NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
polskie położne
Autor Wiadomość
szeda 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 09 Mar 2007
Posty: 514
Skąd: Haga
Wysłany: Pon Cze 15, 2009 2:57 pm   

nie musisz miec skierowania, najlepiej jak wyszukasz kogos najblizej ciebie (patrz 'verloskundige' w ksiazce tel. lub np. na googlach +miejsce zamieszkania, powinnas znalezc praktycznie po kodzie zamieszkania) mozesz zadzwonic i sie umowic na spotkanie;
mozesz zadzwonic juz teraz ale sadze ze w 4 tyg. nikt cie nie przyjmie i nie zaleci zadnych badan, jesli zadzwonisz teraz zostaniesz umowiona na pierwsza wizyte w 6 lub 8 tyg. ciazy

przy wizycie zostanie ci zmierzone cisnienie, waga, pewnie posluchasz przez dopplera bicia serca maluszka i tyle dostaniesz skierowanie na 1-sze echo (tu pewnie tez bedziesz musiala zarejestrowac sie sama telefonicznie), generalnie jeszcze wywiad nt. picia, palenia, alergii, chorob jakie przeszlas itd. (ja wypelnialam dodatkowo ankiete z tymi wszystkimi pytaniami)
 
 
 
alliahhh 
Poczatkujacy

Wiek: 39
Dołączyła: 15 Cze 2009
Posty: 4
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 10:31 am   

Dziekuje ci bardzo za pomoc!!pozdrawiam pa
_________________
Alliahhh
 
 
asiunia666 
Poczatkujacy

Dołączyła: 04 Sie 2011
Posty: 1
  Wysłany: Czw Sie 04, 2011 3:44 pm   ciąża i ubezpieczenie

]witam!
Mam ogromny problem. Jestem w 19tyg. ciąży dotąd miałam położną opłaconą i wszytsko było w porządku. 10 czerwca skończył mi sie kontrakt i jestem bez pracy na chorobowym. Płaci mi teraz uvw. Dowiedziałam sie parę dni temu że nie mam ubezpieczenia i muszę płacić za wszystko z własnej kieszeni. Z tym, że nie stać mnie aby za tą jałmużnę jaką otrzymuję płacić. dlatego szukam jakiegoś taniego ubezpieczenia dla ciężarnych. Proszę doradźcie mi jaką firmę wybrać i jak w ogóle się do tego zabrać....jestem na prawde w trudnej sytuacji...
Ponadto niedługo mam coś w rodzaju komisji lekarskiej w uvw jak mam do tego podejsc i co moge im powiedziec zeby nie zabrali mi zasilku?Proszę o pomoc!!!!



post edytowany

nie umieszczaj na forum postow napisanych pogrubiona czcionka
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Czw Sie 04, 2011 4:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
damianek7403
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 3
Wysłany: Nie Lut 05, 2012 9:49 am   

Moja dziewczyna jest w 11 tygodniu ciazy i szukamy pilnie polskiej poloznej w gm.Westland.Prosze o jakiekolwiek namiary.Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez damianek7403 Nie Lut 05, 2012 9:53 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
misiakasia 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lis 2011
Posty: 51
Wysłany: Nie Lut 05, 2012 12:44 pm   

podejrzewam, że najbliżej bedzie Ci do den Haag okolo 15 km pokazuje mapa. Jesli chodzi o polska położna.

Pani Małgorzata Szylar-Braun, położna
adres: Gabinet Połozniczy w Centrum Zdrowia Loosduinen, Strausslaan 90, 2551NR Den Haag, Zuid-Holland, Nederland / Holandia.
rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godz 8.00-9.00


tel: +31-70-889-1382, +31-6-1026-0103
 
 
damianek7403
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 3
Wysłany: Pon Lut 06, 2012 9:47 am   

Moja dziewczyna jest w 11 tygodniu ciazy i szukamy pilnie polskiej poloznej w gm.Westland.Prosze o jakiekolwiek namiary.Tylko prosilbym kogos poza Pania Malgorzata Szylar-Braun,poniewaz odmowila nam na zbyt duzą iloscią pacjentek.Pozdrawiam
 
 
jagodka 
Gaduła nad gadułami :-)
zona udomowiona


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 601
Skąd: HAGA
Wysłany: Pon Lut 06, 2012 11:35 am   

no to masz problem bo z tego co wiem tutaj sa tylko dwie polskie polozne i kazda jest bardzo zajeta..
to dopiero 11 tydzien wiec jeszcze macie czas...
a dlaczego chcecie koniecznie polska polozna? teraz wiesz ze trudno jest z nia sie umowic wiec bedziecie musieli wybrac holenderska..
 
 
Bronka 
Mega gaduła


Pomogła: 31 razy
Dołączyła: 27 Maj 2010
Posty: 1086
Wysłany: Pon Lut 06, 2012 12:44 pm   

Jagodka naliczylam 3 polozne :-) :

http://polski-lekarz-za-g...rze-w-holandii/
_________________
Fox- kolejny niechciany psiak do adopcji

https://www.olx.pl/oferta...html#eb5bd1b1c3
 
 
jagodka 
Gaduła nad gadułami :-)
zona udomowiona


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 601
Skąd: HAGA
Wysłany: Pon Lut 06, 2012 2:03 pm   

Bronka, juz sa 3???
za "moich czasow" byly tylko dwie i tez okropnie zajete tak ze dalam sobie spokoj i spotykalam szpitalna holenderska polozna - bez roznicy bo i tak rodzilam w szpitalu pod opieka lekarzy i szpitalnych (drugich) poloznych :D
 
 
damianek7403
Poczatkujacy

Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 3
Wysłany: Pon Lut 06, 2012 5:02 pm   

Z tego powodu szukamy polskiej poloznej,poniewaz ciezko jest u nas z jezkiem.Tzn.jeli moja dziewczyna jest w 11stym tyg.ciazy to nie musimy miec poloznej.Jak tak to kiedy mamy sie o nia starac??
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Pon Lut 06, 2012 6:35 pm   

11 tyg to my juz bylismy po dwoch USG i chwile przed trzecim...
Musicie miec kogos kto poprowadzi ciaze - poloazna lub ginekolog w szpitalu (w uzasadnionych przypadkach)
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Śro Mar 20, 2013 8:58 pm   

przeniesione


Madziuchna napisał/a:
Witam.
Pilnie poszukuję polskiej położnej z Amsterdamu lub okolic. Jeśli ktoś by miał jakiś numer tel lub adres byłabym bardzo wdzięczna :)
 
 
Madziuchna 
Poczatkujacy

Dołączyła: 21 Lut 2009
Posty: 35
Skąd: a dużo by pisac...
Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 8:08 am   

post edytowany

na forum nie podajemy danych personalnych innych osob bez ich zgody
o tym czy masz taka zgode nic nie wspomnialas
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Nie Kwi 07, 2013 11:19 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ewciap
Poczatkujacy

Dołączył: 27 Maj 2013
Posty: 1
Wysłany: Śro Cze 12, 2013 10:40 am   

witam czy może była któraś z was u polskiej położnej w Hadze prywatnie, może ktoś wie ile bierze ona za wizytę
 
 
Kasica31 
Nieśmiały użytkownik

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 56
Wysłany: Czw Lut 27, 2014 12:30 pm   

W zasadzie spozniona odpowiedz,ale jezeli ktoras z przyszlych mam bedzie poszukiwala polskiej poloznej w Amsterdamie,to podaje namiary

Hygieastraat8
1076 RM Amsterdam
nr tel.06 14 92 60 61
Praktyke te prowadza dwie polozne polska-Irena Borcuch i holenderska-Flore Selen.Jezeli chodzi o godziny i dni przyjec to jest to elastyczne.Badania typu USG i czy osluchiwanie,ze tak powiem serduszka dzieciaczka robione sa na miejscu.Moja ciaze prowadzila wlasnie p.Irena i nie moge miac zadnych zastrzezen pod Jej adresem.Porod odbierala Flore i jestem calkowicie pod wrazeniem kompetentnosci tej poloznej.A i najwazniejsze nie jest to prywatna praktyka i rowniez nie potrzebujesz skierowania od lekarza domowego.
Ostatnio zmieniony przez Kasica31 Czw Lut 27, 2014 12:46 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group