NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bebiko 3 i Bebiko 3 Smaczny Sen
Autor Wiadomość
78685 
Poczatkujacy

Dołączyła: 18 Lis 2008
Posty: 10
  Wysłany: Czw Sty 22, 2009 9:50 am   Bebiko 3 i Bebiko 3 Smaczny Sen

Witam,

jesli ktos z was wie gdzie mozna dostac w Hadze te produkty to bardzo proze o wiadomosc na priv

POzdrawiam

Kasia
 
 
andevi 
Super gaduła

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 29 Wrz 2008
Posty: 326
Wysłany: Czw Sty 22, 2009 8:35 pm   

Oj, to chyba tylko w Polsce... bo w sklepach polskich to raczej artykulow dzieciecych nie maja.
A chodzisz z dzieciaczkiem do CB(consultatiebureau)? Moze spytaj tam pediatre, jakie sa holenderskie odpowiedniki mleka w proszku dla dziecka w wieku twojego malca. Maja tu rodzima firme Friso, dostaniesz to mleko w kazdej drogerii i w wiekszosci sklepow spozywczych.Czy smaczne, nie wiem, moj malec ciagnie cysia:)
 
 
RobKAM 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 17 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2007
Posty: 666
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Pią Sty 23, 2009 12:40 am   

Jest w Holandii od zeszlego roku odpowiednik polskiego bebiko,ale niestety teraz nazwy nie podam,bo nie pamietam.Producentem jest nutricia i jest ono w tekturowych pudelkach pakowane po 2 razy 450g.Stoi zazwyczaj obok mleka nutrilon.Wiem,ze jest w etosie i C1000.Jezeli w sobote bede w sklepie to zerkne na nazwe,bo niestety na stronie www.nutricia.nl nie ma zdjec mlek.Pozdrawiam.

[ Dodano: Pią Sty 23, 2009 12:42 am ]
http://www.nutriciakinder...mbix/Groeimelk/

Poszukalam i jednak jest fotka tego odpowiednika bebiko.Kliknij na link.
_________________
nie jestem idealna,ale idealnie sobie z tym radze...
 
 
kamila26 
Poczatkujacy
szczes

Dołączyła: 04 Sty 2008
Posty: 23
Skąd: amsterdam
Wysłany: Pią Sty 23, 2009 10:49 am   

hej!!
ja do swoich dzieciaczkow kupowalam Nutrilon w zielonych pudelkach firmy Nutricia bo to jest to samo co Bebiko tak jak z reszta juz wyzej napisala Robkam.a na dobry sen to chyba jest w granatowym pudelku.ja kupuje w Vomarze.ale chyba w kazdy z wiekszych sklepow mozna kupic.nawet obiadki czy owoce w sloiczkach tez sa tak ja w Polsce Bebiko i nazywaja sie Olvarit Nutricia.
pozdrawiam
_________________
szczescie jest jak swieca;dmuchasz,huhasz gasnie...jesli dbasz o cudze,twoje blyszczy jasniej!!
Ostatnio zmieniony przez kamila26 Pią Sty 23, 2009 10:52 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group