NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dentysta
Autor Wiadomość
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Pon Mar 31, 2014 8:06 pm   

patikot88 napisał/a:
patikot88 napisał/a:
aha a myślałam,że wystarczy wysłać samą fakturę. A czy możesz podać mi linka gdzie znajdę tą deklarację ? sorry kompletnie się na tym nie znam:-(

[ Dodano: Nie Mar 30, 2014 6:06 pm ]
już chyba znalazłam


Jeszcze raz tak dla jasności. Oryginalną fakturę wysyłam pocztą, a deklarację wraz ze skanem oryginalnej faktury mogę wysłać online. Zgadza się?


Jesli jest to zagraniczna faktura, to tak, musisz wyslac poczta.

Stap 2: declaratie indienen
Bent u ingelogd in Mijn Menzis? Klik in het menu op 'Mijn zorgkosten', en dan op 'Declaratie indienen' in het menu links. Vervolgens vult u een aantal gegevens over de nota in en upload u een duidelijk leesbare foto of scan van de nota. Als u reiskosten declareert maak dan ook een leesbare foto of scan van de afspraakkaart, de vervoersbonnetjes / facturen en de machtiging die vereist is voor het declareren van reiskosten.

Wilt u meerdere nota's in één keer declareren? Vul dan eerst alles voor één nota in en klik vervolgens op 'Nota toevoegen'.

Belangrijk: Alle bijlagen van één declaratie mogen samen niet groter zijn dan 2 MB. Scan nota's op maximaal 300 dpi, dan worden de bestanden niet te groot.

Belangrijk: buitenlandse nota’s moeten nog wel per post worden gedeclareerd.
http://www.menzis.nl/web/...eDeclareren.htm
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
 
 
patikot88
Poczatkujacy

Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 16
Wysłany: Pon Mar 31, 2014 9:35 pm   

Nie jest to zagraniczna faktura. U stomatologa byłam tutaj w Holandii. Dzięki za pomoc:-)
Ostatnio zmieniony przez patikot88 Pon Mar 31, 2014 9:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
FuRiOn 
Poczatkujacy
Mr.

Wiek: 41
Dołączył: 25 Cze 2013
Posty: 22
Skąd: Holandia
Wysłany: Pon Mar 31, 2014 10:05 pm   

Gochna H napisał/a:
FuRiOn napisał/a:

Cytat:
Wszystko ładnie pięknie, ale czy to naprawdę tak jest, że ja sobie będę np. chodził do dentysty co tydzień i za każdym razem ubezpieczalnia mi wróci całą kasę ?


niestety ....nie w Holandii


z tego tematu (kilka stron do tylu )

Cytat:
Chyba nie ma znaczenia jakie ubezpieczenie sobie wybierzesz , wazne jest to jaki pakiet dodatkowy na dentyste bedziesz miesiecznie oplacal/a , najnizszy czy najwyzszy...

mowiac szczerze od tego roku wzielam sobie najnizszy pakiet , bo i tak od zeszlego roku doplacam z wlasnej kieszeni i z tego co wiem za dentyste doplacac w tym roku rowniez bede .


U mnie nie ma opcji na razie wyjechać, urlop dopiero na 2 połowę maja. Potrzebuję jakoś rozsądnie to ogarnąć. Dwa zęby do zrobienia, 1'szy - 2 kanały, drugi chyba jeden albo tylko sama plomba. W pl bym to miał za 300-400 już z plombami :) Nie wiem jak wybrnąć jakoś na tarczy z tej sytuacji, żeby te zęby zrobić jak najszybciej i jak najmniej zapłacić.

Opcja eko :D to poprawić samo lekarstwo i może się dojedzie tak z 1 poprawką do urlopu. Ciekawe ile za takie coś ? Chyba że da rady wymyśleć coś z ubezpieczeniem. Ja nie wiem, nie znam się na tych wszystkich kruczkach ubezpieczeniowych. W NL zostaje do oporu. Na ten rok na pewno.
Ostatnio zmieniony przez FuRiOn Pon Mar 31, 2014 10:07 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pon Mar 31, 2014 10:57 pm   

FuRiOn napisał/a:
Chyba że da rady wymyśleć coś z ubezpieczeniem.




tu nic nie wymyslisz z ubezpieczeniem

niestety pozostaje udac sie do dentysty i z nim to obgadac , niech on to oceni i powie czy mozesz zastosowac opcje eko jak to nazywasz ...

Niby skad ktos ma wiedziec co za dziury masz do wypelnienia ilu kanalowy zab..

na odchodne zapytaj o koszt i nie bedziesz musial na forum zadawac dziwnych pytan

pozdrawiam
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Pią Lis 07, 2014 10:35 am   

przeniesione



Cytat:


Paulik88"

dzien dobry mam pytnaie czy zna ktos dobrego dentyste chirurga polskiego na juz! i jeszcze jedno czy slyszla ktos opinie o alexandrze tomaszewskim z amsterdamu? Prosze o odpowiedz bardzo pilne.
 
 
bagniaczka 
Gaduła nad gadułami :-)

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 955
Skąd: Tilburg
Wysłany: Pią Lis 28, 2014 9:58 pm   

Czy może ktoś polecić dobrego dentystę w Tilburgu? Chodzi mi o takiego, który faktycznie LECZY zęby (w sensie plombowania mocno poniszczonych, ew. leczenia kanałowego, zakładania koronek), a nie tylko jakieś zabiegi kosmetyczne, a na zrypany ząb trzonowy opcja rwania. Najlepiej gdzieś w okolicach centrum, ale nie jest to warunek konieczny. Z dotychczasowego gabinetu nie jestem zadowolona.
_________________
<cenzura>
 
 
Gochna H 
MODERATOR


Pomogła: 207 razy
Dołączyła: 24 Gru 2006
Posty: 8362
Wysłany: Czw Kwi 23, 2015 7:49 pm   

smuteqqq napisał/a:
Witam. Ukruszyla mi się dzisiaj lekko jedynka (ok milimetra długości i z 3mm szerokosxi). Wie ktoś z was jaki może być koszt wypełnienia tego zeba? Nigdy nie byłam w holandii u dentysty wiec proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
_________________
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

( ͡° ͜ʖ ͡°).
 
 
jedrzej2225 
Mega gaduła

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 1147
Skąd: Purmerend
Wysłany: Sob Maj 02, 2015 9:18 pm   

Mój syn zapłacił za podobne leczenie 50 euro.
 
 
joshua 
Poczatkujacy
kropla wody

Wiek: 49
Dołączył: 28 Mar 2009
Posty: 28
Skąd: Burgum
Wysłany: Nie Maj 03, 2015 9:58 am   

Gochna H napisał/a:
smuteqqq napisał/a:
Witam. Ukruszyla mi się dzisiaj lekko jedynka (ok milimetra długości i z 3mm szerokosxi). Wie ktoś z was jaki może być koszt wypełnienia tego zeba? Nigdy nie byłam w holandii u dentysty wiec proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

A jakie masz ubezpieczenie?
 
 
marurb
Poczatkujacy

Dołączył: 09 Maj 2015
Posty: 1
Wysłany: Sob Maj 09, 2015 2:12 pm   

Witam. Zna ktos moze jakiegos dobrego dentyste przyjmujacego po poludniu w okolicach Marknesse?
 
 
Aneta93
Poczatkujacy

Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 1
Wysłany: Czw Lip 23, 2015 10:25 pm   

Złamał mi się kawałek jedynki, wiecie może jaki będzie koszt naprawy?
 
 
animir1
Poczatkujacy

Dołączył: 29 Sie 2015
Posty: 1
  Wysłany: Sob Sie 29, 2015 9:52 pm   

witam,szukam stomatologa ktory usunie ząb,prosze o info.jestem z breskens. :026:
Ostatnio zmieniony przez animir1 Sob Sie 29, 2015 9:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Nie Sie 30, 2015 1:11 am   

animir1,

przeciez mozesz sobie wygoglowac z tego co widze, to w miejscowosci ktora wymieniasz jest gabinet stomatolgiczny
 
 
frijerz
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Mar 2015
Posty: 6
Wysłany: Pią Wrz 04, 2015 1:37 pm   

Pilnie potrzebuję pomocy protetyka, który naprawi - sklei mi - pękniętą protezę.
Czy jest ktoś taki w okolicach Wageningen? Może Arnhem?
Ostatnio zmieniony przez frijerz Pią Wrz 04, 2015 7:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
LeGolasik 
Gaduła nad gadułami :-)
LeGolasik


Pomógł: 13 razy
Wiek: 34
Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 651
Wysłany: Sob Wrz 05, 2015 8:04 pm   

https://www.google.nl/web...praktijk+arnhem
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę

Kurt Cobain
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group