NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zerwanie umowy abonamentowej
Autor Wiadomość
bejb21 
Nieśmiały użytkownik
lulka21

Dołączyła: 06 Lut 2009
Posty: 65
Wysłany: Czw Sty 24, 2013 10:09 am   zerwanie umowy abonamentowej

Witam jak w temacie mam pytanie czy orjentujecie sie ile zapalce za zerwanie umowy abonamentowej w vodafonie? Zjezdzam na stale do polski a do konca umowy zostal mi jeszcze ponad rok. Czy moze byl ktos w takiej sytuacji?
 
 
 
ewcia.pol 
Mega gaduła

Pomogła: 15 razy
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 1071
Skąd: GLD
Wysłany: Czw Sty 24, 2013 10:55 am   

na ich stronie jest wszystko na temat

Schriftelijk:
Stuur een brief met je naam, adres, mobiele nummer, gewenste einddatum contract en je handtekening naar: Vodafone Afdeling Annuleringen Postbus 1500 6201 BM Maastricht

Wil je je abonnement opzeggen en is je contract nog niet afgelopen?
Dan betaal je het abonnementsgeld voor de maanden dat het contract nog loopt. Je vindt de einddatum van je contract bij 'Persoonlijke gegevens' in My Vodafone.
De opzegtermijn voor particuliere abonnementen is 1 maand, voor zakelijke abonnementen 3 maanden.

Heb je een toestel, modem of datakaart gekregen bij je abonnement, dan mag je dit houden, nadat het contract beëindigd is en alle openstaande rekeningen zijn betaald.

http://help.vodafone.nl/a...id/59/related/1

wypowiadasz z miesiecznym wyprzedzeniem i placisz za calosc zakontraktowanego czasu.
 
 
mamqa 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 11 Cze 2009
Posty: 592
Wysłany: Czw Sty 24, 2013 9:40 pm   

nie rozumiem po NL więc nie wiem dokładnie co w wyżej napisanym poście jest napisane, ale jak zjeżdżasz na stałe i się wymeldowujesz to zadzwoń i przedstaw swoją sytuację... My jak się z Niemiec przeprowadzaliśmy do Holandii to mogliśmy bez problemu zrezygnować, no ale kraj i operator był inny, ale pomyślałam że rada nie zaszkodzi a może pomóc.
_________________
"Mam tylko jedno skrzydło
To prawie tak jak anioł"
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Czw Sty 24, 2013 9:47 pm   

w powyzszym linku vodafona jest opisane ze wczesniej zerwanie kontraktu jest mozliwe ale jak zrywasz wczesniej kontrakt to musisz zaplacic oplaty abonamentowe do konca terminu/abonamentu ale telefon lub sprzet ktory dostales przy podpisywaniu kontraktu mozesz zatrzymac .
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
bejb21 
Nieśmiały użytkownik
lulka21

Dołączyła: 06 Lut 2009
Posty: 65
Wysłany: Pią Sty 25, 2013 7:28 am   zerwanie umowy abonamentowej

Dziekuje za pomoc
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group