NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dieta
Autor Wiadomość
Justine 
Super gaduła


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 209
Skąd: Eindhoven
  Wysłany: Śro Maj 28, 2008 12:53 am   Dieta

Znacie jakas magiczna diete + zestaw cwiczen, koniecznie sprawdzona, ktora ulatwia zrzucenie brzuszka? :061:

Objadalam sie w snack barach a teraz cierpie :011:
_________________
Work like you don't need the money,
Love like you've never been hurt,
And dance like no one's watching.
 
 
ulcia_h 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 25 Lut 2008
Posty: 78
Skąd: Heerjansdam
Wysłany: Śro Maj 28, 2008 6:35 am   

Jogging-codziennie.Ja chodze na fitness 3-4 razy w tygodniu i biegam codziennie,bo tez przytylam tutaj 2 kg ale juz jest ok, nastawiam sie na rzezbienie sylwetki na lato teraz :029: Basen tez jest dobry.Napewno musisz zrezygnowac z fast fodow, gazowanych napoji i sport-przede wszystkim.Zycze powodzenia
 
 
ajax4ever 
PRZYJACIEL FORUM

Pomógł: 12 razy
Wiek: 34
Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 439
Wysłany: Śro Maj 28, 2008 8:24 am   

To mówicie, że zrzucamy mięsień piwny na lato...? :083: :029:

P.S. Ja nigdy nie zrezygnuje z fast foodów :P .

P.S. 2. Tak jak pisała ulcia_h i do tego brzuszki. To jest chyba najlepsze ćwiczenie na płaski brzuch.
 
 
 
Nika 
Poczatkujacy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 01 Cze 2007
Posty: 40
Skąd: Friesland
Wysłany: Śro Maj 28, 2008 8:39 am   

Hej,
ja nie chodziłam na żadną siłownię tylko opracowałam sobie zestaw ćwiczeń na pół godzinki każdego dnia- ale musisz być bardzo konsekwentna. Ja robiła brzuszki- zaczęłam od 20 w jednej serii, nożyce rowerek- wszystko to, co pozwala pracować mieśniom brzuszka i ud, skończyłam na 50 brzuszkach. Musisz uważać, żeby się pierwszego dnia nie przeforsować,bo potem mięśnie tak bolą,że trzeba zrobić przerwę na parę dni, a tu chodzi o naprawdę pół godzinki dziennie, ale każdego dnia. Efekt był widoczny po paru tygodniach.
Co do jedzenia...ja tam się jakoś nigdy nie ograniczam, nie cierpię być głodna, ale jak przychodzi wiosna, to jem więcej warzywek i owoców, bo lubię.
Swoją drogą muszę wrócić do tego nawyku "pół godzinki dziennie"...
pozdrawiam i sukcesów życzę :)
_________________
"A baby is God's opinion that the world should go on"~Carl Sandburg
 
 
Magda W 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 3 razy
Wiek: 45
Dołączyła: 09 Lut 2007
Posty: 553
Skąd: Zoetermeer / Gdynia
Wysłany: Śro Maj 28, 2008 9:33 am   

A slyszalas moze o diecie garsciowej moim zdaniem najlepsza jesz co 3 godziny tyle co ci sie w garc zmiesci po paru tygodniach zmniejszy ci sie zoladek .ale efekty najbardziej widoczne sa w pierwszych dniach diety :) . pozdrawiam i mam nadzieje ze pomoglam no i duzo wody mineralnej :)
_________________
Życie jest za krótkie żeby pić marne wino
Życie jest za krótkie by miłości dać zginąć
Życie jest za krótkie żeby się nie spieszyć
Życie jest za krótkie by się nim nie cieszyć
 
 
nelly 
Super gaduła
Pani Viking :)

Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 205
Skąd: Uppsala
Wysłany: Śro Maj 28, 2008 12:05 pm   

ajax4ever napisał/a:
P.S. Ja nigdy nie zrezygnuje z fast foodów :P .


Ja tez nie :P

Olac diete jak sie wyglada ok ;)

Ja nie moge byc grubsza, jakos mi nie wychodzi :P Ciagle ta sama waga :| Moze kiedsy sie to zmieni :033:

Moja mama zawsze poleca diete typu ŻP. - Żreć Połowę ;) Ta dieta plus wyciecie woreczka zolciowego i zjechala 30 kilo :038: :082:
_________________
Nell
Ostatnio zmieniony przez nelly Śro Maj 28, 2008 12:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Śro Maj 28, 2008 12:17 pm   

nelly napisał/a:

Olac diete jak sie wyglada ok ;)

Ja nie moge byc grubsza, jakos mi nie wychodzi :P Ciagle ta sama waga :| Moze kiedsy sie to zmieni :033:

Moja mama zawsze poleca diete typu ŻP. - Żreć Połowę ;) Ta dieta plus wyciecie woreczka zolciowego i zjechala 30 kilo :038: :082:


Nelly az obudzilas we mnie nadzieje z tymi 30kg he he ale ona pewnie stosuje sie do zalecen polskich lekarzy: bez woreczka jestes wiec ciezkostrawne/tluszcze/slodycze etc odstawic na bok.
Ja niestety jestem pod opieka holenderskich ktorzy mowi: ciesz sie dusza! jedz co chesz najwyzej sie nie strawi i to co zjesz "wyjdzie" w takiej samej formie :)
 
 
RobKAM 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 17 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2007
Posty: 666
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Śro Maj 28, 2008 12:51 pm   

Justyna a moze dieta kopenhadzka + 6 Weidera?Podobno jak sie robi te cwiczenia regularnie to rezultaty sa swietne.
_________________
nie jestem idealna,ale idealnie sobie z tym radze...
 
 
Justine 
Super gaduła


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 209
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Śro Maj 28, 2008 3:29 pm   

RobKAM napisał/a:
Justyna a moze dieta kopenhadzka + 6 Weidera?Podobno jak sie robi te cwiczenia regularnie to rezultaty sa swietne.


Tez sie nad tym zastanawialam.
http://www.niedziela.nl/f...highlight=dieta
Czytalam o niej, az sie wierzyc nie chce ze tak mozna schudnac.
A jedzenie, ktore mozna jesc jest nawet smaczne, nie ma kroliczego zarcia :083:
_________________
Work like you don't need the money,
Love like you've never been hurt,
And dance like no one's watching.
 
 
mroweczka 
Gaduła


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 18 Cze 2007
Posty: 192
Skąd: Loenen aan de Vecht
Wysłany: Śro Maj 28, 2008 5:48 pm   

Ja rowniez ustalilam sobie zestaw cwiczen na okolo 40 min dziennie i biegi do 2 razy w tygodniu. Do tego ŻP a w tym prawie wcale miesa, no chyba ze drob i duzo soji, warzywka owoce i picie duzo wody. Efekty byly juz po pierwszym tygodniu.... wiec polecam ;)



Pozdrawiam
_________________
You can't stop me
You can't break me
You can't reach me
You can't see me
You can try all you can
But you'll never defeat me!
 
 
 
alicja2911 
PRZYJACIEL FORUM


Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 11 Gru 2006
Posty: 390
Wysłany: Śro Maj 28, 2008 6:04 pm   

nelly napisał/a:
Ja nie moge byc grubsza, jakos mi nie wychodzi :P Ciagle ta sama waga :| Moze kiedsy sie to zmieni :033:

oj jeszcze z 2 -3 latka i moze sie to zmienic :033:
Wierz mi :083:
Pozdrawiam a te ZP to fajny sposob :030:
 
 
nelly 
Super gaduła
Pani Viking :)

Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 205
Skąd: Uppsala
Wysłany: Śro Maj 28, 2008 8:54 pm   

Renata_H napisał/a:
Nelly az obudzilas we mnie nadzieje z tymi 30kg he he ale ona pewnie stosuje sie do zalecen polskich lekarzy: bez woreczka jestes wiec ciezkostrawne/tluszcze/slodycze etc odstawic na bok.
Ja niestety jestem pod opieka holenderskich ktorzy mowi: ciesz sie dusza! jedz co chesz najwyzej sie nie strawi i to co zjesz "wyjdzie" w takiej samej formie :)


Hihihi :D Renatko, moja mama powiem szczerze jest wybredna jesli chodzi o jedzenie, ale to nie ze wzgledu na diete. Nie laczy pewnych rzeczy razem - na przyklad pomija ziemniaki na obiad (bo niezbyt lubi), zjada miesko i surowke, no i zupe. Co do reszty - nie stosuje sie do zadnych innych wymyslow lekarzy (woreczka pozbyla sie w Szwecji :D ). Mieso z grilla uwielbia, w nocy nachodzi ja czasem "smak" na cos czekoladowego albo lody. Typowa kobitka :D Przed operacja jadla tak samo, byla bardzo potezna (z tego co lekarze mowili leki ktore brala oraz tabletki na alergie powodowaly u niej wzmozone laknienie i bylo to widac - ale to nie bylo jedzenie tylko opychanie sie), a teraz ja ja moge zlapac i z pokoju wystawic jak za duzo gada hehe :033: Po prostu widac ze przemiana materii sie troche zmienila. Wiem, ze mama unika jajek, ale 2 na tydzien pewno, ze zje.

[ Dodano: Sro Maj 28, 2008 8:56 pm ]
alicja2911 napisał/a:
oj jeszcze z 2 -3 latka i moze sie to zmienic :033:
Wierz mi :083:
Pozdrawiam a te ZP to fajny sposob :030:


Hehe zobaczymy :033: Ale pewno po ciazy bioderka sie poszerza :D Choc widzc moja mame i babcie to raczej nie mam specjalnej nadziei :011: Wygladaja powiedzmy sobie: przecietnie: ani za grube ani za chude. Fajne geny :033:
_________________
Nell
Ostatnio zmieniony przez nelly Śro Maj 28, 2008 8:59 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
jedrzej2225 
Mega gaduła

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 1147
Skąd: Purmerend
Wysłany: Śro Maj 28, 2008 9:30 pm   

Czuję się właściwie "specjalistą" jeśli chodzi o odchudzanie.Jak przyjechałem do Holandii ważyłem ok.125 kg, po pół roku 79.Taki wyczyn pozwala chyba nazywać siebie specjalistą.
 
 
Justine 
Super gaduła


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 209
Skąd: Eindhoven
Wysłany: Śro Maj 28, 2008 9:43 pm   

No to chyba ja sie zaopiekowałam kilogramami, ktore zrzuciłeś.
Mi przybyło około 8-9 kilo extra :011:

Teraz powoli zrzucam. Ale powoli.
Po sesji biore sie za diete. Bo nie wyobrazam sobie zakuwania bez czekolady :083:
_________________
Work like you don't need the money,
Love like you've never been hurt,
And dance like no one's watching.
 
 
jedrzej2225 
Mega gaduła

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 1147
Skąd: Purmerend
Wysłany: Śro Maj 28, 2008 9:51 pm   

Polecam surówkę (sałatkę) z odtłuszczonym jogurtem,lub mus jabłkowy-tani,też słodki a mniej kaloryczny.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group