NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Agencja Posrednictwa Pracy wysyla z PL do Holandii
Autor Wiadomość
dsdwdededt
Poczatkujacy

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 6
Wysłany: Wto Sty 29, 2013 1:25 pm   Agencja Posrednictwa Pracy wysyla z PL do Holandii

Kochani, otrzymalam ostatnio oferte pracy z Agencji Posrednictwa Pracy w PL. Oferta dotyczyla pracy w magazynie AH, powiedzcie mi o co chodzi? Sadzialam ze jestem wysylana bezposrednio do Alberta a w umowie ot niespodzianka... Polska Agencja wysylala mnie do Agencji holenderskiej... przeciez to niezgodne z prawem tzn z informacji ktore posiadam Polska Agencja nie ma prawa wysylac nas do kolejnej agencji w NL... i o co chodzi? Czemu nikt z tym nic nie robi?! Może sie myle dlatego prosze o rade czy to mozliwe?
_________________
It's better to be hated for what you are than to be loved for what you're not.
 
 
sephiroth1983
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Sty 2013
Posty: 14
Wysłany: Wto Sty 29, 2013 2:40 pm   

W grudniu ubiegłego roku byłem identycznie 'przekazany' z polskiej agencji do holenderskiej. Chodzi chyba o to, że obie agencje ze sobą współpracują. Nie ma w tym nic nie zgodnego z prawem. Wyjechałem z Randstad a znalazłem się w Tempo-Team.
 
 
biedrek
Poczatkujacy

Dołączył: 15 Paź 2012
Posty: 45
Wysłany: Wto Sty 29, 2013 9:30 pm   

a moze agencja pracy tymczasowej jest z Holandii a w Pl ma tylko biuro? tak tez bywa...
 
 
yaras22
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Lis 2007
Posty: 33
Wysłany: Wto Sty 29, 2013 9:43 pm   

Kiedys tez mnie taka niespodzianka spotkała. Wyjezdzam z Polski przez biuro a na miejscu w Holandii okazuje sie ze pracuje przez inne biuro.
Dziwne bylo tylko to ze w polskim biurze nic takiego nie powiedzieli.

W zeszłym roku tez byłem mozna powiedziec oddelegowany do pracy z jednego biura do drugiego, jednak nie stanowiło to zadnego problemu,wszystko było jak byc powinno, czyli legalnie i na luzie :)
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Wto Sty 29, 2013 10:17 pm   

dsdwdededt napisał/a:
Polska Agencja wysylala mnie do Agencji holenderskiej...

Duze firmy takie jak AH ,SLigro, TNT itd maja swoje wewnetrzne b.pracy . Wiec jak trafiasz do "wlasnego "b.pracy jest to mozliwe . Bo trafiasz odrazu do np AH , Sligro itd .
U nas w rejeonie w Fabryce frytek bylo sepcejalnie zalozone b.pracy na potrzeby fabryki i bylo prowadzone przez randstad .Pracowalo sie wtedy tylko i wylacznie w danej fabryce frytek.
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Śro Sty 30, 2013 9:18 pm   Re: Agencja Posrednictwa Pracy wysyla z PL do Holandii

dsdwdededt napisał/a:
Kochani, otrzymalam ostatnio oferte pracy z Agencji Posrednictwa Pracy w PL. Oferta dotyczyla pracy w magazynie AH, powiedzcie mi o co chodzi? Sadzialam ze jestem wysylana bezposrednio do Alberta a w umowie ot niespodzianka... Polska Agencja wysylala mnie do Agencji holenderskiej... przeciez to niezgodne z prawem tzn z informacji ktore posiadam Polska Agencja nie ma prawa wysylac nas do kolejnej agencji w NL... i o co chodzi? Czemu nikt z tym nic nie robi?! Mo�e sie myle dlatego prosze o rade czy to mozliwe?


To jak najbardziej mozliwe i powszechnie praktykowane. Polskie i holenderskie biura ze soba wspolpracuja i wazna jest tak naprawde jedynie ta umowa, ktora podpiszesz z biurem w NL. Jak masz pracowac w AH, to zapewne trafisz do E&A albo Adecco.
_________________
<cenzura>
 
 
Hera 
MODERATOR
Hera


Pomogła: 8 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 11 Maj 2007
Posty: 952
Wysłany: Czw Sty 31, 2013 11:05 pm   Re: Agencja Posrednictwa Pracy wysyla z PL do Holandii

bagniaczka napisał/a:
To jak najbardziej mozliwe i powszechnie praktykowane.

To jest też bardziej wygodne dla obu stron, czyli i dla ciebie i dla biura pracy. Biuro pracy i koordynator jest "na miejscu", dostępny w czasie godzin twojej pracy.
Ja pracuję przez holenderskie biuro (Timing) ktore też ma swoj oddział w konkretnym zakladzie pracy. Umowę/grafik/wolne - wszystko zalatwiam na miejscu, na pauzie lub po pracy bez konieczności dzwonienia i czekania na reakcję koordynatora.
_________________
Nigdy nie poddawaj się kiedy zgaśnie światło
Gdy cię walnie życia pięść
Nigdy nie poddawaj się dzisiaj nie jest łatwo
Jutro będzie lepszy dzień
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group