebne. Do wszystkiego w internecie podchodzę sceptycznie ale napewno coś w tym jest. Czy ta praca jest pewno bo w ciemno nie chcę jechać?
2: Praca jest w Almeree ale z tego co czytałem to miejsce pracy często się zmienia. Mogę zostać wyrzucony na 2-gi koniec Holandii bez żadnego ostrzeżenia?
3:Mieszkania to podobno niezła rypanka można jakoś to samemu sobie załatwić np wynająć pokój lub coś w tym stylu czy jestem skazany na baraki?
4: Nie zamierzam odkładać pieniędzy do Polski więc myśle że te 750 ojro starczy na jakieś życie i relaks co jakiś czas?
 
 
gromak 
Nieśmiały użytkownik

Wiek: 42
Dołączył: 14 Gru 2012
Posty: 78
Skąd: Tilburg
Wysłany: Sob Sty 05, 2013 6:15 pm   

1. Zadajesz pytanie, na które nikt nie zna odpowiedzi. Jeżeli chodzi o Eurowork (nie ten z Katowic a z Opola) to moja żona wyjechała z nimi - okazało się, że trafiła do tureckiej agencji Conact w Vlardingen. Zmyła się stamtąd po 3 dniach.

2. Jestes pracownikiem do dyspozycji agencji - więc jeżeli ktoś uzna, że potrzebny jesteś 200km dalej, to jest to zgodne z prawem. W praktyce, agencje mają raczej swoich klientów w promieniu 50-100km (no chyba, że molochy takie jak tempo-team). Natomiast zmiana miejsca zakwaterowania, bez względu na zmianę pracy jest dość częsta.

3. Wynająć możesz - ale w agencjach, które pobierają 92,5E tygodniowo za mieszkanie (zarabiają dodatkowo) zazwyczaj nagle po tym traci się godziny. No cóż, business is business.

4. 750E/m-c na rozrywki, jedzenie i piwo wystarczy (nie mówię tu o cotygodniowych wypadach do klubów gdzie piwo kosztuje ok 3E za 0,25l).

Good Luck
 
 
darnix
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 2
Wysłany: Pon Sty 07, 2013 12:46 am   

Dziekuje za odpowiedź zdecydowałem sie na wyjazd ;)

[ Dodano: Nie Sty 13, 2013 8:09 am ]
Dowiedziałem się paru szczegółów od pani Kasi z EuroWork i mam kolejną dawkę pytań dla was
1: EuroWork kieruje mnie do pracodawcy zagranicznego Creyfs siedziba 5231 GT - Hertogenbosh
Po poszperaniu w necie znalazłem praktycznie same pozytywne opinie o nich ale nie jestem pewien czy to jest ta sama agencja o której myślę
http://www.facebook.com/c...?ref=ts&fref=ts
http://www.creyfs.nl/

W zakładce contact na stronce znalazłem dane adresowe, które podają że biuro jest w Almere - tam niby mam pracować czyli wydaje mi się że wszystko jest ok ale lepiej dmuchać na zimne :028:

2: link usuniety (zapoznaj sie z Regulaminem forum)
Jak wyliczyć stawkę wiekową netto

3:Czy ktoś z tego forum pracuje z tego Biura (EuroWork z KATOWIC)??

4:na to pytanie poszukaj odpowiedzi w odpowiednim dziale i temacie nie rob w watku smietnika

5: Czym lepiej pojechać do Holandii pociągiem czy busem?
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Pon Sty 14, 2013 12:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group