NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Oszuści z xworkersa !
Autor Wiadomość
agnessenga 

Dołączyła: 07 Sty 2008
Posty: 0
Wysłany: Czw Sty 10, 2008 2:27 pm   Oszuści z xworkersa !

Do wszystkich zainteresowanych!

21 grudnia przyjełam ofertę pracy przez biuro pośrednictwa w NL o nazwie XWORKERS,OFEROWANO MI CIEKAWą ,lekką i przyjemną pracę na okres świąteczny.Po przyjeździe wyszło szydło z worka.Okazało się wszystko jedną wielką ściemą!Biuro znajduje się w mieście Huizen,ul.rokerijweg 12 1271 AH HUIZEN.cAłY PIERWSZY TYDZIEń NIE PRACOWAłAM pOINNFORMOWANO MNIE żE DOPIERO W PRZYSZłYM TYGODNIU BęDZIE DLA MNIE PRACA,I POCZął WE MNIE GNIEW KIEłKOWAć Aż SIę ZAGOTOWAłAM!Zadzwoniłam do biura z pretensjami do pani:<<cenzura>> i co usłyszałam przez telefon?że to nie od nich zależy!Boże jacy puści ludzie,umieją czarować przez telefon i nic pozatym,kłamią kręcą każdego, rozwożąc do pracy ludzi autem goście jeździli ujarani że mało niektórzy nie wylądowali w rowie!Skandal!,kobieta zupełnie nieodpowiedzialna,gubiąca się w swoich zeznaniach odpowiedziach na pytania zadające przez ludzi. Bądźcie mądrzejsi od nas i nie ufajcie tej firmie zostaniecie oszukani jak kilkoro z nas.Za wszystko zedrą z was pieniądze np: Domek za 1 tydzień pobytu 60euro,karta na zakład 10 euro,buty do pracy w firmie 27.50 euro.Przy czym jeszcze sami musieliśmy zrobić zrzutę na paliwo żeby zrobić zakupy w mieście!Paranoja! Wszyscy kłamią i rąbią co się da włącznie z paliwem,powód jest prosty na firmowym paliwie jeżdzili do kofika w wiadomym celu.Niektórzy pracowali tylko dwa dni w tygoniu po osiem godzin zarabiając nie całe 100 euro za dwa dni i z tego zabrali im 60ero za domek.Pozatym na każdym domku mieli swojego człowieka który zajmował się w cydzysłowiu organizacją, u nas też był taki dostał przydomek Anioł!śmiech na sali zbierał po 1euro od ludzi na środki czystości. Zapraszam do przeczytania tego naprawdę warto.My mieszkaliśmy w Zeewolde ul:Priempad 5.Ukaże się tu więcej informacji na ten temat ponieważ ludzie im tego nie odpuszczą zostali zrobieni w balona jak ja.Pozdrawiam Cyganka :088:
Ostatnio zmieniony przez Niedziela.NL Pon Mar 23, 2009 3:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Sty 10, 2008 5:35 pm   Re: Oszuści z xworkersa !

agnessenga napisał/a:
Do wszystkich zainteresowanych!

,OFEROWANO MI CIEKAWą ,lekką i przyjemną pracę na okres świąteczny.!, Bądźcie mądrzejsi od nas i nie ufajcie tej firmie zostaniecie oszukani jak kilkoro z nas. .Pozdrawiam Cyganka :088:
zastanawiam sie nad ta czescia Twego postutu..czy jestes mala dziewczynka zeby wierzyc w bajki? napisz jeszcze Cyganko jesli juz piszesz o jakiejs firmie, ze Polacy(oczywiscie nie wszyscy) ktorzy tu przyjezdzaja do pracy mysla podobnie czyli oczekuja pracy lekkiej latwej i przyjemnej a jak na miejscu sie okaze ze trzeba rekawy zakasac ... to nastepnego dnia w najlepszym wypadku po kilku przepracowanych dniowkach olewaja robote i pryskaja w sina dal!!!!.... i zeby nie bylo ze kogokolwiek tu bronie ....w mojej miejscowosci jest skupisko naszych rodakow zreszta niemal za ''plotem''...nie chce opisywac tego co tu sie dzieje ale jedno daje sie zauwazyc rotacja ludzi ogromna i typow z pod ciemnej gwiazdy nie brakuje .... czasem odnosze wrazenie ze polskie wiezienia oglosily amnestie!!!Jedno mnie zastanawia jak normalni uczciwi Polacy odnajduja sie w takiej sytuacji w tym ''przekroju'' spolecznym?
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Dubus 
Nieśmiały użytkownik
szyderca


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Kwi 2007
Posty: 59
Skąd: Bergen op Zoom
Wysłany: Czw Sty 10, 2008 11:02 pm   Re: Oszuści z xworkersa !

Gochna H napisał/a:
czasem odnosze wrazenie ze polskie wiezienia oglosily amnestie!!!Jedno mnie zastanawia jak normalni uczciwi Polacy odnajduja sie w takiej sytuacji w tym ''przekroju'' spolecznym?


Wiesz,przez jedna z firm w ktorej wykonuje zlecenia przewinelo sie juz troche rodakow,jak szybko sie pojawiali tak szybko znikali,w koncu wlasciciel stwierdzil ze nigdy juz nikogo z Polski nie wezmie,mimo ze tansi i wydajniejsi to nieodpowiedzialni i niekompetentni a na dobrym imieniu firmy oszczedzac nie bedzie.. niestety jest sie czego za naszych rodakow wstydzic,sam w rozmowach gdy ktos wyczuwa moj "obcy akcent" pyta skad jestem odpowiadam ze z innej strony swiata..
_________________
Pozdrawiam!
 
 
 
maros1971 

Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 0
Wysłany: Śro Sty 30, 2008 12:13 pm   

To fakt ta firma to naprawdę lewusy!!. zaczołem z nią kątakt we wrzesniu. wszystko niby ok pojechałem do huizen pani MĄDRA Kasia tłumaczyła mi jak to tu jest dobrze...
Wprawdzie robote znalazła mi w ciagu 4 dni i wcale ta robota nie była zła w Albercie.
Ale problem zaczoł sie dopiero jak chodziło o kasę. niemiałem holenderskiego kąta ale walutowe w polskim banku zanim je aktywowałem mineło 2 tygodnie jak pracowałem. i okazało sie po 4 tygodniach że za pierwsze 2 tygodnie pracy dostałem 33,euro za 12 dni pracy zapłacono mi za 3. zaczeły sie wywody długie nieprzyjemnie rozmowy. Przy intelekcie PANI KASI naprawde można dostać >>>cenzura<<<......icy. ale w miare wszystko sie wyklarowało w prawdzie wiem że są oszustami ale z powodu powrótu nie chciałem działać oddnośnie tej w firmy w CWI.
:033: :033: :033: :033: :033:
 
 
Mariya
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 9
Skąd: Hilversum
Wysłany: Śro Sty 30, 2008 2:51 pm   

Cytat:
agnessenga napisał/a:
Do wszystkich zainteresowanych!

,OFEROWANO MI CIEKAWą ,lekką i przyjemną pracę na okres świąteczny.!, Bądźcie mądrzejsi od nas i nie ufajcie tej firmie zostaniecie oszukani jak kilkoro z nas. .Pozdrawiam Cyganka :088:
zastanawiam sie nad ta czescia Twego postutu..czy jestes mala dziewczynka zeby wierzyc w bajki? napisz jeszcze Cyganko jesli juz piszesz o jakiejs firmie, ze Polacy(oczywiscie nie wszyscy) ktorzy tu przyjezdzaja do pracy mysla podobnie czyli oczekuja pracy lekkiej latwej i przyjemnej a jak na miejscu sie okaze ze trzeba rekawy zakasac ... to nastepnego dnia w najlepszym wypadku po kilku przepracowanych dniowkach olewaja robote i pryskaja w sina dal!!!!.


Jakby nie o to tu chodzi w o, kto wierzy.
Cyganka nie uskarzala sie na to ,ze praca byla ciezka, tylko na kompetencje biura posrednictwa.
Jesli sciagaja ludzi z Polski powinni sie liczyc z tym ze oni nie przyjezdzaja tu posiedziec sobie przez 5 dni w domu i pracowac 2 dni zeby zaplacic za domek.

Zreszta coraz czesciej spotykam sie z sytuacja ze najbardziej ludzie dostaja w kosc i najmniej godne zaufania sa firmy posrednictwa w ktorych obsluguje mila Pani/Pan Z Polski. :036:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group