NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dentysta
Autor Wiadomość
sammakko 
Poczatkujacy

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 17
Skąd: Krk/Wr
Wysłany: Śro Paź 22, 2008 11:32 pm   

Gochna H, [ikonka z kciukiem w górze]
_________________
http://www.agneskerk.org/
 
 
rose21 
Poczatkujacy

Dołączyła: 23 Paź 2008
Posty: 1
Wysłany: Czw Paź 23, 2008 10:59 am   

Dzien dobry, a ja w Tandartspraktijk " sandra" za usuniecie zeba zaplacilam tez 34 euro ( w tym zdjecie)
Gabinet nie zrobil na mnie wielkiego wrazenia, nic specjalnego, jakas poczekalnia, jakis fotel w rogu stoi, nie wiem, ja sie nie znam, w kazdym badz razie wyszlam zadowolona, nic mnie nie bolalo, obie Panie, ktore tam pracuja b mile.

p.s chcialam tylko dodac, ze ja tez wcale nie mam ubezpieczenia na dentyste, i pani, ktora tam siedzi, wytlumaczyla mi, ze ceny sa takie same bez roznicy, czy mamy dod ubez na dentyste, czy nie. Jedynie w tym 1 przypadku dostajemy zwrot kosztow, w 2 nie ;]
 
 
Beata 
Super gaduła


Wiek: 51
Dołączyła: 13 Gru 2006
Posty: 200
Skąd: Utrecht
Wysłany: Czw Paź 23, 2008 12:33 pm   

Rose, jest dokladnie tak jak mowisz. Ceny sa takie same. Jezeli masz dodatkowe ubezpiecznie na dentyste, to rachunek ktory dostalas musisz wyslac do swojej ubezpieczalni razem z wypelnionym specjalnym formularzem. Ubezpieczalnie zwroci koszty leczenia przelewajac pieniadze na twoje konto. Wysokosc zwrotu zalezy od ubezpiecznia jakie masz wykupione.
 
 
goody 
Poczatkujacy

Dołączyła: 26 Paź 2008
Posty: 1
Wysłany: Nie Paź 26, 2008 12:15 am   

no nie wiem, czy takie same, ja bylam w zeszlym tyg u "Sandry" i za wyrwanie zeba zaplacilam 64,20 , obiecywaly mi, ze nie bedzie bolalo, a ja prawie wylam z bolu ;/
Rose co do wygladu to zgadzam sie z toba, juz od ulicy widac, ze cos jest nie tak, kwiatuszki w oknie, wielka sklepowa szyba, jakby nie wielki napis dentysta na szybie, pomyslalabym,ze to cos innego. Jeszcze jedno zastrzerzenie, co do , jak tam w reklamie obiecywali "mozliwosci dopasowania wizyty do pacjenta" jakos mi sie nie dopasowalo, wilam sie z bolu i na 20 nie moglam przyjsc, albo wczesniej,albo w nastepny dzien.
Eeeeeh, szkoda gadac, no ale coz, kolejny przyklad na "zyczliwosc polakow za granica"
pozdrawiam wszystkich forumowiczow
 
 
ikke 
Gaduła

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 31 Sty 2008
Posty: 116
Wysłany: Pon Paź 27, 2008 4:20 pm   

Droga Goody
Swoimi slowami potwierdzasz teorie, ze Polak Polakowi wilkiem.
Nie jest latwo dogodzic wszystkim a juz tym bardziej przyjac wszystkich na jedna godzine, dodam, ze zawsze jest to 15 min przed zamknieciem, "bo wlasnie mnie zaczal bolec zab"
Pora uswiadomic Wszystkim, ze wizyta u stomatologa powinna odbywac sie regularnie, a nie "jak strasznie boli".
Rozumiem tez wszystkich, ktorzy musza pracowac, ale ludzie, zrozumcie, my tez jestesmy tylko ludzmi, staramy sie, dostosowalismy godz otwarcia do ludzi i dalej zle.
I tutaj tez potwierdza sie kolejna teza, ze ludzie potrafia pisac tylko zle rzeczy.
Co do wystroju, urzadzenie gabinetu jest droga inwestycja i kazdy musi jakos zaczac.
Co do dopasowania wizyty do pacjenta,chodzilo oczywiscie w godzinach przyjec.
Do Goody:
Chcialabym oficjalnie oglosic, ze Twoje dane sa nam znane i oznajmiam Ci, ze nie jestes juz pacjentka naszego gabinetu.
Sa setki innych gabinetow w Holandii, moze ktorys z nich trafi w Twoj gust.
Tak na marginesie, to pokazalas wszystkim jak niekulturalna osoba jestes.

reklama usunieta
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Mar 04, 2014 2:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Wto Paź 28, 2008 6:04 pm   

ikke, Moim zdaniem ponizszy tekst powinnas byla wyslac na priw.


Cytat:
Chcialabym oficjalnie oglosic, ze Twoje dane sa nam znane i oznajmiam Ci, ze nie jestes juz pacjentka naszego gabinetu.
Tak na marginesie, to pokazalas wszystkim jak niekulturalna osoba jestes.
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
RobKAM 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 17 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2007
Posty: 666
Skąd: Rotterdam
Wysłany: Wto Paź 28, 2008 6:52 pm   

goody napisał/a:
Rose co do wygladu to zgadzam sie z toba, juz od ulicy widac, ze cos jest nie tak, kwiatuszki w oknie, wielka sklepowa szyba, jakby nie wielki napis dentysta na szybie, pomyslalabym,ze to cos innego.

Tak sie sklada,ze sporo gabinetow tak wyglada i nie znaczy to wcale,ze dentysta jest do bani.
Jezeli chodzi o bol to czasami jest tak,ze nawet dostanie sie 2 zastrzyki i boli jak diabli,ja tak mialam z jednym zebem.
_________________
nie jestem idealna,ale idealnie sobie z tym radze...
 
 
ikke 
Gaduła

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 31 Sty 2008
Posty: 116
Wysłany: Wto Paź 28, 2008 7:35 pm   

Rzeczywiscie, masz racje powinnam to byla napisac na priv
Ostatnio zmieniony przez ikke Wto Paź 28, 2008 10:11 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Wto Paź 28, 2008 7:48 pm   

ikke, No tak.... czyli mamy sie spodziewac ze za kazdym razem jak ktos Ci podpadnie bedziesz oglaszac to tu na forum ze skreslasz go z listy pacjentow ?? bo co ...bo jest niekulturalna osoba???

Nie wiem czy robisz sobie tym dobra reklame? ...ale mowi sie trudno....
Ostatnio zmieniony przez Gochna H Wto Paź 28, 2008 7:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ikke 
Gaduła

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 31 Sty 2008
Posty: 116
Wysłany: Wto Paź 28, 2008 8:04 pm   

;]
Ostatnio zmieniony przez ikke Wto Paź 28, 2008 8:59 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Witch01 
Mega gaduła
Witch


Pomogła: 57 razy
Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 1196
Wysłany: Wto Paź 28, 2008 8:13 pm   

ikke napisał/a:


P.S Nie przypominam sobie, zebysmy byly na "Ty" .


Na kazdym forum wszyscy mowia sobie na" Ty" Widze ze jedyna osoba,ktore maja z tym problem to - Ty :030:
 
 
Stasiu 
Poczatkujacy
Stasiu

Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 3
Wysłany: Wto Paź 28, 2008 9:11 pm   

Moje drogie panie,diabel tkwi w szczegolach a wy, kobiety najlepiej sie na tym znacie . Ja mieszkam w Holandii od dwoch lat i mialem niewatpliwa przyjemnosc byc w super urzadzonym gabinecie, najpierw czekalem dlugo na wizyte a jak w koncu sie dostalem, to potraktowano mnie jak intruza, na odwal i skasowano jak za zboze a zab jak bolal tak bolal. Trafilem niedawno do gabinetu Sandra bo wlasnie slyszalem bardzo dobre opinie o tym gabinecie. Faktycznie moze nie ma tam ekskluzywu, ale bardzo mila obsluga i naprawde mi pomogla pani Doktor a w koncu to chyba o to wlasnie chodzi.
Pozdrawiam :039:
 
 
madamagda 
Poczatkujacy
czarownica25

Wiek: 40
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 5
Wysłany: Śro Paź 29, 2008 10:07 am   

a ja bylam w Sandrze i jesten zadowolna
ludzie- co za roznica jakie kto ma kwiaty i jak fotel czy gabinet wyglada?
reszta moj lekarz domowy (holender) ma gorszy gabinet a chodze do niego bo jest swietnym specjalista a to jest wg mnie wazniejsze
PS ma kaktusy na oknie, ciekawe jak to byscie skomentowali :026:

wg mnie wazny jest czlowiek, a kobieta ktora ma doswiadczenie jest wg mnie dobrym specjalista

ja tam zadowolona wyszlam, wszystko bylo w porzadku
pozdrawiam mile Panie :039:
 
 
Jarek123 
Poczatkujacy

Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 45
Skąd: Nieuwegein
Wysłany: Śro Lis 12, 2008 10:04 am   

a ja potrzebuję dentystę w Utrechcie lub niedalekiej okolicy.Kiedys wpadł mi adres pani dentystki w Houten ale niestety nie zapisałam a teraz nie mogę znależć bo to była lista nie ta z niedzieli tylko jakaś inna.Może ktoś może pomóc? :033:
 
 
justi24 
Poczatkujacy
justi24

Wiek: 40
Dołączyła: 16 Lis 2008
Posty: 1
Skąd: amsterdam
Wysłany: Nie Lis 16, 2008 7:02 pm   

witam

[ Dodano: Nie Lis 16, 2008 7:03 pm ]
oraz jaki jest koszt tak mniej wiecej?:)
_________________
hej a ja bym sie chciala dowiedziec czy w gabinecie sandra robia aparaty na zeby? pozdro
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group