NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
SZUKAM POMOCY DO TŁUMACZENIA
Autor Wiadomość
Ambria

Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 0
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: Pią Lis 16, 2007 3:42 pm   SZUKAM POMOCY DO TŁUMACZENIA

Witam :039:
Piszę na forum po raz pierwszy. Na początek przedstawię się zainteresowanym. Mam 34 lata, mieszkam w Polsce dokładnie w Zgorzelcu. Moje zajęcie to wychowywanie dzieci, dwóch synów i prowadzenie amatorskiej hodowli kotów brytyjskich i właśnie moja sprawa dotyczy kotów. W przyszłym roku około sierpnia będę odbierała kociaka z holenderskiej hodowli i szukam osoby która pomogłaby mi się dogadać z panem holendrem (hodowca mówi też w języku angielskim) ja niestety mówię tylko w języku polskim. Dlatego proszę mi dać znać czy ktoś z forumowiczów chciałby mi pomóc, ewentualnie polecić mi kogoś.
Pozdrawiam wszystkich i proszę o odpowiedź
Jolanta Pikor
 
 
Renata_H
PRZYJACIEL FORUM


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 425
Skąd: Den Haag
Wysłany: Sob Lis 17, 2007 1:06 pm   

Jolu, napisz prosze w jakiej miejscowosci miesci sie ta farma to moze latwiej kogos znajdziesz... W Hadze ja moglabym Ci pomoc ale tylko po angielsku ale za to z wielka przyjemnoscia :wink:
 
 
Ambria

Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 0
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: Sob Lis 17, 2007 1:40 pm   

Witam Renatko :039:
Dzięki bardzo za odpowiedź. Co do dokładnego miejsca zamieszkania tego hodowcy to na dzień dzisiejszy wiem tylko, że mieszka gdzieś w okolicach Rotterdamu. Dzisiaj przyjeżdża mój wujek z USA to zadzwonię do tego Pana i dowiem się dokładnie o adres. Jeżeli ty jesteś z Hagi to dla mnie nie problem bo ja bym przyjechała po Ciebie i odwiozła spowrotem. Odległości w Holandii nie są takie duże. Jak już wcześniej pisałam hodowca mówi dobrze w języku angielskim. Dlatego byłabyś jak najbardziej pomocna. Cieszę się, że na forum są tacy wspaniali ludzie jak ty, moim zdaniem nigdy dość nowych znajomości. Pozdrowionka z Polski :P
 
 
cudna_lisse
Poczatkujacy

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 45
Skąd: Lisse
Wysłany: Sob Lis 17, 2007 1:47 pm   

Moze i ja moge sie przydac ?? Mieszkam w Lisse. Co prawda tez nie mowie po holendersku na tyle, zeby sie tak swobodnie dogadac, ale po angielsku nie ma dla mnie problemu. Takze rowniez sie polecam, gdybym byla potrzebna :)
Pozdrawiam, Gosia :)
 
 
 
Pola
Poczatkujacy

Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 49
Wysłany: Sob Lis 17, 2007 2:10 pm   

Hej, pewnie juz kogos znalazlas, ale w razie czego sluze pomoca :) Tym bardziej, ze Brycio to moje marzenie (mamy teraz 2 Main Coon'y :) ).
Kupowalismy nasze koty w hodowlach holenderskich, wiec jak bedziesz potrzebowala informacji, to pytaj :)
 
 
Ambria

Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 0
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: Sob Lis 17, 2007 7:02 pm   

Witajcie dziewczyny :lol:
Nawet nie wiecie jak się cieszę, że można liczyć na pomoc wspaniałych polaków w Holandii. Na tą chwilę nie mam jeszcze dokładnego adresu do tego hodowcy. Na jego stronie internetowej podany jest tylko numer telefonu zaczynający się od cyfry dziesięć dlatego wydaje mi się, że to okolice Rotterdamu. Chcem wykorzystać mojego wujka z USA i zadzwonić do holendra by dowiedzieć się więcej szczegółów co do adresu.
Jak będę coś wiedziała to napiszę gdzie mieszka.
Dziewczyny jesteście super :P . Nawet nie śniłam, że znajdę tylu dobrych ludzi. Gorące pozdrowienia dla wszystkich trzymajcie się ciepło. W Polsce jest zimno i pada śnieg.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group