NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Gochna H
Śro Kwi 07, 2010 6:19 pm
Jaka agencja ?
Autor Wiadomość
Hex 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 1
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Lip 01, 2008 10:24 am   Jaka agencja ?

Witam,

Mam 17 lat i chce wyjechać do Holandii. Jestem osobą bez kwalifikacji, najbardziej interesuje mnie praca w szklarniach. Przeczytałem wiele negatywnych opinii na temat Polskich agencji, mimo to nadal chce wyjechać do pracy. Z którą z agencji proponowali byście pojechać ? istnieje jakaś porządna, która Was nie zawiodła ? Zgłaszałem sie już do OTTO i Van Koppen $ Van Eijk, mówili, że zadzwonią ale już przez długi czas czekam na odpowiedz ..

Mam nadzieje, że wszystkie Wasze posty mi pomogą :)
 
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Wto Lip 01, 2008 3:26 pm   

Nie obraz sie ale ja proponuje... najpierw skoncz szkole Hex, bo zdaje sie ze w Holandii 17 latek ma jeszcze obowiazek nauki. W swoim zyciu jeszcze zdazysz sie napracowac .... przemysl czy nie warto dalej sie doksztalcac? :039:
 
 
Hex 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 1
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Lip 01, 2008 3:50 pm   

Aktualnie nie uczę się, wkrótce skończę 18. Zdaje sobie sprawę z tego, że stawki nie będą zbyt ciekawe ale naprawdę zależy mi na tym by wyjechać w najbliższym czasie.
Ostatnio zmieniony przez Hex Wto Lip 01, 2008 3:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Wto Lip 01, 2008 5:41 pm   

Aktualnie, to wiem ze w Polsce sa wakacje :037: bedzie Ci trudno cos znalezc jak sam ''widzisz'' agencje ludzi olewaja i kantuja ( prawdopodobnie nie wszystkie !!)ale ja nie znam takich co sa ok!!! przyjazd w ciemno z gory odradzam Na forum sa starsze i nowsze wpisy o tym jak inni tu zaczynali poczytaj moze znajdziesz wsrod tych postow informacji ktore beda Ci przydatne. :035:
 
 
aniazdw899 
anka

Wiek: 34
Dołączyła: 21 Kwi 2010
Posty: 0
Wysłany: Śro Kwi 21, 2010 9:28 am   

chciala bym sie dowiedziec ...czy ktos zna jakas dobra agencje pracy??
szukam pracy w holandi...moze mi ktos pomoc??
Pozdrawiam
 
 
 
Illumini 
Nieśmiały użytkownik

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Kwi 2010
Posty: 83
Wysłany: Śro Kwi 21, 2010 10:54 am   

Wybierz sobie 10 agencji pracy, napisz kazda firme na pojedynczej kartce papieru, wzuc do jakiegos pojemnika i wylosuj:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group