NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wizyta gemeente
Autor Wiadomość
Grafi_
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1
Wysłany: Czw Gru 27, 2012 4:42 pm   Wizyta gemeente

Witam serdecznie wszystkich forowiczów;)

Po mojej okolicy kręci się patrol gemeente do moich drzwi również się dobijali ale nie otwarłem;p Myślę że tu jeszcze wrócą.

Moja sytuacja wygląda następująco. Wynajmuje mieszkanie od mojego pracodawcy. Mam umowę wynajmu na czas nieokreślony. Jestem zameldowany ale mieszka ze mną moja dziewczyna bez meldunku. Biorę dofinansowanie do mieszkania i ubezpieczenia oraz obecnie od miesiąca zasiłek z UWV. Razem z dziewczyną pracujemy tu już prawie dwa lata.

Czy w razie kontroli gemeente coś mi grozi ? Jak usprawiedliwić obecność mojej dziewczyny.
Proszę o wszelkie porady i wskazówki jak postępować w momencie konfrontacji z urzędnikami gemeente. Wiem że najłatwiej było by zameldować moją dziewczynę , myśle że moje mieszkanie spełnia warunki by były na nim 2 osoby ale w takim wypadku obawiam się że stracę część dofinansowania do mieszkania.
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Gru 27, 2012 6:41 pm   

Grafi_,
Cytat:
Czy w razie kontroli gemeente coś mi grozi ?



z innego tematu

Cytat:
Nie, szansa ze ktokolwiek sie zorientuje jest mala, ale mimo wszystko obowiazek nakazuje sie zamldowac. Problemy moga sie pojawic jak np wynajmujesz mieszkanie i gemeente przyjdzie do Ciebie z wizyta.

[ Dodano: Pon Lip 25, 2011 3:39 pm ]
Btw takie rozumowanie to ja bym sobie wybila z glowy, poszukaj na forum ilu takich madrych bylo i mowilo, co ja bede sie meldowal/ubezpieczal itd itd a potem ku zdziwieniu przychodza kary, trzeba zwracac co sie nie nalezalo i tym podobne. Wyjatki niep otwierdzaja reguly.


http://forum.niedziela.nl...=83567&start=15
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group