NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Panicelinka
Pon Lut 05, 2018 5:00 pm
Mienie przesiedleńcze
Autor Wiadomość
youlicek
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Paź 2017
Posty: 3
Wysłany: Pon Lut 05, 2018 4:20 pm   Mienie przesiedleńcze

Witam,

W czerwcu 2017 roku kupiłem nowy samochód w Polsce i praktycznie zaraz po zakupie pojechałem nim do Holandii. Obecnie nie jestem zameldowany, planuje to zrobić w najbliższym czasie. Odczekałem wymagane pół roku i chciałbym wziąć samochód jako mienie przesiedleńcze. Stąd moje pytanie czy jest szansa na to, że Douane się nie doczepi do tego, że samochód był użytkowany w Holandii w tym okresie. Czy aż tak dokładnie to weryfikują czy wystarczy dowód, że jestem posiadaczem tego pojazdu dłużej niż pół roku. Może ktoś miał analogiczną sytuacje i może coś więcej powiedzieć, podpowiedzieć. Dzięki

Pozdrawiam

PS. Proszę szanowna moderator o nie zamykanie, podane przez Ciebie artykuły przeczytałem w całości ale nie znalazłem tam odpowiedzi w na swoje pytania, a forum służy między innymi do tego żeby wymieniać się doświadczeniami.

To jest kolejne i ostatnie ostrzezenie
Link, ktory podalam odpowiadajac na twoje wczesniejsze pytanie jest odpowiednim miejscem do umieszczenia tego postu.
Jesli jeszcze raz ,umiescisz niepotrzebnie nowy watek , zablokuje ci mozliwosc udzielania sie na forum .
Ostatnio zmieniony przez Panicelinka Pon Lut 05, 2018 5:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group