NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Polen bepalen met Britten Europese top
Autor Wiadomość
Duuvelke 
Mega gaduła


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 3713
Skąd: 's-Gravenhage
Wysłany: Czw Cze 21, 2007 10:09 pm   Polen bepalen met Britten Europese top

In de strijd worden grote woorden niet geschuwd. De Poolse premier Jaroslaw Kaczynski beriep zich gisteren voor de Poolse eis, op de gevolgen van de Tweede Wereldoorlog. „Zonder de bezetting van 1939 tot 1945 zou Polen nu een grotere bevolking hebben gehad en dus meer stemgewicht”, zei hij in een interview voor de Poolse radio.

http://www.nrc.nl/europa/...en_Europese_top
 
 
hoogata
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Maj 2007
Posty: 33
Wysłany: Czw Cze 21, 2007 10:37 pm   

hahahahah tez o tym u nas w wiadomosciach mowili (mieszkam w Belgii). oj troszke sie Bracia narazaja :lol:
 
 
mojaholandia
Gaduła


Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 103
Skąd: Bergen op Zoom
Wysłany: Pią Cze 22, 2007 4:16 pm   

ja uwazam, ze zrobili z siebie posmiewisko. Kazdy kraj stracil mase ludzi w czasie wojny i licytacja: ''kto stracil wiecej'' jest na poziomie szeciolatka...
_________________
<b>Pozdrawiam serdecznie
Monika herbu przypalony racuszek
czyli belferka z Bergen op Zoom
</b>
 
 
 
Anna Lucka
Gaduła


Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 154
Skąd: Haga
Wysłany: Pią Cze 22, 2007 5:04 pm   

O zgrozo! Co to za IDIOTYCZNY argument?! Wczoraj slyszalam to w radio i myslam, ze cos pewnie przekercili, ale niestety to prawda.
Wstyd mi. Po przeczytaniu kilku wypowiedzi obecnego prezydenta przestalam sledzic polska polityke, to ze pokazuje swoja ulomnosc na europejskiej scenie polit. jest zenujace. :evil:
_________________
szczesliwym byc - tego trzeba sie nauczyc (eurypides)
 
 
karol.kazubski
Poczatkujacy

Dołączył: 01 Sty 2007
Posty: 33
Skąd: NL / Drachten
Wysłany: Nie Cze 24, 2007 1:23 pm   

Odkąd jestem tutaj w Holandii, śledzę prawie codziennie "kabaret" czyli wieczorne wiadomości z Polski. Bracia Kaczyńscy - nie ukrywam - to moi pupile :) .

Sytuacji do pokpienia siebie samych jak i urzędu jaki piastują mieli już dziesiątki... zastanawia mnie tylko jeden fakt... jak może takie "sztuki" odstawiać osoba tak bardzo wykształcona i oczytana??? :shock:

Gdy prezydentem był Kwaśniewski - wytykano mu "niepełne" wykształcenie - no to teraz mamy prezydenta chyba ze zbyt pełnym - bo najwyraźniej trochę mu się miesza "pod kopułką".

A tak na marginesie to czy nasz obecny prezydent zna jakiś język obcy??? Bo z tego co zauważyłem non stop ma przy sobie tłumacza :?:

W porównaniu do swojego poprzednika jest mierną imitacją "głowy państwa" jego tok myślenia jest oderwany od rzeczywistości, a skłonności do homofobii i zero tolerancji dla wszelkich mniejszości, czy też wypowiedzi tego typu j.w. - powodują, że wstyd mi niekiedy, że mam polskie ( jeszcze ) obywatelstwo.
_________________
GDYBY BÓG POPIERAŁ PRZEDNI NAPĘD - CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH.....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group