NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gochna H
Nie Lip 10, 2011 2:06 pm
Rodzinne z Halandii
Autor Wiadomość
pawpla3034 
Poczatkujacy

Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 9
Wysłany: Nie Lip 10, 2011 6:09 am   Rodzinne z Halandii

Witam.....
Mam problem mam dwóch super synów :)
Jednego syna 6 letniego z byłą żoną który mieszka z nią i chciałbyn pobrac z holandi na niego rodzinne ale moja była pobiera w polsce na niego rodzinne czy moge pobrac na niego tez z holandi?? płace na niego alimenty w wysokosci 300 zł miesiecznie....
Drugiego syna mam z aktualną partnerka w wieku 6 miesiecy na którego tez płace alimenty w wysokosci 500 zł alimenty musiała mi założyc aktualna partnerka ze wzgledu ze nie jestesmy małżenstwem i aby dostac wychowawcze musiała mnie o nie podac ....
prosze opiszcie i pomóżcie jak moge starac sie na synów o rodzinne z Holandii
Pozdrawiam i Dziekuje :)
mój adres e-meil; [email protected]
 
 
bejupi 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 670
Wysłany: Nie Lip 10, 2011 7:24 am   

1. do prawdziwej bylej ex musial bys te pieniadze wysylac wiec jesli kombinujesz aby ten kinderbijslag sobie wziac to dowidzenia svb zapyta cie o dowody przelewow i bedziesz kase zwracal
teraz placisz 300zl alimentow jakby wiedziala ze siedzisz w nl to od razu moglaby wiecej zazadac w koncu teraz jestes bogaty

2. ladnie kombinujecie ze swoja obecna aby kase z polskiego systemu wyludzic nie ma co ale na to dziecko juz sam bys mogl pobierac zasilek
Ostatnio zmieniony przez bejupi Nie Lip 10, 2011 7:25 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
osiolek100 
Nieśmiały użytkownik

Dołączyła: 17 Mar 2010
Posty: 60
Wysłany: Nie Lip 10, 2011 9:09 am   

Nie ma najmniejszych przeciwwskazań, żeby pobierać rodzinne w Holandii na obydwoje synów, nie ma znaczenia, czy to są dzieci ze związku, który istnieje teraz, czy też na dzieci z byłym partnerem. To, ze w Polsce pobiera się zasiiłek rodzinny to nie ma problemu, po prostu Holenderski zasiłek rodzinny zostanie pomniejszony o wysokość pobranego zasiłku w Polsce. Na pewno będzie trzeba się przygotować na to,że bedziesz musiał mieć udokumentowane dowody wpłaty na każde dziecko w kwocie minumum około 410 euro(jak również potwierdzenia ,że pieniądze te zostały w jakis sposób wykorzystane przez odbiorcę), a reszta może troche potrwac,ale nie powinno byc problemu.
Dla Bejupi: dlaczego od razu zakładasz kombinatorstwo? troche mało wiesz,a rzucasz dziwnymi komentarzami... sytuacje życiowe naprawdę układają się różnie i chyba nikomu nic do tego co u kogo i jak? Nie uważasz?
_________________
chciwość zabija wszystko
 
 
bejupi 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 670
Wysłany: Nie Lip 10, 2011 1:37 pm   

to jest kombinatorstwo bo oni sa razem ale ona go posadzila aby wyludzic zasilek panstwowy

a ten zasilek na dziecko z byla exx to zamierzal zatrzymac dla siebie i go jej i dziecku nie wysylac
Ostatnio zmieniony przez bejupi Nie Lip 10, 2011 1:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Nie Lip 10, 2011 2:05 pm   

pawpla3034,

Ty nie pytaj jak ...po prostu zloz potrzebne dokumenty w SVB i czekaj na odpowiedz ale musisz uzbroic sie w cierpliwiwosc bo to potrwa

jesli naleza sie pieniadze na dzieci to je otrzymasz

a takie tematy istnieje juz na forum, wystarczylo w jednym z nich umiescic post

http://forum.niedziela.nl...df374be2bbbc498

http://forum.niedziela.nl...e76ee7d2b9d5c46
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Lip 10, 2011 2:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group