NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Utrudnianie kontaków z dzieckiem
Autor Wiadomość
bejzbolo87
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 1
  Wysłany: Wto Gru 10, 2013 12:40 pm   Utrudnianie kontaków z dzieckiem

Moze ktos pomóc ?!!!!! moja ex partnerka utrudnia mi kontakt z 2 letnią córeczka od 6 miesiecy nie wiem co sie dzieje z moim dzieckiem . nie pozwali mi na widzenia z nią , a ja jestem w trakcie zalatwiania wszytskiego w sądzie . czy moja "ex" dobrowolnie moze tak postępować , gdz mam pełne prawa do dziecka ? i czy moze ona w jakis sposób za to odpowiedzieć prawnie ? córka mnie nie poznaje i boi sie bo jestem dla niej obcy . Pisze tutaj bo radca prawny juz duzo ze mnie zdarł a rezultatów zero .
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Wto Gru 10, 2013 10:22 pm   

Wybierz sie do Matschapelijkewerk, moze cos pomoga. A przynajmniej kasy nie zedra. To cos w rodzaju pracownikow socjalnych.
_________________
<cenzura>
 
 
Emmely
Poczatkujacy

Dołączył: 16 Gru 2012
Posty: 25
Wysłany: Czw Sty 09, 2014 7:35 pm   Re: Utrudnianie kontaków z dzieckiem

[quote="bejzbolo87"]Moze ktos pomóc ?!!!!! moja ex partnerka utrudnia mi kontakt z 2 letnią córeczka od 6 miesiecy nie wiem co sie dzieje z moim dzieckiem . nie pozwali mi na widzenia z nią , a ja jestem w trakcie zalatwiania wszytskiego w sądzie . czy moja "ex" dobrowolnie moze tak postępować , gdz mam pełne prawa do dziecka ? i czy moze ona w jakis sposób za to odpowiedzieć prawnie ? córka mnie nie poznaje i boi sie bo jestem dla niej obcy . Pisze tutaj bo radca prawny juz duzo ze mnie zdarł a rezultatów zero .[/quote


Bolesna sprawa. Nie wiem czy ta Twoja ex mieszka w NL. Jesli sprawa sie tutaj toczy to radze zlozyc wniosek w sadzie o prawo widzenia sie z dzieckiem. Wez adwokata do spraw rodzinnych i dzialaj. Adwokat (i tylko) moze w tutejszym sadzie zlozyc wniosek o sprawe w trybie przyspieszonym ze wzgledu na dobro dziecka. Zadni tam radcy bo to nie pracuje. Mozesz udac sie do Kinderbescherming badz Jeugdzorg o porade. Radze z kims biegle mowiacym po holendersku. Tam zazwyczaj nie lubia innych jezykow. Powiem Ci ze te sprawy wsrod samych Holendrow tocza sie przewlekle dlugo. Czasami nastraszenie Kinderbescherming badz Jeugdzorg pomaga i juz na pewno jesli chodzi o polskie rodziny. Ale ktos musi do Twojej ex ladny list wystosowac i moze od razu zmadrzeje.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group