NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Używane rzeczy. Szpery
Autor Wiadomość
jacek258 
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Mar 2009
Posty: 2
Wysłany: Nie Mar 29, 2009 7:44 pm   Używane rzeczy. Szpery

Czy ktos z Was byl moze np w miescowosci Czacz? Slyszalem ze tam jest mnostwo staroci cale stodoly garaze podworka sa nimi zawalone. Chcialbym sie tam przejechac ale nie wiem czy warto. A moze ktos zna inne miejscowosci z tego typu rzeczami?
 
 
smycz8 
Poczatkujacy
smycz8

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Lut 2009
Posty: 36
Skąd: holandia
Wysłany: Pon Mar 30, 2009 3:33 am   

Bylam tam kilkakrotnie, jest to najwieksze skupisko z tego typu rzeczami w polsce mozesz kupic tam praktycznie wszystko. Czynne jest caly tydzien lacznie z niedziela, oprocz poniedzialku.Radzilabym ci byc tam o 9-10 godz. gdy zaczynaja otwierac, poniewaz nie starczy ci czasu, zeby wszystko zobaczyc. Dla mnie nigdy nie udalo sie obejsc wszystkiego. Najlepiej wybrac sie tam w piatek, sobote lub niedziele. Pozdrawiam
 
 
agaf11 
Nieśmiały użytkownik

Wiek: 44
Dołączyła: 19 Wrz 2008
Posty: 52
Skąd: NL
Wysłany: Pon Mar 30, 2009 10:32 am   

a gdzie ta miejscowość jest???bo google maps mi nie pokazuje :083:
Ostatnio zmieniony przez agaf11 Pon Mar 30, 2009 10:33 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Angelaaaa 
Nieśmiały użytkownik


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Sty 2009
Posty: 57
Skąd: Amsterdam
Wysłany: Pon Mar 30, 2009 11:53 am   

W jakim regionie Polski to jest..?
_________________
Angela:)
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Mar 30, 2009 11:55 am   

http://www.czacz.net/
 
 
smycz8 
Poczatkujacy
smycz8

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Lut 2009
Posty: 36
Skąd: holandia
Wysłany: Pon Mar 30, 2009 12:07 pm   

Wojewodztwo wielkopolskie region Zielona Gora. Ja jechalam na Wolsztyn (na mapie Wolsztyn lezy pomiedzy Zielona Gora a Poznaniem). W Wolsztynie skrecalam na Czacz, wystarczy zapytac mieszkancow,gdzie dokladnie skrecic, poniewaz zalezy z ktorej strony sie przyjedzie. Z Wolsztyna to okolo 20km, ale juz po drodze zaczynaja sie hangary, stodoly,itp. w ktorych handluja. Pozdrawiam i zycze udanych zakupow.
 
 
jacek258 
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Mar 2009
Posty: 2
Wysłany: Pon Mar 30, 2009 4:21 pm   

Ja czesto jezdze na gieldy i tam tez handluja takie rzeczy z wystawek ale wg mnie to same badziewie a zeby cos takiego porzadnego to zadko dlatego chcialbym sie wlasnie wybrac w tamte okolice. A jakie sa ceny? Drogo tanio?
 
 
smycz8 
Poczatkujacy
smycz8

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Lut 2009
Posty: 36
Skąd: holandia
Wysłany: Wto Mar 31, 2009 12:15 pm   

Na pewno znajdziesz tam rzeczy, ktore cie interesuja i w dobrej cenie. Tam jest po prostu wszystko i trafiaja sie super okazje. Badziewi rowniez jest bardzo duzo, ale kazdy znajdzie tam cos dla siebie. Gielda to,, kropla w morzu", to jest cala wioska i w kazdej zagrodzie i na polach sa pomieszczenia,(szklarnie, stodoly,itp. ok.1000), gdzie handluja takimi rzeczami. Jezeli interesuja cie takie rzeczy to koniecznie musisz tam pojechac, oby starczylo ci czasu, zeby to obejsc, chociaz watpie. Jezeli chodzi o ceny to chyba proste, przy takiej konkurencji ceny musdza byc niskie. Pozdrawiam
 
 
dannythedog 
Gaduła

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 115
Skąd: tam
Wysłany: Wto Cze 02, 2009 9:59 pm   

Jakos nie widzialem, zeby google tego nie pokazywalo. A co do rejonu zielonogorskiego, to rownie dobrze moge napisac ze Zielona Gora to prawie pod Berlinem.
Jesli chodzi o ceny, to zgodze sie ze mozna kupic nieraz fajne rzeczy. Cenowo wyglada roznie a poniewaz wioska jest bardzo popularna i przyjezdza tam wielu ludzi prawie z calej Polski, konkurencja w tym przypadku nie powoduje spadku cen - sklonilbym sie do twierdzenia, ze sa wysokie i wyrownane u wszyskich do podobnego poziomu. W kazdym razie smiac mi sie chce bo w przeciagu 2 miesiecy z jednej mojej ulicy w Amsterdamie, umeblowalbym cale mieszkanie i to niezlymi nawet mebalami, rowniez ze sprzetem audio-video i AGD - za darmo !!
_________________
brak
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group