NIEDZIELA.NL
FAQ   Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dentysta
Autor Wiadomość
frijerz
Poczatkujacy

Dołączył: 13 Mar 2015
Posty: 6
Wysłany: Sob Wrz 05, 2015 8:23 pm   

Dziekuje!
 
 
Radem 
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 2
Wysłany: Czw Lut 11, 2016 1:33 am   

Witam czy jest jakiś dentysta w Arnhem i okolice. Co wpiszę w google to wyskakuje niedziela. PRosze o pomoc.?
 
 
GeraltRivia 
MODERATOR

Pomógł: 21 razy
Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 935
Wysłany: Czw Lut 11, 2016 7:29 am   

Radem,

Wychodze z zalozenia ze chodzi Ci o dentyste polskiego? Bo zwyczajnych jest kilkadziesiat w Arnhem ;)

Lista na niedzieli http://www.niedziela.nl/i...lodzy&Itemid=92 jest chyba aktualna, najblizej do ciebie by byla chyba Pani w Mijdrecht albo Amersfoort (Utrecht).
 
 
Radem 
Poczatkujacy

Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 2
Wysłany: Czw Lut 11, 2016 1:27 pm   

Dziękuję pięknie.
 
 
Terii
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Lut 2016
Posty: 15
Wysłany: Nie Lut 14, 2016 8:56 am   

Witam!
Piszę z zapytaniem,czy istnieje możliwość skorzystania z pomocy stomatologa w niedziele lub swieta,tz chodzi o ból zeba?
Ostatnio zmieniony przez Terii Nie Lut 14, 2016 9:02 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agastepa13 
Mega gaduła
Leniwiec ;-)


Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 1587
Skąd: z Holandii :)
Wysłany: Nie Lut 14, 2016 9:41 am   

zadzwon do przychodni stomatologicznej najbliżej Ciebie/ do lekarza, u którego leczysz żeby, tam automatyczna sekretarka powinna 'poinformowac' Cie. który lekarz ma dyżur wraz z numerem telefonu. Możesz spodziewać się, ze będziesz musial/a dojechać do innej miejscowości.
Powodzenia i wspoloczuje :039:
_________________
Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-)
Ostatnio zmieniony przez agastepa13 Nie Lut 14, 2016 9:42 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Terii
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Lut 2016
Posty: 15
Wysłany: Nie Lut 14, 2016 9:46 am   

Dziekuje za odpowiedz,tylko sytuacja dotyczy mojego meza,który jest w Holandii,nigdy tam nie był u zadnego stomatologa,a już całą noc sie meczy.
Nie wiem,gdzie mógłby pójść po pomoc,mieszka w Leiden.
Czy są jakieś apteki w Leiden w niedziele otwarte?
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Nie Lut 14, 2016 10:09 am   

Terii, dentysta ktory przyjmoje dzisiaj to Tandartspraktijk Karolusgulden w Leiderdorp . Najpierw maz musi tam zadzwonic pod nr : 071-5896896 . a w ponizszym linku masz adres i mape jak dojechac
https://www.google.nl/map...d5dc9e4b86dcb2a
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
Terii
Poczatkujacy

Dołączył: 14 Lut 2016
Posty: 15
Wysłany: Nie Lut 14, 2016 6:21 pm   

Bayleis,bardzo dziękuję za pomoc.
Mąż nie skorzystał dziś,bo koło południa ząb się uspokoił,więc dotrzyma do jutra.

Czy ten lekarz o którym pisałaś,to zawsze przyjmuje w weekendy,czy to są dyżury,jeśli tak,to gdzie mozna sprawdzać,gdzie,kto dyżuruje?
 
 
baileys 
MODERATOR
baileys


Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 4392
Skąd: z domu
Wysłany: Nie Lut 14, 2016 6:40 pm   

Terii napisał/a:
Czy ten lekarz o którym pisałaś,to zawsze przyjmuje w weekendy,czy to są dyżury
to sa dyzury . czy gdzies to mozna sprawdzic ? hmm sa 2 mozliwosci
1) zadzwonic do swojego dentysty i tam bedzie napewno wiadomosc nagrana ktory dentysta i gdzie jest osiagalny
2 ) wpisac w google weekend tandarts Miasto i tez sie dowiesz ktory i kiedy jest otwarty
_________________
Benzyna drozeje gdyz z powodu podwyzek cen paliwa zdrozal jej transport
 
 
Iwonam
Poczatkujacy

Dołączył: 22 Maj 2016
Posty: 2
Wysłany: Nie Maj 22, 2016 2:42 pm   

Witam :) potrzebuję skorzystać z wizyty u dentysty, pytanie brzmi po jakim czasie od podpisania umowy z ubezpieczalnią mogę umowic się z dentystą tak by część kosztów leczenia została mi zwrócona? orientuje się ktos może na jaki czas zawierana jest umowa ubezpieczenia prywatnego? czy mogę ją zerwać za 6 miesięcy, bo na tyle tylko przyjechałam do Holandii ? będę wdzięczna za każdą odpowiedź :)
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Pon Cze 13, 2016 10:13 pm   

Iwonam,
ubezpieczenie zawierasz na rok,
zrezygnowac mozesz tylko wtedy, kiedy przedstawisz swojej ubezpieczalni konkretny powod
w twoim wypadku - wyjazd z Holandii

Iwonam napisał/a:
pytanie brzmi po jakim czasie od podpisania umowy z ubezpieczalnią mogę umowic się z dentystą tak by część kosztów leczenia została mi zwrócona?


Z chwila uzyskania polisy, trwa to roznie w zaleznosci od ubezpieczalni ,od kilku dni ,do kilku tygodni
W mojej ubezpieczalni ,pomimo iz posiadam dodatkowy pakiet , zwrotow nie ma , sa mniejsze rachunki za stomatologa .
 
 
adzinka
Poczatkujacy

Dołączył: 28 Kwi 2018
Posty: 1
Wysłany: Sob Kwi 28, 2018 12:22 am   Polski dentysta Arnhem, Apeldoorn

Witam,
Szukam dobrego polskiego dentysty w okolicach Arnhem, Apeldoorn. Może ktoś się orientuje?

Pozdrawiam
 
 
Mia92
Poczatkujacy

Dołączył: 06 Gru 2017
Posty: 8
Wysłany: Śro Cze 06, 2018 9:04 pm   

Hej,

przy wykupionym pakiecie dentystycznym w ubezpieczeniu, płaci się coś dodatkowo przy chirurgicznym wyrywaniu ósemek?
 
 
Panicelinka 
MODERATOR
panicelinka

Pomogła: 36 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2009
Posty: 2325
Wysłany: Śro Cze 06, 2018 9:56 pm   

Mia92, Sporo zalezy od ubezpieczalni i wysokosci oplacanego pakietu do stomatologa.
Byc moze masz najwyszszy pakiet i nie bedziesz musiala nic doplacac .
Ale ja spotkalam sie z tym ,ze pomimo, wykupionego pakietu ,nawet wtedy kiedy , ubezpieczalnia pokrywa rocznie do kwoty 500 euro za stomatologa ,zawsze cos z wlasnej kieszeni trzeba wylozyc .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group