NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomocy!Internet! Jestem zielona
Autor Wiadomość
ewap13
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 30
Wysłany: Czw Lip 17, 2008 6:07 pm   Pomocy!Internet! Jestem zielona

Witam, kupilam sobie laptopa i chciałabym mieć internet, tylko nie wiem jak sie do tego zabrać! Chodzi mi o bezprzewodowy. Wiem, że aby zakupić internet w Holandii trzeba mieć konto holenderskie i zameldowanie. A może jest inaczej, są sposoby aby jednak zakupić internet. Jescze jedno tu gdzie mieszkam nie ma internetu i właściciel nie chce się zgodzić aby go założyć. Pozdrawiam
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Lip 17, 2008 6:26 pm   

ewap13, temat byl juz niejednokrotnie poruszany wystarczy jak uzyjesz opcji szukaj tu jeden z tematu ktory Cie interesuje zapewniam jest wiecej http://www.niedziela.nl/f...t+bezprzewodowy
 
 
ewap13
Poczatkujacy

Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 30
Wysłany: Pią Lip 18, 2008 9:06 pm   

no tak, ale każdy pisze o jakiś umowach, zameldowaniach itp. Ja tego nie posiadam i to jest ta trudność! Byłam w salonie i poproszono mnie o konto holenderskie , kartę i zameldowanie...
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Lip 18, 2008 10:36 pm   

ewap13,
Cytat:
poproszono mnie o konto holenderskie , kartę i zameldowanie
czyli odpowiedz jest prosta....zdaje sie ze nie da rady inaczej :039:
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
m4rcin 
MODERATOR

Pomógł: 68 razy
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 4159
Wysłany: Pią Lip 18, 2008 10:41 pm   

W Polsce takze bez meldunku i stalej pracy nei dostaneisz telefonu na abonament
_________________
Nie jestem zupa pomidorowa, zeby mnie wszyscy lubili ;)

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"I kto wie... może kiedyś znajdziemy zastosowania dla komputera
z taktowanym zegarem 50 MHz procesorem centralnym?
Bill Machrone, 1991-09-24
 
 
a08083 
Poczatkujacy

Pomogła: 1 raz
Wiek: 41
Dołączyła: 18 Maj 2007
Posty: 49
Wysłany: Pon Sie 04, 2008 11:30 am   

Gdy mój mąż załatwiał nam internet to owszem miał pracę(ale nie był to stały kontrakt) i konto bankowe,ale nie miał żadnego meldunku(nawet tymczasowego,wynajmowalismy mieszkanie od osoby prywatnej).Z tym że nie był to internet bezprzewodowy,tylko stałe łącze przez kablówkę,a też mamy laptopa.Więc może warto tak spróbować?Internet mamy z @Home.
 
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Pon Sie 04, 2008 6:52 pm   

Gdy ja załatwiałam internet w wynajmowanym mieszkanku potrzebne było jedynie konto bankowe. Meldunku jeszcze nie miałam, a o umowę/kontrakt nie pytali. Neta mam podłączonego przez linię telefoniczną. a08083 a ile płacisz za korzystanie z internetu?
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
a08083 
Poczatkujacy

Pomogła: 1 raz
Wiek: 41
Dołączyła: 18 Maj 2007
Posty: 49
Wysłany: Wto Sie 05, 2008 12:49 pm   

Płacę 19,90 miesięcznie za internet i 47,50 kwartalnie za kablówkę.
 
 
 
ADAMEK 
Poczatkujacy
Wisnia

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Lip 2007
Posty: 39
Wysłany: Wto Sie 05, 2008 3:57 pm   

Ja tez zalatwialam internet bezprzewodowy znajomym bez meldunku w KPN potrzebny byl tylko numer konta i paszport lub dowod no i adres gdzie mieszkajom(nie zameldowani) musisz prubowac powodzenia :039:
 
 
adi2000 
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 21
Wysłany: Pią Wrz 26, 2008 10:33 pm   

m4rcin napisał/a:
W Polsce takze bez meldunku i stalej pracy nei dostaneisz telefonu na abonament


Zagalopowales sie;]

P.S Moze chcieli tylko twoj adres by stwierdzic czy moga ci pomoc;)
Ostatnio zmieniony przez adi2000 Pią Wrz 26, 2008 10:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kbslupsk 
Poczatkujacy

Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 5
Skąd: slupsk
Wysłany: Nie Paź 05, 2008 11:51 am   

ja zalatwialem w KPN wystarczy dowod osobisty lub paszport konto w banku i podajesz adres zamieszkania. nie musisz miec meldunku
 
 
ricofederico 
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Wrz 2007
Posty: 11
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Nie Paź 05, 2008 7:54 pm   Polecam VODAFONE :)

ewap13 napisał/a:
no tak, ale każdy pisze o jakiś umowach, zameldowaniach itp. Ja tego nie posiadam i to jest ta trudność! Byłam w salonie i poproszono mnie o konto holenderskie , kartę i zameldowanie...


Tez mialem podobny problem jak ty. Mieszkam tu od roku (w NL) i na kazde stale lacze sie czeka przynajmniej dwa tygodnie. No i ten adres... heh.. Kupilem w piatek VODAFONE internet mobiel na abonament. Wymagaja tylko karty bankomatowej i paszport. Najtansza opcja to teraz ok. 16 euro/mc i przy podpisaniu kontraktu na rok placisz pierwsze trzy miechy polowe. Nie jest moze najszybszy (wzialem te najtansza opcje) ale mam neta 24H, legalnie i WSZEDZIE. Piszac ze nie jest najszybszy mialem na mysli to, ze swobodnie ogladam filmy z youtube i "Fakty" na tvn. Polecam. Kontrakt mozna przedluzyc lub... skrocic (wystarczy przestac placic:). POzdrawiam. :033:

[ Dodano: Nie Paź 05, 2008 6:57 pm ]
ewap13 napisał/a:
no tak, ale każdy pisze o jakiś umowach, zameldowaniach itp. Ja tego nie posiadam i to jest ta trudność! Byłam w salonie i poproszono mnie o konto holenderskie , kartę i zameldowanie...


Tez mialem podobny problem jak ty. Mieszkam tu od roku (w NL) i na kazde stale lacze sie czeka przynajmniej dwa tygodnie. No i ten adres... heh.. Kupilem w piatek VODAFONE internet mobiel na abonament. Wymagaja tylko karty bankomatowej i paszport. Najtansza opcja to teraz ok. 16 euro/mc i przy podpisaniu kontraktu na rok placisz pierwsze trzy miechy polowe. Nie jest moze najszybszy (wzialem te najtansza opcje) ale mam neta 24H, legalnie i WSZEDZIE. Piszac ze nie jest najszybszy mialem na mysli to, ze swobodnie ogladam filmy z youtube i "Fakty" na tvn. Polecam. Kontrakt mozna przedluzyc lub... skrocic (wystarczy przestac placic:). POzdrawiam. :033:
 
 
 
agnesdz15 
Poczatkujacy

Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sie 2008
Posty: 25
Skąd: Heemstede/Zandvoort
Wysłany: Pią Paź 10, 2008 12:56 pm   

Jeśli masz aktywne WIFI to internet jest za darmo.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group